ГоловнаКонтакти

Весілля в стилі Мулен Руж в 2017 році

Рекламний блок

Весілля в стилі Мулен Руж в 2017 році

Тим більше, що витрати на весілля в стилі кабаре зовсім невеликі. Для того щоб відтворити атмосферу Парижа кінця XIX століття всього-то й потрібно правильно оформити столи, подбати про вбрання для нареченого і нареченої, внести зміни в меню свята. Але про все по порядку.

Вбрання для нареченого і нареченої

Навряд чи хоч хтось не уявляє собі стиль кабаре Мулен Руж і атмосферу, в якій там проходили посиденьки. Фривольні танці на столах, відверті вбрання дам, чоловіки в циліндрах і з трубками - все це нам не знадобитися.

В точності відтворити стиль допоможуть самі звичайні атрибути - для нареченого це метелик, старомодний смокінг. А ось для нареченої простір для фантазії значно більше. Весільне плаття можна прикрасити стразами, рюшечками, вбратися в боа, капелюх з величезними пір'ям, озброїтися віялом - все це мало місце в часи Мулен Руж, а значить буде доречно і для тематичного весілля в наші дні.

Прикраса залу в стилі кабаре

Особливу увагу необхідно приділити зовнішньому оформленню приміщення, де буде відбуватися весілля в стилі Мулен Руж. В точності повторити стиль Парижа столітньої давності не складно - розмістіть на вході яскраву вивіску, розвісьте по стінках жартівливі афишки, простежте, щоб столи були прикрашені живими квітами.

Про столи скажемо окремо. У всіх дохідних будинках минулого стояли столики на двох-чотирьох чоловік. Якщо на весіллі вам потрібна відповідна атмосфера, попросіть, щоб зал для вашого заходу вам оформили в такому ж стилі - один довгий стіл явно не відповідає нормам Мулен Руж.

Меню для весілля в стилі Мулен Руж


Якимось особливим меню відоме кабаре в свій час не відрізнялося. Там подавали те ж саме, що і в будь-якому іншому закладі - закуски і алкоголь. Але для весільного заходу цього буде недостатньо, тому необхідно згадати, які страви ставляться до традиційної французької кухні.

Балувати гостей дорогими делікатесами не доведеться - такі страви, як цибульний суп або яловичина по-бургундськи на ділі готуються просто і швидко, а інгредієнти для них знайти праці не складе. Якщо під рукою є талановитий кухар, знайомий з тонкощами приготування французьких страв, замовте йому щось більш витончене, наприклад, великий шоколадний мус замість весільного торта на десерт.

І, звичайно ж, вино. Вже без чого не можна уявити весілля в стилі Мулен Руж, так це без великої кількості червоного і білого хмільного напою. Для більшого ефекту на кожен столик пляшки подавайте за всіма правилами - у відерцях з льодом.

Організувати весілля в стилі паризького кабаре Мулен Руж зовсім не так складно. Якщо у вас є фантазія, а галасливі і веселі заходи організовувати не в першій, то гулянка напевно запам'ятається надовго.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...