ГоловнаКонтакти

10 способів зав'язати хустку на шиї у 2017 році

Рекламний блок

10 способів зав'язати хустку на шиї у 2017 році

Найпростіший варіант – просто накинути хустку на плечі. Вийде дуже ніжний романтичний образ, який, до речі, допоможе заховати виступаючий животик, вирівняти силует. А якщо ти хочеш виглядати модно, можна зав'язати спадаючі кінці спереду ременем на талії – і в тебе з'явитися нове плаття. Жіночно виглядає довга хустка, одноразово обвитий навколо шиї, коли один його кінець спадає спереду, а другий ззаду. Можна створити красивий джгут, якщо зробити кільце навколо шиї, а потім обвивати кінчиками матеріалу це кільце, продевая їх всередину, обкручивая навколо основи.

10 способів красиво зав'язати хустку на шиї

Міланський вузол – простий спосіб, молодіжний і дуже стильний варіант. Підходить як жінці, так і чоловікові. Для створення такого сайту довга хустка-каре складають навпіл, накидають на плечі, просмикують в кінці петлю. А можна протягнути спочатку один кінець, потім перекрутити петлю, просмикнути другий – вийде хитрий вузлик. Хустка, зав'язана таким способом, виходить дуже теплим і його можна носити взимку поверх пальто або шуби.

З допомогою брошки. Просто накинь хустку на плечі, сколи вільні кінці на грудях з допомогою красивої брошки або пряжки, можна протягнути кінчики в кільце. Такий варіант виглядає елегантно, створює вертикальну лінію, що візуально стрункішою. Якщо у тебе під рукою немає підходящої брошки – можна зав'язати будь-яким вузлом для краваток.

Миланский узел и с брошью

У вигляді краватки. Брутальний варіант зав'язування жіночої хустки. Щоб створити ілюзію чоловічого краватки, візьми самий нижній куточок і простягни весь матеріал через петлю.

Французький вузол. Візьми відразу два кінці хустки і рівномірно закрути в пряму лінію. Товщина повинна бути приблизно 5-7 див. Оберни навколо шиї, зав'яжи бантом або подвійним вузлом. Французи – народ кокетливий, тому шийний хустку вони носять кінцями не по центру, а трохи зсунутими вбік. Якщо він зав'язується під комір блузки, тоді кінці розміщуються посередині.

В виде галстука и французский узел

Перевернутий спосіб. Накинь хустку на шию, зв'яжи кінчики звичайним вузлом, переверни кінчиками тому. Якщо він довгий, його можна зайвий раз обмотати навколо шиї. Зав'язавши таким способом, ти створюєш красиві «гойдалки», а хвостики ховаються на спині або під одягом.


Іспанська хустинку. Маленький шовковий хустку можна зав'язати на шиї, красиво розпушивши кінці, що створить ілюзію квітки. Якщо у тебе довгий платок – обмотай його навколо шиї кілька разів, сховавши кінчики під тканину.

Перевернутый способ и испанский платочек

Ковбойський спосіб. Зав'язується наступним чином: середина матеріалу залишається вільною на грудях, а кінці обережно скручують джгутом або просто стискають, обертають навколо шиї і зав'язують під вільною частиною спереду. Сам хустку трохи піднімають під шию і не розгладжують, а роблять недбалі складки.

Джгут. Цей спосіб дуже простий, але в теж час універсальний. Скрути в нещільний джгут, зав'яжи будь-яким способом. Особливо оригінально виглядає два контрастних за кольором хустки, згорнутих в один джгутик. Маленькі залишилися кінчики акуратно розгладь або ж сховай під невидиму частину хустки, акуратно закріпивши їх зажимом.

Ковбойский способ и жгут

Кіскою. Візьми довгий шовковий шарф і зроби петлю, діаметром трохи більше голови. Притримуючи кінці з боків, заплети звичайну косу, використовуючи петлю і кінці хустки як три її частини. Кінці, що залишилися сховай всередину. Таким чином, у тебе вийде кільце у вигляді кіски, яке одягається на шию.

Класичний «бабусин». Традиційно російська спосіб зав'язування хустки. Вузол можна модернізувати, сховавши його під додатковим обігом. Можна обмотати навколо шиї, при цьому спеціально залишити декоративний край тканини, створивши обсяг у верхній частині фігури. Це допомагає візуально зрівноважити широкі стегна, а також збільшити груди.

Тепер ти знаєш всі способи, як красиво і ефектно зав'язувати хустки на шиї. А це означає, що виглядати стильно стало ще простіше.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...