ГоловнаКонтакти

Бабл-манікюр – новий тренд в 2017 році

Рекламний блок

Бабл-манікюр – новий тренд в 2017 році

Хоча спочатку все виглядало набагато естетичніше: дівчата клеїли поверх шару лаку невеликий бісер, камінці, намистинки. А потім комусь в голову прийшла неймовірна думка: навіщо клеїти багато малесеньких кульок, якщо можна зробити один великий?

Бабл-маникюр

Коли дивишся на бабл-манікюр, відразу виникає думка про якусь хворобу нігтьових пластин, або про зухвалу стилі Леді Гаги. Хоча, в повсякденному житті з такою «красою» ходять звичайні американки.

Хто, де і коли придумав бабл-манікюр?

На Тижнях моди щосили експлуатувався образ ляльки Барбі (згадай хоча б іграшкові вбрання моделей Moschino) з яскравим гіпертрофованим манікюром, макіяжем і принтами у вигляді дитячих малюнків. Мабуть, хтось, який побажав залишитися невідомим, вирішив далі розвивати цей тренд і з'єднати модний манікюр і улюблену дівчатками рожеву жуйку.

Кто придумал бабл-маникюр

Батьківщина божевільної ідеї – США. На простори СНД це віяння поки не прийшло, але якщо бабл-манікюр приживеться, то можна чекати його появи у вітчизняних салонах краси вже до зими.

Як зробити бабл-манікюр?


Відразу попередимо, що в домашніх умовах виконати цей bubble manicure складно. Але якщо у тебе є спеціальна УФ-лампа і є досвід у нарощуванні нігтів, то можеш поекспериментувати. Об'ємне 3D покриття створюється з допомогою нашарування акрилу так, щоб по центру нігтя утворився шар. Причому шкідлива ця процедура точно так само, як і нарощування. Після зняття акрилових куль нігті стають ламкими і слабкими, їм показані відновлюють масажі і ванночки.

Как сделать бабл-маникюр

Реакція громадськості

Як ти вже зрозуміла, особливою любов'ю адекватної частини населення цей тренд не користується. І хоча Instagram рясніє фотографіями бабл-манікюру, соцмережі та блоги заповнили негативні відгуки та фото-жаби. Юзери порівнюють роздуті нігті з пальцями хоббітів з «Володаря кілець», синдромом деформації форми нігтя, малиною, одягненою на пальці. Загалом, широка громадськість не знайшла практичного застосування нового тренду.

Bubble manicure

Як ти поставишся до цього американському віянню, вирішуй сама. У будь-якому випадку, мода ніколи не існує сама по собі – її створюють люди для людей, тобто завжди є ті, хто як б'юті-експерименту погодяться підтримати навіть самий неймовірний тренд. Ризикуй!

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...