ГоловнаКонтакти

Гороскоп на 2018 рік для Собаки

Рекламний блок

Гороскоп на 2018 рік сприяє людям, народженим в рік Собаки. Для них настає зоряний час, так як за китайським календарем це їх рік. Представники знаку вміють віддано чекати – і нагороди за терпіння вони отримують в повному обсязі.
смайлики

Характерні риси людей року Собаки

Люди, що народилися в один рік, часто наділяються схожими рисами. Що характерно для Собаки?

 • Такі якості, як скромність, відданість, високий інтелект допомагають їй досягти висот у професії.
 • Домовитість і обережність призводять до того, що створені Собакою сім'ї міцні. У будинку тепло і затишно, а діти піклуються про батьків.
 • Вона охороняє будинок і територію, тому може іноді бути грубою і самовпевненою. Але якщо не претендувати на її власність, вона стане вірним і відданим другом і поділиться останньою кісточкою, закопаної на всякий випадок.
 • Їй краще підходять професії лікаря або вчителя, вченого або адвоката. З представників знаку виходять гарні церковні службовці.
 • собака

  Що чекає Собаку в 2018 році?

  Рано чи пізно у людей збуваються мрії. Для Собаки 2018 рік – найсприятливіший час, коли збирають урожай з посіяного і вирощеного роками поля. Соціальні пільги стануть доступними, на роботі чекає немаленька премія або додатковий відпочинок. Комусь пощастить у лотереї, хтось переможе у професійному конкурсі, а деякі зустрінуть довгоочікувану половинку.

  Це не означає, що Собака зупиниться на досягнутому і заспокоїться. Вона знає, що за перемогами слідують перешкоди, тому завжди напоготові. Заробити більше і припасти на майбутнє – вічний принцип, яким вона розсудливо слід.

  Від чого слід застерегти Собаку?

 • Від поспішних рішень. Буде все настільки добре, що здасться легким і швидким вихід з будь-якої ситуації. Це стосується бізнесу. Перед підписанням договорів необхідно не забути перевірити ділові папери.
 • Від надмірної довірливості. В родині і з друзями не треба забувати про пильність. За дітьми потрібно доглядати, приділяти увагу другій половині і не вірити сліпо порад друзів, навіть самих вірних.
 • мужчина

  Гороскоп для чоловіків

  Сприятливий прогноз розвитку подій у всіх сферах життя спостерігається в гороскопі на 2018 рік для Собаки-чоловіки.

  Сім'я. Будинок стане підтримкою, надійним тилом і джерелом радісних емоцій. Початок року піднесе приємний сюрприз, пов'язаний з одним із членів сім'ї. Ця подія буде радувати весь рік. Собаці тільки не варто випускати з поля зору винуватця сюрпризу, щоб позитивний початок року тривало і приносило задоволення домочадцям.

  Робота. Підйом по кар'єрних сходах або зміцнення позиції Собаки-чоловіки можливий в 2018 році. Для начальників – це набуття команди, на яку можна покластися. Великі вигідні проекти слід починати навесні, а завершити краще до кінця року.

  Хобі. Буде везти і тим, хто віддає перевагу екстремальний відпочинок, і тим, хто збирає колекцію. Часу буде вистачати на улюблені захоплення у чоловіків, особливо в другій половині року. Відпустку краще провести на природі: в горах або на морі. Але і проста рибалка або похід в ліс з друзями в будь-який час року запам'ятаються надовго.
  женщина

  Гороскоп для жінок

  Для Собаки-жінки гороскоп обіцяє теж чимало сюрпризів у 2018 році. Це не буде відбуватися так явно і з розмахом, як у чоловіків, але теж порадує приємними подіями.

  Сім'я. Немає нічого ціннішого для жінки, ніж міцна сім'я, в якій і радість, і неприємності діляться навпіл. У березні та червні прикрі непорозуміння приключатся в сім'ї Собаки-жінки, але буде обов'язково знайшли гідний вихід. Спільні зусилля допоможуть подолати труднощі і ще більше зблизять членів сім'ї.

  Робота. Хороші домогосподарки виходять з жінок, народжених у рік Собаки. Вони вміють навести порядок в домі, грамотно розподілити обов'язки між дорослими і дітьми. На роботі жінка-начальник цього знака сприймає свій колектив як сім'ю. Тому і на роботі у неї завжди теж порядок. У цьому році їх чекає заслужене визнання підлеглих.

  Хобі. Пощастить у цьому році, особливо взимку і влітку, тим, хто всерйоз займається рукоділлям. Вироби вигідно продадуться, надійде багато замовлень. Добре будуть складатися вірші, сочиняться музика. Захоплення не просто порадують, вони стануть і хорошим джерелом доходу.
  Сердце

  Любовний гороскоп на 2018 рік для Собаки

  Любовні стосунки для Собаки зазвичай не стоять на першому місці, але теж дуже важливі, як і для будь-якого іншого знака. Зірки над ними розташовуються таким чином, що саме в рік Собака знаходить свою половинку і не розлучається з нею ніколи.

