Фантастичні тварини і де вони мешкають 2 2018 року

Фільм «Фантастичні тварини і де вони мешкають 2» 2018 року випуску стане першим сіквелом до запланованої пенталогии картин про пригоди Ньюта Скамандера (або Саламандера, якщо хочете) у всесвіті, в якій трохи пізніше після нього народиться хлопчик зі шрамом і згодом стане загрозою для темних сил. Але це буде потім. А зараз...

Від «Гаррі Поттера» до «Фантастичних тварин»

Спочатку продюсери мають намір були подарувати глядачам, які виросли на фільмах про Гаррі Поттера, три стрічки, події яких відбуваються за 70 років до народження «хлопчика, який вижив». Трохи подумавши, вони сповістили народ про свої наміри випустити ще два фільми до тих трьох. У підсумку виходить, що прихильників «очкарика» чекає п'ять кінополотен, випромінювальних знайомий шарм. Магія, не інакше.

Атмосфера хоч і багато в чому така ж, але, як могли переконатися глядачі першої частини «Фантастичних створінь», не зовсім та сама. Так і головний герой без шраму. І не в окулярах. Зате з дивними губами. Але все ж милашка, на думку жінок. Представниці прекрасної половини людства, коли-то любовавшиеся дорослішанням Деніела Редкліффа, Руперта Грінта, Тома Фелтона, Меттью Льиса та ін., зраділи того щастя, що тепер перед ними красується персона відбувся молодої людини.

Кадр из фильма Фантастические твари и где они обитают

Рижик, веснянки, пухкі губи і так далі

Ну так от: Едді Редмейн, той самий «Рижик у веснянках», повернеться в продовження до своєї ролі, яку він виконав в оригіналі. У сиквелі також буде задіяний персонаж Джонні Деппа — Геллерт Грін-де-Вальд (або Гріндевальд, якщо вам так буде зручніше). Тому буквально подвійне щастя чекає шанувальниць. І так, ми вважаємо, що на той момент, коли ви читаєте цей матеріал, вам вже вдалося порадувати себе переглядом першої глави «Фантастичних чудовиськ». Отже, не спойлерите отриману інформацію тим, хто її ще не переглянув.

У другу частину з першої перекочували і інші персонажі серії, виконані Езрою міллером і Зої Кравіц. Остання, до речі, зіграла Літа Лестранж, у якої були відносини з Ньютом. Власне, у продовженні одна з сюжетних ліній зосередиться на розвитку цих любовних зв'язків.

Також є інформація, що в сіквелі ми дізнаємося більше про молодість Албуса Дамблдора. Можливо, про те, в який момент він змінив свою орієнтацію. Ну а якщо серйозно, то це було б дуже навіть цікаво. У сенсі, спостерігати за становленням такої великої особистості, яка виховала незліченна кількість магів, включаючи «того, чиє ім'я не можна називати», і «хлопчика, який вижив».

Кадр из фильма Фантастические твари и где они обитают

Про Девіді Йейтсе замовте слово...

Постановкою другої частини «Фантастичних створінь», яка вийде в 2018 році, займеться Девід Йейтс. Його роботою задоволені як глядачі, так і критики. А починалося для нього все не так райдужно. Багато шанувальників серії фільмів про Гаррі Поттера залишилися незадоволені «Орден Фенікса» і «напівкровним Принцем». Втім, «Дари смерті» ними були прийняті трохи тепліше. Але все ж не так тепло, як годиться. У сенсі, так, як було під час виходу «Філософського каменя» і «Таємної кімнати» Кріса Коламбуса, «В'язня Азкабану» Альфонсо Куарона і «Кубка вогню» Майка Ньюелла. Ні, до цієї пенталогии фільмів Девіда Єйтса, як виявилося, далеко, як, приміром, від Землі до Місяця.

І ось, коли Дж. К. Роулінг написала сценарій, який, власне, і ліг в основу, Девід Йейтс впорався. З екранізацією книг, мабуть, у нього маленькі проблеми. Можливо, на це вплинула зовсім інша історія, абсолютно нова, нехай на ділі і розгортається у всесвіті «Гаррі Поттера».

Девід Йейтс імовірно зніме три частини «Фантастичних тварин». Якщо його праці сподобаються і глядачам, і критикам, і продюсерам, тоді напевно його візьмуть в якості режисера, щоб він зняв два заключних сегмента серії. Втім, краще б він радував продюсерів, його зусилля принесли багато грошей. Також хотілося б більше фанатської любові. Ну а критики обійдуться, нехай бурчать. Приблизно так, здається, думає більшість. Даремно! На ділі краще б всі залишилися задоволені.

Кадр из фильма Фантастические твари и где они обитают

Чарівництво, зроблене руками людини

Сценарій до другої частини, само собою, напише Дж. К. Роулінг. Думається, вона знову впорається з поставленими перед нею завданнями поодинці, на пару з беззмінними продюсерами Девідом Хейманом і Стівеном Кловзом.

Супроводити відмінним музичним рядом радує око видовище, демонстровані на великому екрані, знову візьметься Джеймс Ньютон Ховард. І хоч композиції Джона Вільямса досі звучать в головах у людей, народ вимагає, так би мовити, переосмислення старих традицій.

Хто складе компанію четвірці акторів, зазначеної в тексті раніше, поки невідомо. Можливо, глядачів порадує повернення деяких героїв першої частини, дуже полюбилися їм і стали такими рідними. Можливо, продюсери і на цей раз мають намір утримати в таємниці ім'я людини, готове стати в один ряд з ім'ям Джонні Деппа. Як знати...

Кадр из фильма Фантастические твари и где они обитают

Вихід продовження

За станом на кінець 2016 року проект знаходиться на стадії підготовки до зйомок. Його вихід у прокат запланований орієнтовно на 15 листопада 2018 року. Виходить, рівно два роки пройде з моменту прем'єри оригіналу.

Готовий матеріал збираються знімати вже на початку 2017-го. Судячи з усього, дія сиквела розгорнеться в Нью-Йорку. Персонаж Едді Редмэйна продовжить збирати дані про тварин, місця проживання яких можливі лише в чарівному світі. Як би там не було, цього йому з головою вистачить для того, щоб згодом скласти підручник, який трохи пізніше візьме в свої руки Гаррі Поттер, коли приїде в Хогвардс. До речі, передмова до книги напише Альбус Дамблдор. Ну це, здається, вам відомо. Чи ні?

Фільм «Фантастичні тварини і де вони мешкають 2» 2018 року випуску, як і попередня глава в серії, природно, буде демонструватися в форматах 3D і IMAX. Трейлер до картини вийде приблизно у другій половині 2017-го, або на початку 2018-го. Давайте дочекаємося цього і разом відкриємо нову главу чарівного світу Дж. К. Роулінг, добре?

Читайте також:

  • Місія: нездійсненна 6 – фільм 2018 року
  • Світ Юрського періоду 2 – фільм 2018 року
  • Погані хлопці 3 – фільм 2018 року

  • Рекомендуємо для перегляду

    Додати коментар
    Ваше ім'я: