ГоловнаКонтакти

Як знайти себе в житті в 2017 році

Рекламний блок

Як знайти себе в житті в 2017 році

Але як знайти своє покликання в житті і не повісити на себе неправильний ярлик?

 • Покликання – не професія

  Найголовніше, не намагайся прив'язати покликання до назви певної посади. «Інженер» або «маркетолог» це не заняття за життя, а набір певних функцій, які має виконувати людина. Причому ці функції часто дуже схожі в різних професіях, тому важливіше розібратися, що ти любиш чи вмієш робити, а потім підбирати заняття по душі.

 • Шукай те, що приносить задоволення

  Методом мозкового штурму випиши на лист 20-40 занять, які готова виконувати постійно. Не вигадуй архисложные: догляд за квітами, подорожі, вивчення мов цілком підійдуть.

  Список вийшов чесніше, дайте відповідь на наступні питання:

 • що я люблю робити;
 • що я цілком можу не робити;
 • що я категорично не люблю робити;
 • чому я можу навчитися.
 • Визнач приблизний коло інтересів

  На основі відповідей на подані вище запитання напиши 5-7 занять, які виходять найкраще і формують сферу інтересів. Якщо раптом є інтерес до чогось нового, але знань недостатньо, не панікуй: навчитися в житті можна всьому!


  Как найти свое призвание

  Не забудь про хобі: часто саме захоплення є стартом запаморочливої кар'єри. Не бійся робити щось нестандартне, не бійся займати нішу, яка пустувала до тебе. Якщо цією справою займається невелика кількість людей, зовсім не означає, що заняття погане, можливо, просто ніхто не додумувався всерйоз зайнятися цим до тебе.

 • Відчуй заняття «зсередини»

  Покликання перестає бути абстрактною категорією після практичного застосування: любов до рослин випробовується роботою на власній ділянці або в квітковому магазині, а розуміння дітей – роботою у школі чи дитсадку. Якщо тобі подобається процес практично повністю – це точно твоє покликання, просто з часом навчися перекладати частину рутинної роботи на когось іншого.

 • Не намагайся відповідати чужим ідеалам

  Щоб знайти своє покликання в житті, потрібно прислухатися лише до себе самої, поради оточуючих тут допоможуть мало. Звичайно, подруга може підказати, що ти чудово фарбуєш і стрижешь її вже півроку, але ось вмовляння бабусі про те, що недобре переривати родинну гілку лікарів, можна пропустити повз вуха. Покликання лежить всередині тебе, тому не намагайся знайти підказку у зовнішній середовищі – це тільки зіб'є з пантелику.

 • Відкинути нелюбимі заняття і зробити крок назустріч власним покликанням не пізно ніколи. Не бійся помилитися, не бійся несхвалення або труднощів – без них шлях до відкриття власного покликання неможливий.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...