ГоловнаКонтакти

Методика 25 кадру для схуднення в 2017 році

Рекламний блок

Методика 25 кадру для схуднення в 2017 році

Методика 25 кадру суперечлива, тому що вона входить у величезне число програм, що дозволяють скидати вагу. В основному подібні системи полягають в обмеженнях харчування (різноманітні дієти, режими прийому їжі) і фізичних навантаженнях (гімнастика, біг, заняття на тренажерах та інші). Щоб схуднути цими способами, необхідно докласти левову частку зусиль і витратити чимало часу.

З-за власної ліні і небажання напружуватися ми шукаємо найбільш легкі способи доведення своєї фігури до досконалості. Ми прочісуємо інтернет вздовж і впоперек з надією, що в наш час вже винайшли просунуті методики і технології того, як схуднути легко і швидко, придумали чарівну паличку, коли і робити не доведеться нічого, так як все відбудеться само собою.

І ось ми натикаємося на магічний 25 кадр, допомагає схуднути. Диво! Чарівництво! Виявляється – є такі техніки! Ми їх викачуємо, включаємо... Проте давайте спробуємо розібратися, що ж це насправді таке.

Що за чарівна методика 25 кадру?

Для того щоб відео сприймалося текучим, частота кадрів (або окремих послідовних картинок) повинна бути 24 в секунду. Саме таку кількість зображень людина сприймає свідомо.

Якщо у відеоряд вставити ще один кадр – 25-ый, він виявиться непомітним, тобто не буде зчитуватися людиною свідомо, але він буде впливати безпосередньо на підсвідомість. І людська поведінка буде несвідомо змінюватися у відповідності з інформацією, записаною в 25 кадрі. Це можна сміливо порівняти з ефектом гіпнозу або кодування.

Принципи роботи методики

Робота методики 25-го кадру для схуднення полягає в наступному. Ви встановлюєте на свій комп'ютер програму, уважно прочитавши інструкцію. Необхідно виконувати всі рекомендації, написані у ній.
Принципы работы методики
Далі запускаєте програму і налаштовуєте (відповідно з інструкцією). Після цього починається психологічний вплив з застосуванням 25 кадру на вашу підсвідомість. Коли ви включаєте програму, ви можете займатися, чим хочете: друкувати, працювати на комп'ютері, грати в ігри. При цьому методика 25 кадру жодним чином не буде відволікати вас. Тільки якщо ви придивитеся, то зможете побачити миготіння, - так ви його побачите. Як ви розумієте, все дуже просто.

Творці і розповсюджувачі програми стверджують, що система не завдасть шкоди людській свідомості та організму, а також в стандартній настройці встановлені тільки протестовані на корисність і безпеку словосполучення, які надають виключно позитивний вплив.

Крім того, ви можете налаштувати програму індивідуально під свій організм. У програму включені інструкції, слідуючи яким ви самі можете доповнити виводяться фрази або прибрати їх, написавши і замінивши своїми.

Рекомендується використовувати методику близько 1-3 годин в день.


Важливим моментом є те, що застосовувати програму можна лише по досягненні 14 років. Людям, вік яких від 14 до 16 років – можна користуватися системою виключно в безпечному режимі.

Відгуки про методику 25 кадру для схуднення

Відгуки про використання програми 25 кадру - різноманітні і дуже суперечливі. Багато людей вважають її надзвичайно ефективною у використанні. Є й ті, які вважають, що це звичайне шарлатанство. В деяких відгуках відзначаються такі побічні ефекти, як деяка втома очей і головний біль.
Отзывы о методике 25 кадра
Допомагає методика 25 кадру чи ні, залежить від декількох факторів.

 • Часто інформацію, включену до 25 кадр, важко перевірити. У зв'язку з цим люди побоюються, що може здійснюватися маніпулювання їх свідомістю і подальше заподіяння шкоди в цілому організму.
 • Люди частіше використовують не ліцензійне відео, а скачують безкоштовно з мережі підробки або купують диски у відеопіратів. В такому випадку ефект буде швидше негативним або непередбачуваним, тому що відповідальність ніхто не несе.
 • Якщо людина більш кажемо, йому програма допомагає краще.
 • Прихильники методу стверджують, що психологічне програмування є справжнім дивом, здатним успішно допомогти в схудненні без фізичних навантажень та виснажливих дієт.

  Користуватися методикою 25 кадру чи ні, вирішуйте самі. Як ви знаєте, все – індивідуально.

  Якщо ви – господиня свого життя і свого тіла або хочете нею стати, вас не утруднить поставити мету і досягти її найсприятливішим для вас способом, не допускаючи зовнішніх впливів і маніпуляцій. Тим більше, що, докладаючи зусилля і активізуючи волю, ви стаєте сильнішими і внутрішньо ростете.

  Запам'ятайте: завантажити зараз в інтернеті систему 25 кадр для схуднення практично нереально!

  Ну а якщо ви віддаєте перевагу легкі шляхи і вірите в те, що хтось ззовні допоможе вам за допомогою чудодійних засобів у вигляді сучасних технологій впливу, ви можете скористатись програмою.
  Методика 25 кадра для похудения: рекомендации

  Якщо ви вирішите застосувати методику 25 кадру для схуднення, краще дотримуватися наступних рекомендацій:

 • Придбайте методику 25 кадру там, де ймовірність виявитися обдуреними інтернет-шахраями мізерно мала. Радимо купувати її у спеціальних клініках або на сайтах з заслуженою репутацією, а також у людей, думці яких ви довіряєте.
 • До методики 25-го кадру для схуднення обов'язково повинна додаватися докладна інструкція з користувацької підтримкою при необхідності.
 • Дійте методично. Людському мозку, як і будь-якого іншого органу тіла, потрібні систематизовані тренування – не дозволяйте ефекту ослабнути, що легко досягти, не пропускаючи заплановані сеанси.
 • Повністю виконуйте рекомендації, зазначені в інструкції. Якщо сказано 1 годину в день, значить – не більше, інакше нашкодите собі.
 • Допоможіть власного організму, зробивши ритм щоденного життя більш активним і скорегувавши найкращим чином режим харчування.
 • В підсумку, звернувшись до використання методики 25-го кадру для ефективного схуднення, ви залишитеся задоволені, якщо будете дотримуватися вищевикладені правила.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...