ГоловнаКонтакти

Весілля взимку, ідеї в 2017 році

Рекламний блок

Весілля взимку, ідеї в 2017 році

Напевно, не буде більш запам'ятовується події, ніж зимова весілля, якщо придумати що-небудь незвичайне, абсолютно нове. Звичайно, від багатьох речей, які можна влаштувати на літньому святі, доведеться відмовитися. Але їм знайдуться не менш цікаві альтернативи.

Обов'язково продумайте весільний наряд, в особливості - взуття. Замерзлі ноги можуть зіпсувати вам не тільки фотосесію, але і здоров'я. Як щодо зимового образу з шубкою, теплими весільними чобітками або навіть ошатними валянками? Надати букету нареченої особливий шарм допоможуть шишки і ягоди горобини.

Якщо ви хвилюєтеся, що у холодну пору не вийде зробити красиві фотографії - ви помиляєтеся. Для зимової весільної фотосесії виявиться чимало ідей, правда доведеться трохи підготуватися. Як вам така задумка, щоб замовити упряжку з саньми і прокотитися по засніженому лісі? На таку прогулянку можна взяти термос з гарячим ароматним чаєм або глінтвейном.

Для весілля взимку - ідеї всюди! Можна замовити кортеж не з традиційних автомобілів, а з коней і карет або просто прикрашених возів. Таке важливе для вас подія запам'ятається як вам, так і багатьом перехожим.
Свадьба зимой
Можна навіть відмовитися від банального одруження в Рагсі, замовивши виїзну церемонію. Для цієї події як не можна краще стане дерев'яний будинок в сніжному лісі, бажано з каміном. Це створить затишну теплу атмосферу, навіть якщо за вікном великий мороз. В цьому ж будиночку можна провести банкет.


Для прикраси залу обов'язково варто використовувати такі зимові атрибути, як яскрава мішура, гілочки ялини, декоративні сніжки. Як вам така ідея, як штучний сніг і іній, серпантин? Додавши до всього живі або штучні квіти, ви отримаєте справді казковий дизайн.

Колірна палітра для оформлення обмежується лише вашою фантазією. Сміливо використовуйте будь-які приглушені пастельні тони, навіть кричущі, яскраві. Зимова весілля, як будь-яке торжество в холодну пору року, передбачає використання срібних і золотих елементів декору. Не забудьте зробити запрошення на зимову тему.

В якості розваг гостям можна запропонувати катання на санях, гру в сніжки - з вати або справжні. Така ідея обов'язково сподобається всім, особливо коли веселощі в самому розпалі.

Організація весілля взимку - це безмежний простір для ідей та фантазій. Варто тільки забувати про традиційні заходи, і ваше свято виявиться самим незабутнім днем!

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...