ГоловнаКонтакти

Які кольори йдуть блондинкам в 2017 році

Рекламний блок

Які кольори йдуть блондинкам в 2017 році

Стереотип про те, що блондинкам йдуть виключно світлі пастельні тони, в корені невірний. Адже блонд – це не стільки колір волосся, скільки цілісний кольоротип зовнішності. Він визначається комплексно і включає відтінок волосся, колір очей, тон шкіри. Погодься: світловолоса жінка може мати як порцелянову, так і оливкову або навіть смагляву шкіру; те ж і з очима: ідеально блакитні зустрічаються вкрай рідко, а ось золотисто-карі або навіть льодово-зелені – частіше.

Тому щоб зрозуміти, які кольори йдуть блондинкам, потрібно підбирати їх за типом зовнішності, а не довіряти стереотипам.

Кольори, відповідні блондинкам

Всі світловолосі модниці різні, і в залежності від тону шкіри, наявність рум'янцю, відтінку очей і волосся підходять певні кольори в одязі. Відповідно до цієї класифікації можна виділити два типи блондинок – «холодний» і «теплий».

Якщо дівчатам з «холодним» кольоротипом йдуть ніжні м'які тони, то на «теплих» блондинок краще виглядають насичені кольори, які вигідно підкреслюють їх яскраву зовнішність.

Цвета, подходящие блондинкам

І, звичайно ж, жоден інший колір, не залежно від відтінку волосся і очей, так не йде блондинці як рожевий. Це ніжно-рожевий, малиновий, колір фуксії. Щоб не здаватися в ньому занадто «солодкою», розбавляй його чорним або блакитним кольором.

Відповідні кольори в залежності від відтінку шкіри

«Холодним» дівчатам з порцеляновою шкірою підходить одяг будь-яких пастельних тонів – ніжний блакитний, рожевий, зелений, м'ятний, бузковий. Ідеально на світлій шкірі виглядає класичний чорний і червоний колір. А от від інших яскравих відтінків краще відмовитися, вони ще більше підкреслюють блідість обличчя.


Ідеально білий колір робить зовнішність невиразною, а шкіру блідої. Категорично не варто вибирати білі речі дівчатам зі світлою шкірою.

«Теплим» блондинкам зі смаглявою шкірою і оливковою шкірою потрібно вибирати будь-які яскраві, насичені кольори – фіолетовий, темно-синій, бірюзовий, трав'янисто-зелений, кораловий, персиковий.

Відповідні кольори в залежності від кольору очей

Справжні блондинки зі світлою шкірою, блакитними або сірими очима повинні носити одяг м'яких приглушених тонів, в ідеалі збігаються з кольором очей. Наприклад, блакитнооким дівчатам підійдуть речі в приглушеній синій гамі, сероглазым в сірій і сіро-рожевою. З яскравих тонів їм підійде лише приглушено-червоний і чорний колір.

Блондинкам з зеленими і карими очима варто віддати перевагу одягу в класичній природного гамі – це темно-коричневий, шоколадний, трав'янисто-зелений, жовтий, єдине колір повинен бути яскравим і насиченим. На таких жінок добре виглядають будь-які яскраві кольори, а також їх поєднання.

Оливковый и травяной цвет

Відповідні кольори в залежності від кольору волосся


При виборі одягу слід враховувати тон волосся: золото, шампанське, мед, платина, попіл, беж. Три перші належать до «теплим» відтінкам, другі – до «холодним».

Блондинкам з «теплим» відтінком волосся підходять будь-які насичені кольори: фуксія, бірюзовий, глибокий синій, будь-які відтінки червоного. Ці блондинки можуть вибирати абсолютно будь-який колір, але з одним застереженням: колір повинен бути насиченим.

Бирюзовый и красный цвет


Обережніше треба бути з зеленим кольором. Не всі його відтінки йдуть світловолосим дівчатам. Відбиваючись на волоссі, він може надати їм болотний відтінок, а особі втомлений вигляд. Якщо тобі подобається зелений колір, то він повинен бути насиченим, але не яскравим – це оливковий і трав'янисто-зелений.

Красиво підкреслює «теплий» відтінок волосся речі жовтого, оранжевого, темно-фіолетового, коралового і персикового кольору.

Персиковый и пастельные цвета

Відтінки сафарі – ще одна кольорова гамма, яка чудово виглядає на блондинок. Це бежевий, кремовий, коричневий, оливковий. З волоссям теплого «медового» або світло-русявого відтінку добре виглядають речі гірчичного кольору.


А ось пастельні відтінки не для золотоволосі дівчат – вони здатні повністю «загасити» їх природне сяйво.

Блондинкам з «холодним» відтінком волосся йдуть ніжні, пастельні тони, в яких вони виглядають зворушливо і дуже мило. Це бузковий, м'ятний, світло-блакитний, ніжно-рожевий. Таким дівчатам абсолютно не йдуть яскраві насичені відтінки, за винятком класичного червоного кольору, і за умови, що вони мають світлу порцеляновою шкірою.

Красный и мятный цвет

Всім світловолосим дівчатам без виключення йде класичний чорний колір. Якщо брюнеткам він надає сумний, похмурий вигляд, то блондинки за рахунок контрасту з волоссям у ньому виглядають урочисто і елегантно. Ще один відтінок, відповідний «холодним» блондинкам – це сірий, особливо теплих тонів, який добре поєднується з рожевим.

Черный и серый цвет


Великою помилкою для «холодних» дівчат буде вибір одягу яскраво-оранжевого і жовтого кольору, який надає волоссю жовтизну, особливо фарбованим, а також темно-фіолетовий, який надає шкірі хворобливий вигляд.

Не варто забувати і про те, що у кожної з нас є свої певні смаки та уподобання. Якщо тобі подобається якийсь колір, але за всіма правилами він тобі не підходить – не відмовляйся від нього. Просто розбавити його аксесуарами і прикрасами, і може бути, саме цей колір підкреслить твою природну красу.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...