  У 2018 році намічаються періоди для знакових подій:

 • Знайомства. Зустрічі, які швидко перейдуть в чудовий роман, краще призначати навесні і влітку. Чоловікам, які приходять на перше побачення з квітами, буде супроводжувати успіх.
 • Одруження. Вдалими і гармонійними будуть союзи, укладені в лютому, квітні, серпні, листопаді і грудні. Для ще більшого успіху слід запросити на весілля подруг дитинства нареченої.
 • Планування і народження дітей. Рік Собаки – це найсприятливіший час для зачаття. Народжені в цей час діти відрізняються міцним здоров'ям і високими інтелектуальними задатками.
 • Ювілейних дат. Річниці весілля пройдуть весело і з розмахом, залишаючи море позитиву. Добре вони пройдуть, якщо відзначати їх день у день.
 • Денежный глобус

  Грошовий гороскоп

  Фінансовий гороскоп на 2018 рік обіцяє Собаці хороший куш, який так довго вона чекала. Головне, не метушитися і не прогавити правильний момент для цього. Коли слід ловити удачу за хвіст?

 • Підписання важливих паперів, прийняття відповідальних бізнес-рішень. Весна – саме вдалий час для цього, особливо квітень. Остерігатися слід поспішних рішень у липні.
 • Виграш. Велика сума грошей може впасти як сніг на голову в будь-який час. Треба бути уважним до кінця року. Зайва недовірливість може послужити погану службу: з-за неї легко пропустити подарунок долі.
 • Підвищення по службі, надбавка до зарплати. Кар'єрний ріст можливий з березня. Важливо правильно оцінювати обстановку і не зволікати з рішенням, коли надійде пропозиція нової посади на вигідних умовах.
 • Наповнення скарбнички. Собака не забуває про завтрашній день. Робити накопичення найкраще влітку: збережені гроші суттєво збільшаться з часом.
 • бегущий по лестнице

  Гороскоп кар'єри для Собаки

  Для Собаки друзі значать дуже багато, тому часто вона тупцює на місці, пропускаючи на службі вперед себе колег. У 2018 році самі зірки дадуть їй шанс подбати про себе і зробити ривок вперед. Чим рішучіше буде Собака, тим більше шансів у неї мати успіх на роботі.

  Початок року слід використовувати для грамотного розподілу сил і сортування справ. Хапатися одразу за кілька справ – неправильна тактика. Краще вибрати один напрям і робити роботу якісно.

  У роботі над складним проектом не слід відмовлятися від допомоги колег. У квітні між членами колективу, можливий великий конфлікт, який вплутуватися Собаці категорично не рекомендується. Зайняти нейтральну позицію – найкращий вихід.

  У травні розпочнеться вдалий період для грандіозних проектів і отримання від них великого прибутку. Собака ніколи не забуває про допомогу товаришів і охоче ділиться накопиченнями з ними. Це вірна тактика, вона допоможе в подальшому просуванні по службі.
  Аптечка

  Гороскоп здоров'я на 2018 рік

  Зазвичай люди, народжені в рік Собаки, відрізняються хорошим здоров'ям, відмінним апетитом і прекрасним настроєм. Не забувають вони і про регулярних профілактичних походах до лікаря, що дуже мудро. Чого треба побоюватися в плані здоров'я в цьому році?

 • Простудних захворювань. Вони будуть часто повторюватися, якщо не бувати на свіжому повітрі щодня хоча б по півгодини. Осінь – тривожний час для організму.
 • Опіків. Слід бути уважними при роботі з вогнем і приготуванні їжі. Сонячні опіки під час літнього відпочинку теж можуть трапитися.
 • Переломів. Бажано перевіряти кількість кальцію в організмі, регулюючи його за допомогою вітамінних комплексів. Особливо обережними треба бути взимку і на відпочинку.
 • Стрибків тиску. Стежити за тиском треба регулярно. Для профілактики захворювань необхідний повноцінний відпочинок.
 • Зробивши звичкою постійну турботу про своє здоров'я, Собака хвороба позбавляє можливості застати її зненацька.

  У рік Собаки народилися відомі люди

  Серед них: Михайло Лермонтов і Елвіс Преслі, Віктор Гюго і Юрій Гагарін. Бенджамін Франклін, Джон Дунн, о'генрі та Лайза Мінеллі – теж представники цього знака. До них же відносяться Софі Лорен, Клара Новікова і Софія Ковалевська.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...