ГоловнаКонтакти

Місячний календар стрижок: березень 2017 року

Рекламний блок

За місячним календарем стрижок і фарбування волосся на березень 2017 року ви можете підібрати найбільш сприятливий момент для відвідування салону краси. Ви ж не раз помічали, що після візиту до одного і того ж майстра ваша нова зачіска може бути як ідеальної, не вимагає укладання, так і доставити масу незручностей.

Лунный календарь стрижек март 2017
Вважається, що в цьому місяці найкращий час для стрижок - це проміжок, коли Місяць буде рости в знаках Лева та Діви. У цей період Місяць росте, і, постригся волосся в ці числа календаря, ви побачите, що вони ростуть на порядок швидше. При відвідуванні салону у дні Лева (22-23 березня) волосся будуть виглядати густими, а у дні Діви (24-26 березня) - відмінно тримати форму.

Можна стригтися в інші дні місяця при убуваючому Місяці, волосся у хорошому стані, але повільно зростати. Погано позначиться стрижка при убуваючому Місяці в сузір'ї Козерога і Овна, а також у дні Риб і Раку при будь-якій фазі. Вибір вдалого часу може призвести навіть до того, що волосся почне випадати, стануть тоншими, будуть сіктися, з'являється лупа.

Давайте з'ясуємо, які дні будуть найбільш сприятливими для відвідування салону, а які ні. Місячний календар стрижок на березень 2017 року допоможе вам вибрати гарний час для подорожей.

1 березня щербатий Місяць у сузір'ї Терези. Не зовсім вдалий день для фарбування і стрижки волосся - результат може не сподобатися і принести масу негативних переживань.

2 березня місяць перейшла в знак Скорпіон. Нова зачіска, зроблена в цей час, буде слухняною, добре піддається укладанню.

3 березня це вдалий час для стрижки. Ви хочете, щоб зачіска надовго зберегла форму - сміливо записуйтеся до майстра.

4 березня щербатий Місяць у сузір'ї Стрільця. Гарний час для фарбування волосся. Бажаючим підрівняти кінчики для стимулювання росту варто почекати більш підходящого періоду.

5 березня цей час хоча і позитивне для відвідування салону, але загрожує неприємностями і деякими проблемами з боку здоров'я.

6 березня щербатий Місяць у сузір'ї Козерога. Сьогодні несприятливий день календаря, особливо для стрижок - ви ризикуєте помилитися і будете довго шкодувати про зроблене.

7 березня також варто почекати більш вдалого періоду.

8 березня щербатий Місяць у Водолії. Не час, щоб відвідувати салон, так як є ймовірність нерозуміння з майстром. Навіщо псувати настрій у свято?
Когда стричь волосы в марте 2017
9 березня досить сприятливий день для стрижки, сприяє відновленню пошкоджених волосся. Особливо це число вдало для фарбування і освітлення. Яскравість і стійкість кольору волосся збережеться надовго.

10 березня щербатий Місяць у сузір'ї Риби. Будь-які маніпуляції з волоссям протипоказані.

11 березня час Молодика, це особливо несприятливий період. Не варто робити стрижку, фарбувати і навіть робити відновлюючі процедури. Найкраще відкласти фен і праску в бік, давши волоссю відпочити.

12 березня зростаюча Місяць у сузір'ї Овна. Цей не найкращий час відвідати салон, але якщо потрібно - можна.

13 березня достатньо хороший день для фарбування і стрижки.

14 березня цей час також сприятливо.

15 березня зростаюча Місяць у Тельці. Стрижка принесе вам задоволення, блискучі слухняне волосся будуть радувати дуже довго.

16 березня сьогоднішній день один з найбільш вдалих за календарем для відвідування перукаря. Це самий підходящий момент для підрівнювання кінчиків, особливо якщо ви хочете мати довге волосся.


17 березня зростаюча Місяць у сузір'ї Близнюків. Швидкий ріст, блиск і сила в цей день вам забезпечені. Навряд чи у вас виникнуть непорозуміння з майстром.

18 березня гарний час для будь-якого виду фарбування і стрижки.

19 березня достатньо сприятливий день, щоб відвідати салон.

20 березня зростаюча Місяць у сузір'ї Раку. Ви ризикуєте помилитися, вибираючи нову зачіску, про що пізніше пошкодуєте. Якщо дуже хочеться змін, спробуйте зробити макіяж по-іншому або займіться шопінгом.
Шоппинг или новая стрижка
21 березня присвятіть цей час інших процедур.

22 березня зростаюча Місяць у сузір'ї Лева. За місячним календарем стрижок на березень 2017 рік наступають найсприятливіші дні. Сміливо експериментуйте з будь-якими зачісками.

23 березня цей день один із кращих для стрижки і будь-яких інших процедур. Волосся стануть сильними, гладкими і блискучими.

24 березня вдалий період триває, скористайтесь нагодою, змініть себе. Запишіться в салон краси, зробіть модну ефектну зачіску.

25 березня зростаюча Місяць у сузір'я Діва. Варто поквапитися, оскільки найкращі дні календарного місяця закінчуються.

26 березня нова стрижка принесе вам задоволення, буде радувати ще довго.

27 березня час Повного місяця, коли Місяць вступає в сузір'я Ваги. Сприятливий час для підрівнювання кінчиків, що сприяє накопиченню енергетики.

28 березня найкращий день для вдалої стрижки, що сприяє енергетичної підживлення.

29 березня щербатий Місяць у сузір'я Скорпіона. Не варто стригтися, оскільки зростання волосся сповільнюється.

30 березня не варто краще нічого робити з зачіскою, оскільки будь-які процедури можуть нашкодити шкірі голови.

31 березня щербатий Місяць у сузір'ї Стрільця. Нейтральне стан волосся не погіршиться, але є ймовірність залишитися незадоволеною результатом.

Навіть якщо ви вважаєте, що при відвідуванні салону краси в сприятливі дні місячного календаря на стрижку це ніяк не впливає, у березні 2017 обов'язково випробуйте на собі, адже на відміну від західної, східна астрологія звертає увагу на зв'язок всесвіту з людиною. Вважається, що навіть сама звичайна зачіска може змінити долю.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...