ГоловнаКонтакти

Весілля в стилі вінтаж в 2017 році

Рекламний блок

Весілля в стилі вінтаж в 2017 році

Що таке «вінтаж»? Спочатку таке поняття застосовувалося виключно у виноробів і означало гарна якість продукту. І тільки через кілька десятиліть його почали активно використовувати модельєри. Вінтажній одягом прийнято вважати одяг, яка старше 20 років. Що примітно, перші весілля у вінтажному стилі почали відзначати ще у 70-рр., у США. І лише потім модне напрямок підхопили молодята з інших країн. До нас мода прийшла лише на початку століття.

Головний акцент - весільне вбрання нареченої

В ідеалі це весільне плаття, яке купили на блошиному ринку або ж знайдено на просторах Інтернету. Хоча, деяким щасливицям, що мріють про вінтажному стилі на весіллі, вдається знайти у бабусі в засіках оригінальні весільні сукні. Якщо ж знайти підходящий варіант не вдалося, тоді доведеться замовляти пошиття придивилася моделі із зразків минулих років.

Не забудьте про взуття! Самий вдалий варіант, який підходить практично до кожного періоду часу, - це мереживні білі туфлі на середньому каблуці. Доповнять образ маленька сумочка, рукавички, оригінальний капелюшок або вуаль. Весільні прикраси можна вибрати з перлів або каменю, саме вони були актуальні не так давно, а мати їх могли тільки дівчата вищого стану.
Свадебный наряд невесты
Для нареченого ж все набагато простіше - стиль вінтаж пропонує класичний піджак замінити фраком, а для ефекту додати циліндр і метелика. Веселим аксесуаром також можуть стати годинник на ланцюжку, як у чепурунів того часу, і мереживну хусточку до кишені. Весілля в вінтажному стилі дозволяє з'єднувати різні епохи, не псуючи при цьому загального враження.

Унікальність вінтажній весілля - в деталях

При організації весілля важливо врахувати всі деталі. Наприклад, автомобіль, звичайно ж, не повинен бути сучасним. Зараз дуже актуальні ретро автомобілі, тому проблеми з вибором бути не повинно. Хоча ціна на прокат іноді досить висока. Оригінальним варіантом може стати і поїздка на конях або в кареті, якщо тільки така послуга діє у твоєму місті.

Готуючи запрошення на весілля у вінтажному стилі можна відійти від звичних покупних листівок, а зробити це самим. Наприклад, вирізані шаблони можна прикрасити мереживом, засушеними квітами, власною печаткою (замовити її не складе труднощів, а часу на виготовлення знадобиться всього 5 днів) і обов'язкова умова - подисывать листівку самостійно, а не набирати текст на комп'ютері.


Якщо hand-made - не твоя сильна сторона, тоді листівки ручної роботи можна замовити, наприклад, через майстринь в Інтернеті. Для цього лише доведеться уточнити макет або ж подати ідею, якою конкретно стиль обраний тобою. А для того, щоб гості точно знали, де їх місця за столом, весільні запрошення можна вкласти ключики старовинного зразка, на які прикріпити маленькі записочки із зазначенням номера столу.

Досить цікавим способом запросити гостей може стати проста телеграма. Такий вид зв'язку вже давно забуто, що особливо актуально для весілля у вінтажному стилі.

Весільний букет нареченої - це досить тонка робота майстра не залежно від того, який загальний стиль заходу. Коли обрана тематика «вінтаж», то актуальними для букета стануть мережива, перли і навіть брошки.

Що стосується оформлення залу, то місця, де можна розгулятися фантазії, також предостатньо. Прикрасити його можна за допомогою пташок у клітці, дзеркал з нитками яскравих бус або намиста з бісеру напереваги, антикварних статуеток, мереживних серветок, величезних ваз з квітами або пір'ям.

На пам'ять гостям про весілля, організованої в стилі вінтаж можна подарувати хусточки з їх ініціалами. Вибравши таку тематику можна бути впевненими, що весілля назавжди запам'ятається не тільки тобі, але і гостям заходу.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...