Ідеї прикольних подарунків на Новий рік 2015

Ідеї прикольних подарунків на Новий рік 2015

Прикольні подарунки на Новий рік 2015 - це чудовий варіант привітання, моментально піднімає настрій і викликає радісну посмішку. І особливо добре, якщо це не просто подарунки у вигляді приколів заради сміху, а функціональні предмети, які можна застосувати з користю. Але сама основне завдання таких презентів: піднімати настрій і викликати позитивні емоції. Подарувати креативний подарунок - це піднести людині радість, створити чудовий настрій і йому, і собі, тому що дарувати і отримувати такі речі - одне задоволення.Зрозуміло, такий сюрприз підійде не кожному із знайомих. Потрібно оцінити почуття гумору обдаровуваного та близькість своїх відносин з ним. І не потрібно забувати про те людині, що любить жартувати над іншими, але з трепетом ставиться до своєї персони.


Західні і східні варіанти подарунків


Також потрібно враховувати, що подарунки у вигляді чогось невиразного, наприклад, екскрементів домашніх тварин, які потім розкидаються по килиму, у нас не вважаються смішними і піднімають настрій, як в Америці. Хіба що це підійде для підліткових компаній з відповідним почуттям гумору.


Американські муляжі, наприклад, сигарети, ніби пропалює скатертину, не зовсім відповідають нашому менталітету. Нам більше до душі вироби, в яких немає аналогії між формою і змістом. В основному такі сувеніри виготовляються китайцями. Прикладом може послужити ліхтарик у вигляді пістолета або пляшка, схожа на книгу з твором класика.


прикольні подарунки на новий рік 2015
ідеї прикольних подарунків на новий рік 2015
прикольні подарунки своїми руками

Для дарувальників-жартівників від природи оптимальний варіант піднести людині якусь річ з буденності, але з цікавою вітальною промовою. Можна подарувати гасову лампу, сухе пальне, сірники, звичайні рахунки, ручку, блокнот, як «Набір на випадок відключення світла».


Якщо зараз складно виділити великі кошти на подарунки, то можна придумати варіанти подарунків передують чого-небудь. Наприклад, відомо, що один хоче новий будинок. Можна подарувати цифри на двері будинку, вазу на стіл і сказати щось типу: «Тобі відомо, скільки ми заробляємо, тому все інше купиш сам, ми в тебе віримо. А зараз робимо перший крок у напрямі твоєї мрії».


Можна подарувати указку під виглядом пульта для включення телевізора. Рожеві окуляри, які допомагають урізноманітнювати будні, «Набір археолога» у вигляді садово-городнього інвентарю або «Набір артилериста», представлений ящиком шампанського. Набір потрібно дарувати в одній упаковці і цікаво підписати.


Безліч прикольних подарунків насправді не є ними. Це всього лише звичайні предмети, подані з гумором і чудовим заражающим настроєм. І основна кількість з усіх них зазвичай готується для чоловіків, тому що у справжніх жінок зазвичай не виникає бажання дивитися, як над ними сміються.


прикольні подарунки своїми руками
прикольне вручення подарунка на новий рік 2015
прикольний подарунок одному на новий рік 2015

Новий рік - прекрасна можливість подарувати друзям абсолютно будь-який подарунок. Він може бути корисним як у господарстві, так і просто для настрою.Добрі подарунки без подшучіванія


 • Туалетний папір, на якому надрукована яка-небудь цікава для людини інформація. Її зараз нескладно знайти в магазинах оригінальних подарунків.

 • Годинники, що йдуть у зворотному напрямку. Можливо як знайти, так і зробити своїми руками, замінивши циферблат на роздрукований.

 • Виготовити гірлянду або букет з грошових купюр як справжніх, так і несправжніх.

 • Придбати добрий подарунок у вигляді оформленого немов для новорічної казки ліхтаря, який потрібно вставити свічки. Або проектор зоряного неба, який буде створювати справжній нічний небосхил на стелі при вимкненому освітленні.

 • Телефонна трубка, така, як у стаціонарного телефону. Її можна підключити до мобільного пристрою або комп'ютера.

 • «Кільце всевладдя». Воно виконано так само, як в фільмі «Володар кілець» і забезпечує володаря владою над світом.

 • Відкривачка для пляшок у вигляді футбольного м'яча з вбудованим магнітом, завдяки яким її можна зберігати під рукою на дверцятах холодильника.

 • Упаковка шкарпеток на рік (насправді їх від 15 до 30 штук, тобто максимум на місяць).

 • Для одного, робота якого пов'язана з вирішенням різних питань, підійде магічний «Куля прийняття рішень», здатний давати односкладові відповіді на всі питання.

 • Форми для льоду, за допомогою яких можна виготовити крижані стаканчики.

 • Бездротова миша у вигляді автомобіля - просто прикольний предмет.

 • Можна піднести подарунковий самогонний апарат, потужністю 2 л самогону в годину.

 • iPhone 5 у вигляді шоколадки, упакований в коробку, схожу з справжньої.

 • Стакани, які світяться при дотику до них. Вони стануть гарним доповненням до святкового столу.

 • Брелок для ключів у вигляді маленької пляшечки для спиртного напою.

 • прикольні жартівливі подарунки 2015
  3027_1069
  clip_image0022
  prikolnie-podarki-optom
  прикольні подарунки фото на новий рік 2015
  незвичайні прикольні подарунки
  sapogi
  прикольний подарунок чоловікові на НГ 2015


  Варіантів дуже багато. Потрібно зайти в магазин цікавих подарунків або задіяти свої почуття гумору і фантазію. І в одержувача подарунка буде чудовий настрій всі новорічні свята


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: