ГоловнаКонтакти

Кращі країни для життя в 2017 році

Рекламний блок

Кращі країни для життя в 2017 році

Ми підготували рейтинг п'яти найбільш привабливих країн для життя Землі. Відразу скажемо, що в лідерах немає жодної країни з числа складаються в СНД. Єдина втіха патріотично налаштованим громадянам - Російська Федерація, Білорусь і Казахстан належать до країн з хорошим рівнем людського розвитку. Але про лідерів рейтингу 2013 року поговоримо детальніше.

Норвегія

Норвегія - не просто одна з кращих країн для життя, але і одноосібний лідер рейтингу. У ній на належному рівні буквально все - охорона здоров'я, економічна обстановка, система освіти, безпеку громадян і гостей. Також тут мінімум всіляких законодавчих обмежень, і, відповідно, свобода особистості та підприємництва максимальні.
Норвегия
Єдиний негатив - це суворий клімат країни. Холодний, дощовий, з тривалої полярної ночі (особливо на півночі Норвегії), може відштовхнути багатьох бажаючих переселитися сюди.

Данія

Слідом за Норвегією в рейтингу «кращі країни для життя» експерти одностайно поміщають Данію. Це країна з багатою культурою, привітними людьми, та й клімат разюче відрізняється від норвезького сильних холодів тут практично не буває.
Дания
Особливо данці просунулися в справі державного управління - ефективність роботи влади в королівстві настільки висока, що по цій категорії Данія займає друге місце серед всіх країн.

Фінляндія

Якщо ви - росіянин і плануєте переїхати пожити в сусідню державу, то ви напевно зацікавитесь третім пунктом. Однією з кращих для життя країн названа Фінляндія, улюблене місце відпочинку тисяч наших співвітчизників. Незважаючи на суворий клімат і холодне море, вона досить приваблива для того, щоб пожити тут декілька років.
Финляндия
Населення в більшості своїй володіє англійською (хороший рівень освіти), висока безпека життя (3-е місце в рейтингу всіх країн), економічне благополуччя (2-е місце в загальному рейтингу). Так і гостей з Росії фінська земля зустрічає радо - вид на проживання отримати порівняно легко.

Австралія


Нарешті, прийшла черга південних країн. Четверте місце рейтингу займає Австралія, таємничий зелений континент. Ця країна - одна з найбільш динамічно розвиваються, життя зосереджена в п'яти головних прибережних мегаполісах.
Австралия
Особливо високу оцінку отримали освіта, фінансове благополуччя, безпека і такий особливий пункт дослідження, як «особистий простір» - вільних територій тут дійсно предостатньо. Крім того, в Австралії один з кращих туристичних секторів серед всіх країн.

Нова Зеландія

Замикає рейтинг п'яти країн, найкращих для життя, ще одна держава південної півкулі - Нова Зеландія. Воно виділяється не тільки своєю приголомшливою дикою природою і м'яким кліматом.
Новая Зеландия
Країна займає перше місце в рейтингу ефективності системи освіти, одна з лідерів з безпеки та економіці. Так що якщо ви вибираєте країну, де в спокої й достатку можна буде виховати дітей, то зверніть увагу на Нову Зеландію.

Хоча в списку кращих країн всього світу для життя Росія і не потрапила, охочим переїхати вибирати є з чого. Куди б ви подалися - в Європу чи Австралію і Нову Зеландію?

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...