ГоловнаКонтакти

Наступник Путіна в 2018 році

Рекламний блок

Скоро підійде до кінця термін президентства нинішнього глави держави, тому особу наступника Путіна в 2018 році цікавить багатьох журналістів і простих громадян. У тому, що вакантне місце займе представник «Єдиної Росії», мало хто сумнівається: авторитет партії аж надто великий. Хто ж може претендувати на високу посаду, і яка ймовірність того, що Володимир Володимирович збереже за собою пост?

Не час йти, чи шанси на продовження правління Путіна

Можливі наступники Путіна в 2018 році вивчаються в західних ЗМІ, а деякі громадяни і зовсім стурбовані зміною політичних гравців. Проте скидати з рахунків нинішнього лідера «Єдиної Росії» не варто з наступних причин:

 • президент сповнений сил і, незважаючи на вік (64 роки), продовжує зберігати бадьорість і активність, необхідну для успішної політичної діяльності;
 • авторитет Путіна серед росіян дуже великий, тому, якщо він висуне свою кандидатуру на пост, ймовірність обрання наблизиться до 100%;
 • поки що у президента немає по-справжньому яскравих і надійних наступників.
 • Факт залишається фактом: після політичних подій на Україні і приєднання республіки Крим популярність нинішнього глави держави зросла до небес. Якщо додати до цього ще й консервативність російського суспільства, боїться щось міняти, щоб не зробити гірше, факт чергового шестирічного президентства виявиться вірогідним.

  Сам же Володимир Володимирович поки не робить офіційних заяв, але в кулуарах Кремля ходять чутки, що президент не має наміру висуватися на посаду, оскільки його 16-річне перебування при владі затягнулося. Можливо, президент об'єктивно оцінює свої можливості і хоче піти з посади на мажорній ноті, адже зараз його політична популярність висока, як ніколи. Опозиція і зовсім виступає різко проти чергового обрання Путіна, і якщо це все ж станеться, в країні напевно почнуться заворушення.

  Шанси на чергове президентства Дмитра Медведєва

  Медведев

  Одного разу Дмитро Анатолійович Медведєв вже був наступником нинішнього лідера і тоді з покладеними на нього функціями справлявся непогано. Які ж аргументи можна висунути на користь того, що Медведєв обійме добре відоме йому місце у владі?

 • Кандидат відомий публіці, і народ швидше буде голосувати за вже зарекомендував себе політика, ніж за «новачка» в кремлівських іграх.
 • Медведєв ось вже багато років є наближеним Путіна і одним з його головних радників.
 • Дмитро Анатолійович молодше свого наставника на 13 років, а у віці 51 року можна сміливо займати президентське крісло, не викликаючи питань і засуджень з боку преси.
 • Однак західні журналісти впевнені, що другий раз Медведєву вакантна посада не дістанеться, оскільки в останні пару років його ім'я асоціювалося швидше з безглуздими казусами, ніж з адекватними політичними діями. Дивні висловлювання та поведінку на церемонії відкриття Олімпіади в Сочі могли поставити хрест на будь-якій кар'єрі, але Дмитро Анатолійович все ж зумів зберегти свої шанси на президентство в 2018 році.

  Очевидний кандидат – Сергій Лавров

  Лавров

  Хто буде наступником Путіна в 2018 року — для багатьох фахівців у галузі політики відповідь очевидна, адже Сергій Лавров є чи не найпопулярнішою особою родом з Росії на Заході. На користь кандидата каже його величезний політичний досвід, нескінченна активність і тривалий зайняття посади глави МЗС.

  В город Лаврова можна кинути лише один камінь: він нібито занадто старий, адже політику вже виповнилося 66 років. Але для порівняння можна сказати, що Хілларі Клінтон зараз 69, і це не заважало їй балотуватися на посаду глави США, очолюючи президентську гонку.

  Сергій Лавров дійсно здається кращим вибором на почесну посаду, адже він відрізняється урівноваженістю і непохитним спокоєм навіть у справі вирішення найскладніших проблем. Глава МЗС не був помічений у скандалах, так і сумнівних інтерв'ю не давав. На Заході його величезна популярність, і Лавров традиційно займає друге місце в списку найбільш згадуваних в пресі людей з Росії після самого Путіна.

  Темна конячка: Олексій Дюмін

  Дюмин

  Хто стане наступником Путіна в 2018 році — кореспондент газети The Daily Mail Уїлл Стюарт провів ціле розслідування, щоб виявити відповідного кандидата. Ним виявився Олексій Геннадійович Дюмін, який знає Путіна майже два десятиліття і користується його прихильністю. Які ж аргументи говорять на користь можливого президентства Дюміна?

 • В інтерв'ю агентству Bloomberg у вересні 2016 року Путін зізнався, що його заступник буде представником молодого покоління, а Дюмину зараз лише 43 роки.
 • На його користь говорить і бездоганна репутація: Дюмін нагороджений званням Героя Російської Федерації, а також орденом за заслуги перед Вітчизною.
 • З 19 вересня 2016 року Олексій Геннадійович займає посаду губернатора Тульської області, і багато журналістів вважають, що його призначення не було випадковим. Таким чином, Путін намагається дати своєму наступникові реальний політичний досвід управління.
 • Довгий час Дюмін займав важливу посаду в службі безпеки президента, а пізніше був заступником Лаврова, що вказує на його наближеність до сучасної політичної еліти.
 • Поки що росіяни не знайомі з Дюминым, і тому його кандидатуру рідко розглядають в рамках майбутнього президентства. Однак все вказує на те, що Путін готує наступника, і Олексій Геннадійович підходить на цю посаду краще всіх. Зараз майбутній кандидат набирається досвіду і перебуває в тіні. Однак і сам Путін з'явився на політичній арені ніби раптово, хоча його активно готували до майбутньої посади задовго до знаменитій новорічній промові Б. В. Єльцина.

  У політичній грі позиції змінюються регулярно, і точно передбачити, хто стане президентом, поки неможливо. Одне ясно напевно: в 2018 році країну чекають великі зміни, і хочеться сподіватися, що вони виявляться позитивними.

  Читайте також:

 • Вибори президента Росії в 2018 році
 • Хто буде президентом Росії в 2018 році
 • Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...