ГоловнаКонтакти

Весільні зачіски з короткою чілкою в 2017 році

Рекламний блок

Весільні зачіски з короткою чілкою в 2017 році

Немає жодних причин відмовлятися від улюбленої короткого чубчика в день весілля. Зробіть її своєю родзинкою! Такі зачіски ефектно виглядають з фатою, діадемою і іншими додатковими аксесуарами нареченої. Втім, фахівці не рекомендують стригти чубок напередодні весілля, якщо ви не звикли до цієї деталі. Ніщо не повинно відволікати і дратувати вас в ваш найголовніший свято.

Ідеальна довжина чубчика для нареченої - до брів або трохи нижче. Це дає додатковий простір для фантазії перукаря, адже довгу легше укласти набік, її можна подвить або вплести у високу зачіску. Не варто переживати, якщо у вас недостатньо часу відростити волосся, для вас ми зібрали кілька цікавих ідей, що можна зробити з короткими чубчиками. Підберіть зачіску, яка максимально підкреслить вашу красу і стиль.

Незвичайні весільні зачіски з короткою чілкою

Романтичний образ або весільну зачіску в грецькому стилі спробуйте доповнити оригінальними плетінням. Така косичка може бути одна діагональна або кілька хитро переплетених і створюють ілюзію вінка. Доповніть зачіску живими або штучними квітами.
Свадебная прическа в греческом стиле
Дуже коротку або асиметричну чубок можна обіграти, створивши весільну зачіску в японському стилі. У такому разі намагайтеся уникати плавних ліній та завитків, віддайте перевагу геометричності, мінімалізму, лаконічності.


Вся увага - на чубок!
Акуратна густа чубчик сама по собі є відмінною прикрасою для будь-якої дівчини. Підкресліть природну красу незвичайним весільним аксесуаром, наприклад, модними в цьому сезоні обідками з тканини, перловою ниткою або атласною стрічкою. Решта волосся можна залишити розпущеним або заколоти в просту високу зачіску, доповнивши фатою.
Свадебная прическа с челкой
У цьому сезоні особливо модними є весільні зачіски з прямим чубком з кучерявими волоссям. Якщо ви маєте від природи пряме волосся, створіть легку хвилю, а якщо ви - володарка кучерявій шевелюри, підкрути їх ще більше, а чубчик ретельно вирівняйте праскою. Такий контраст приверне до вашої персони всі захоплені погляди.

Як заховати чубок?
Зачешіть її наверх або набік, заколіть невидимками, приховайте під об'ємної вільної зачіскою.
Якщо чубчик досить довга, можна перекрутити її, створивши стильний «боб». Не шкодуйте лаку, щоб обсяг тримався довше.
Вплетіть в «колосок» або «косу-водоспад». Також можна використовувати обідки або спеціальні тканинні пов'язки.

Весільні і вечірні зачіски з короткою чілкою можуть бути виконані в будь-якому стилі, в залежності від ваших побажань. Найголовніше - знайти талановитого стиліста, який допоможе вам втілити ваші мрії.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...