ГоловнаКонтакти

Стиль вінтаж в інтер'єрі в 2017 році

Рекламний блок

Стиль вінтаж в інтер'єрі в 2017 році

Звичайно, можна придбати спеціально «зістарені» речі, але вони не передадуть того відчуття теплоти і енергії часу. Вони по-своєму прекрасні, але по-своєму порожні. Та й коштують вони досить дорого в порівнянні з дійсно старими речами. В ідеалі вінтажними вважаються речі, яким не менше двадцяти років.

Як виглядає вінтажний інтер'єр?

Перше, що яскраво говорить про нього - це інтер'єр під старовину. На меблів потерті, потріскана, найчастіше біла або світла фарба. На кухонних гарнітурах можна зустріти декупажную розпис, просто намальовані квіти або вигравірувані малюнки, на стільцях - м'які чохли.

Перед тим, як йти за вінтажній меблями, краще переглянути фотографії з різних часів, щоб вибрати потрібний стиль. Адже це може бути і вишукана, різьблені меблі, і досить грубі вироби. Але цілком актуальні їх поєднання. Наприклад, прикрасять інтер'єр спальні, зроблять затишною і незвичайної різьблені або залізні, з кованими спинками, ліжка, а ось для кухні можна вибрати спрощено-грубуваті моделі заміських або сільських будинків.

Створення інтер'єру в вінтажному стилі

Стиль вінтаж в інтер'єрі зазвичай передбачає застосування світлих тонів. Це світлі шпалери, світлі штори, фіранки (дуже актуальні «бабусині» фіранки на половину вікна), торшери. Деякі дизайнери активно застосовують модні в певний період часу «матрацні», смугасті шпалери. На стінах можуть бути присутніми різьблені декоративні елементи, а стеля можна пофарбувати або навіть ризикнути і просто побілити, а тріщини стануть прекрасним доповненням.

Вінтажний дизайн чудово підійде молодим сім'ям, у яких не вистачає грошей на ремонт, а квартира куплена в досить зношеному стані. Трохи фантазії, трохи деталей - і можна створити стиль вінтаж своїми руками.


Вітається тепле освітлення - великі вікна, пропускають сонячне світло, лампи розжарювання або економ лампи з теплим світлом. Чим більше світла, тим краще. Якщо хочеться внести в інтер'єр кімнати романтики, тоді підберіть канделябри, підсвічники, старовинні скриньки для зберігання прикрас і листів.

В якості декору кімнати підійдуть керамічні вироби, полиці і дзеркала в різьбленому облямуванні, трюмо. Знайти старовинний патефон або радіо не складе праці. Вони можуть бути як в робочому стані, так і в неробочому, виступаючи просто своєрідною родзинкою вінтажного інтер'єру. Деякі умільці легко переробляють такі предмети старовини під сучасний стиль, що працюють магнітоли. Доповнять загальний вигляд в'язані скатертини, накидки на крісла, дивани, подушки.

Красиво і вишукано в вінтажному інтер'єрі будуть виглядати квіти. Це можуть бути сухоцвіти, букет, зібраний в саду або поле. Вази ж стануть таким же невід'ємним елементом декору, як і картини в різьблених, важких рамах. Вази з кераміки, кришталеві, з малюнками і просто білі. Або ж можна використовувати глечики і молочники.

Втілити стиль вінтаж в будь-якому, навіть самому сумному інтер'єрі не так складно, як здається. Ідеї можна взяти з інтернету, підглянути у фільмах або ж взяти з книг.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...