ГоловнаКонтакти

Бізнес-ідеї для маленького міста в 2017 році

Рекламний блок

Бізнес-ідеї для маленького міста в 2017 році

У великих містах починаючий підприємець стикається з жорстокою конкуренцією і змушений робити ставку на інноваційні продукти, кращий сервіс і висока якість. У маленьких містах бізнесмен повинен в першу чергу оцінювати можливий попит і платоспроможність населення.

Роздрібна торгівля

Підшукуючи відповідну ідею для свого бізнесу, оціни потреби людей у твоєму містечку, прислухайся до їх скарг і побажань. Найпростіше почати свій бізнес з варіанту «купи-продай», достатньо тільки вибрати свою нішу. Це може бути що завгодно, від косметики і побутової хімії, канцелярських товарів до побутової техніки і електроніки, а також дитячі товари, іграшки.

Якщо ти вирішиш працювати з великогабаритними товарами, меблями або, наприклад, продавати комп'ютерну техніку, варто обзавестися відповідними каталогами і пропонувати привезти необхідні речі на замовлення.

Будь обережніше, якщо задумаєшся над ідеєю вкладення в такий вид бізнесу, як квітковий магазин, або торгівля сувенірами або товарами для хобі - цілком можливо, що покупців у маленькому місті ти не найдеш.

Продукти харчування

Як правило, доходи людей в невеликих населених пунктах не надто високі і люди витрачають значну частину заробітку на прожиття. Бізнес у цій сфері напевно буде приносити прибуток у будь-якому місті. Особливо якщо твій магазин відкриється в новому мікрорайоні і буде пропонувати людям предмети першої необхідності і найбільш розповсюджені продукти харчування і, звичайно, алкоголь і тютюнові вироби.

Не варто відкривати вузькоспеціалізовані магазини, які торгують продуктами, що швидко псуються, наприклад, кондитерські або м'ясні.


Одяг та взуття

Хороший варіант бізнес-ідеї для маленького міста - це продаж одягу секонд-хенд. Люди в провінції теж хочуть одягатися модно і красиво, але не завжди готові платити за одяг і взуття великі гроші. Секонди і стоки - відмінне рішення, адже там можна знайти все від дитячих речей до одягу для вагітних і великих розмірів. Також можна зайнятися продажем недорогого трикотажу, білизни, панчішних виробів, наприклад, з Білорусії.

Сфера послуг

У маленьких містах, як правило, завжди відчувається брак хороших перукарень, кафе і ресторанів, розваг. До речі, зверни увагу, що вимоги самих жителів провінції до цих закладів не так високі, як в столиці, так що не варто відкривати суші-бар або піцерію, для початку достатньо точки швидкого харчування або затишного недорогого кафе.

Якщо хочеш розмаху побільше, слід подумати над ідеєю вкладення в такий вид бізнесу, як молодіжний бар-кав'ярня або ресторан, де можна буде відзначати весілля та ювілеї. А можливо у твоєму населеному пункті не вистачає весільного салону або фото-послуг.

Не варто вкладати гроші в комп'ютерні клуби, оскільки техніка швидко застаріває, та й все більше людей, навіть в провінції, вже обзавелися власним комп'ютером.

Також помічено, що люди в невеликих містах практично не користуються інтернет-магазинами.

Вибираючи бізнес-ідею для власного справи у маленькому місті, відштовхувався від своїх інтересів та уподобань. Твоя робота повинна подобатися, в першу чергу, тобі, тоді і покупці потягнуться!

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...