ГоловнаКонтакти

Місячний календар стрижок: квітень 2017 року

Рекламний блок

Пропонуємо вам ознайомитися з Місячним календарем стрижок, складеним на квітень 2017 року. З нього ви дізнаєтеся які найбільш сприятливі дні для відвідування салону краси. Ваші волосся навіть після фарбування будуть здоровими, міцними, а зачіска збереже форму і приверне удачу.

Лунный календарь стрижек апрель 2017
Набридло збирати шматки з гребінця? Хочете надовго забути про послуги перукаря? Вірите, що стрижка може залучити гроші, але не знаєте як?

Стрижка - неабияка справа

Квітень починається з Дня сміху, на який зазвичай ніхто не робить серйозних планів. Але, якщо ви все-таки підете наперекір традиціям, запланувавши похід в салон краси, то це буде абсолютно правильний вчинок. За нашим календарем на 2017 рік 1 квітня - це 21 місячні добу, разом з обрізаними кінчиками волосся в цей день можуть піти всілякі шкідливі нахили. Не вірите? Тоді спробуйте!

Каліф на годину

Всі ми знаємо, як наші чоловіки не люблять ходити в салони краси. Але 2 квітня - це їх день! Беріть свою половину за руку і тягніть до перукаря. Стрижка в цей місячний день не буде відростати дуже довго, а забарвлення буде напрочуд стійкою. Думаємо, цей факт буде достатньо вагомим аргументом для вашого чоловіка. Втім, на нашій планеті чимало жінок з примхами, які минуть цирульню десятою стороною. Словом, ловіть момент!

Ні риба ні м'ясо

Якщо ви хочете, щоб зачіска була нейтральною (що це таке взагалі, як можна хотіти бути схожим на синій панчіх?) підстрижіться 3 або 4 квітня. Будь-яких змін ніхто не помітить.

Справа тютюн

У Місячний календар стрижок квітня 2017 року виникли несприятливі дні. Підете до перукаря 5, 6, 7, 8, 9 або 10 квітня - отримаєте гніздо на голову. Потім не кажіть, що вас не попереджали!

Зачарований, зачарований!

Зачіски, зроблені 11, 12, 19, 27 квітня, будуть мати чарівні властивості. Стрижка, укладання або ж фарбування, зроблена в один з цих днів, безсумнівно, принесе своїй господині успіх в особистому житті.

Вітер змін

Часто ми йдемо в салон не тому, що вже пора, а тому що просто хочеться якихось змін. 13 квітня - це саме той місячний день, коли обрізана чубчик кардинально змінює долю.


Ти моя зефирка!

Саме, так вигукнув чоловік, побачивши мою нову стрижку. «Чому зефирка?» - полюбопытствуете ви. «Та тому, що повітряна!» - відповім я слідом за своїм чоловіком. Легкої, немов пушинка, що тане, ніби солодка вата, буде зачіска, зроблена 14 і 23 квітня.
Благоприятные дни для стрижки в апреле 2017
Також ці місячні дні варто взяти собі на замітку любителькам частих змін. Якщо 14 і 23 квітня підстригтися, волосся будуть відростати з блискавичною швидкістю.

Еліксир життя

В це треба вірити! Стрижка й фарбування, зроблена 15 і 20 квітня не просто перетворить вас в красуню, але подіє на організм як загальнозміцнюючий і оздоровчий засіб. Більш того, вона як магніт буде залучати до вас гроші. Це ще не все! Якщо у вас є якась образа чи хтось ображений на вас - стрижка допоможе позбутися від цього душевної недуги, а між ворогуючими встановиться мир. Хочете бути заможною, здоровою і щасливою, йдіть в салон краси!

Курям на сміх

І знову в Місячний календар стрижок і фарбування на квітень 2017 року є низка несприятливих днів. 16, 17, 18, 26, 29 квітня в салон краси краще не заходити.
Неблагоприятные дни для стрижки и окраски в апреле 2017
Може статися, що на голові вам зроблять гарну зачіску, причому вона ні в кого не викличе докору. Проте в голові все одно виявляться каша і розгардіяш. Потрібно це вам чи ні, вирішувати не нам.

Олена прекрасна

Хочете, щоб за вашу красу билися? Рушайте в салон 21, 22 або 24 квітня. Волосся після стрижки будуть добре відростати, стануть слухняними, неймовірно гладким. В тому, що ви найчарівніша і найпривабливіша, ніхто не засумнівається.

Спіритичний сеанс

25 квітня - прекрасний місячний день, щоб зробити забарвлення або нову стрижку. Але, на жаль, якщо перукар буде не в гуморі, він передасть вам свою погану енергетику. Інша справа, якщо ви підете в цирюльню трохи пізніше, числа 28 або 30 квітня. Зроблена в ці дні зачіска, здатна посилити харизму своєї власниці, активізує її особисту енергетику, наповнить легкі цілющим повітрям, а душу оптимізмом і вірою у власну удачу.

Отже, ми розробили чудовий Місячний календар стрижок, в якому описали кожен день квітня 2017 року. Звичайно, нас роблять щасливими не стрижки, фарбування і зачіски, а рідні і близькі, але можна ж пограти у ворожки...

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...