ГоловнаКонтакти

Самі маленькі породи собак в 2017 році

Рекламний блок

Самі маленькі породи собак в 2017 році

Гламурний песик легко поміститься в твою сумочку і не завдасть клопоту. Як це не смішно звучить, але маленька собака - надійний захисник, з нею ваша сумка завжди під контролем, а щурів і мишей в будинку ніколи не буде. У світі виведено близько 50 видів, серед яких найбільш улюбленими і популярними у всьому СНД стали:

Чихуахуа - наймініатюрніша собака серед своїх представників. Вперше порода була виявлена ще в 1850 році в штаті Чихуахуа, Мексика. Найменший представник важить всього 0,5 кг, а найбільший - 3 кг, при цьому зростання не перевищує 23 див. Загальновизнаний рекорд серед маленьких порід, живуть у наші дні, поставила собачка по кличці Бу Бу, її зріст всього 10,16 см, а вага 675 р. Що стосується забарвлення, то він може бути дуже різним, а шерсть буває як короткої, так і довгою.
Чихуахуа
Характер у чухуахуа дуже веселий, грайливий, але образливий. До того ж ці собаки досить складно піддаються дресируванню, зате дуже легко привчаються до лотка, що звільняє від необхідності її регулярно вигулювати. Є і проблеми, до яких схильні представники породи: потрібен особливий догляд за очима, бояться холоду, схильні побутовим травмам.

Йоркширський тер'єр (йорк) - миле, маленьке, пухнасте, глазастое створення, яке займає друге місце серед самих маленьких собак. Йорк нагадує іграшку, яку хочеться обіймати, заплітати смішні хвостики, дуріє з нею. Вперше вивели породу ще в XIX столітті в графстві Йоркшир, Англія.
Йоркширский терьер
Максимальна вага породистого представника - 3,2 кг, а зріст - 23 див. Що примітно, рекорд за найскромнішими параметрами поставив саме йорк на прізвисько Скарлет - вага собачки склав 113 г, зріст - 6,3 див. Як її тільки не розчавили, поки вимірювали?! Прожила таке диво природи всього два роки, а померло в 1945 році. Зараз у світі живе найменший йорк вагою всього 1,14 кг

Йорки дуже розумні, допитливі, веселі - ідеальні друзі дітей. Вони досить терплячі, але все ж рекомендується стежити за їх іграми з дітьми, особливо з дуже маленькими. Є в них і недоліки: володіючи завищеними зарозумілістю і впертим характером, нерідко кидаються на собак великих порід, з-за чого часто гинуть від отриманих травм.

Російський той-тер'єр своїм кумедним виглядом підніме настрій навіть в найпохмуріший або невдалий день, розвеселить, змусить забути про проблеми. Собака з кошлатими вухами (хоч є з гладкими вушками) і маленькими оченятами-гудзичками з'явилося не так давно - у другій половині ХХ століття завдяки старанням російських кінологів.
Русский той-терьер
Вони, як і чихуахуа, бувають гладкошерстными і длинношерстными, вагою всього від 1,4 кг до 3 кг, зріст не перевищує 28 див. Грайливі, веселі, дуже віддані своєму господареві собаки, ненав'язливі і доброзичливі, невибагливі у догляді - шерсть не вимагає спеціальних стрижок навіть у довгошерстих порід, легко привчаються до лотка, а купати їх достатньо всього 3-4 рази в рік.


Померанський шпіц - це гарний, пухнастий, незвичайний маленький песик, який злегка нагадує живу дитячу іграшку. Мініатюрна порода включає представників вагою від 1,9 кг до 3,5 кг і зростом від 13 см до 28 див.
Померанский шпиц
Незважаючи на ляльковий вид, має примхливим характером, хоча досить грайливий і дружелюбний. Крім того, помаранча займає почесне 23 місце серед найбільш розумних і кмітливих собак всіх порід і розмірів.

Пекінес - улюбленець бабусь та дітлахів, одна з найбільш доступних за ціною серед маленьких собак. Порода воістину королівська, виведена спеціально для імператорів Китаю ще 2 тисячі років тому. Представники породи важать від 3,2 кг до 6,4 кг (Королівський пекінес), зростанням ж красені від 25 см до 23 див.
Пекинес
Собаки невибагливі у догляді, проте дуже характерні, норовливі і вперті. Складно піддаються дресируванню, іноді не ладнають з дітьми із-за того, що можуть бути просто не в настрої грати. Зате чудово переносять години очікування господаря в самоті, майже не шкоднічают.

Котон де Тулеар зовні схожий на хмару або м'яку подушку. Порода була виведена в Мадагаскарі. Зростання найбільшого представника - 28 см, а вага - 6 кг Невибагливий в їжі, добре уживається з іншими домашніми тваринами, грайливий і потешен. Складності тільки при догляді за шерстю - вона досить довга, а колір найчастіше білий, тому вичісувати і купати маленького вихованця доведеться часто.
Котон де Тулеар
Для виставки у собаки відпускають шерсть, яка повністю закриває їй очі. Якщо вихованця ви берете не для виставки, тоді доведеться подбати про стрижках або ж, як варіант, заплітати потішні хвостики між вушками.

Мальтезе (мальтійська болонка) тепле, пухнасте, ніжне, раниме створення стає кращим попутником любителів подорожувати або ж для людей у віці. Володіє спокійним норовом, терпляча і витривала.
Мальтезе
Досить маленька порода (вага 3-4 кг, зріст 21-26 см) з дуже довгою шерстю, що вимагає серйозного догляду.

Китайська чубата буває зовсім гола, а буває варіант паудерпуф - м'яка коротка шерсть уздовж усього тіла. При цьому довга шерсть покриває голову, лапи і хвіст. Великі вуха у поєднанні з незвичайним варіантом росту вовни надають собаці потішний, грайливий вигляд, що виправдовує її характер - нудно з такою іншому просто не буває, він відданий, життєрадісний, веселий і грайливий. Зростання у чубатого від 23 см до 33 см, а вага - від 4,5 кг до 5,9 кг
Китайская хохлатая
Яку б із самих маленьких кишенькових порід собак ти ні пригледіла для себе, слід враховувати, що насамперед це живі істоти зі своїми природними потребами: гуляючи зі своїм песиком в сумці, не забудь її періодично випускати по потребі, велика частина порід дуже мерзне, тому їм потрібно спеціальний одяг. Зате самі маленькі собаки живуть при належному догляді досить довго - від 15 років і більше.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...