ГоловнаКонтакти

Картини для інтер'єру своїми руками в 2017 році

Рекламний блок

Картини для інтер'єру своїми руками в 2017 році

Слідуючи крок за кроком, в кінцевому результаті ви отримаєте оригінальну картину, яка прикрасить інтер'єр будь-якої з ваших кімнат.

Картини акриловими фарбами

Тут ви будете працювати з акриловою пастою і акриловими фарбами. Основа з пасти створить своєрідну структуру, на якій будь-який малюнок буде виглядати цікавіше. Для такої роботи вам знадобиться полотно, куплений чи зроблений своїми руками. Тепер можна приступати до справи.

Нанесіть на полотно пасту, дайте їй повністю висохнути, це забере не надто багато часу. Як тільки грунт стане сухим, малюйте акриловими фарбами все, що тільки дозволяє ваша фантазія. Працювати з фарбами можна як малою або великою кистю, так і м'якою або жорсткою.

Картини з трафаретів

Вам необхідно пошукати в інтернеті графічні чорно-білі трафарети на різні тематики. Виберіть сподобалися кілька малюнків, які поєднуються один з одним за змістом і відповідні до стилю інтер'єру, і роздрукувати їх на принтері. Також ви можете зробити своїми руками трафарети залежно від того, який ви хочете отримати малюнок.
Картины из трафаретов
Після чого за допомогою канцелярського ножа акуратно виріжте чорні елементи малюнка по контуру. Для цього підберіть робочу поверхню, яку не шкода буде зіпсувати ножем. Потім виріжте чорний прямокутник, який буде заднім фоном. З'єднайте всі деталі разом, у вас вийде картина для інтер'єру, зроблена своїми руками. Також ви можете використовувати будь-які інші кольори.


Картини для стін 3D

Навряд чи у кого-небудь бачили такий справжній 3D арт! Прикраса ви легко зробите своїми руками, а вам знадобиться всього лише дерев'яна дощечка і невеликі сухі гілочки. Картина виглядає по-живому і оригінально доповнить будь-який інтер'єр вашої кімнати.
Картины для стен 3D
Дощечки покрийте фарбою, а після повного висихання за бажанням можете затерти частина - отримати вид потертості, що виглядає дуже цікаво. Гілочки найзручніше прикріпити за допомогою прозорого клею, завдяки чому місце склеювання зовсім не буде видно.

Рамки з черепашок

Ви можете своїми руками робити рамки для ваших картин, які в подальшому прикрасять інтер'єр вашого будинку. Можливо, у вас вдома знайдуться черепашки, які ви колись привезли з відпочинку. Підберіть звичайну дерев'яну рамку, краще з широкими полями. Візьміть черепашки однакового кольору і форми - це буде основа. За допомогою гарячого клею приклейте їх до рамки.
Рамки из ракушек
Безумовно, ви можете зупинитися на цьому етапі, але якщо хочеться зробити дуже красиву рамку, то продовжуйте декорувати. Підберіть маленькі черепашки для заповнення порожнечі між великими. Приклейте їх, використовуючи клей, покрийте всю поверхню рамки прозорою глазур'ю. Це зробить ваш шедевр ще більш красивим. Дайте висохнути, вставте картину або улюблену фотографію.

Це всього лише деякі ідеї, як можна зробити оригінальні картини, які прикрасять ваш інтер'єр, причому своїми руками. Спробуйте себе в творчості і вам обов'язково сподобається!

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...