Місячний календар стрижок на січень 2017 року

Коли краще віддати свої волосся в руки майстру підкаже місячний календар стрижок і фарбування волосся на січень 2017 року. Бути красивою, стильною, впевненою, що кидає виклик суспільству допомагають прості маніпуляції з волоссям - укладання, фарбування, завивання, хімія, нова стрижка. Однак на кінцевий результат, безперечно, впливають фази місяця.

Лунный календарь стрижек январь 2017
Січень - перший місяць у новому році, коли хочеться почати нове життя, щось змінити. За прогнозами астрологів, перша фаза місяця буде допомагати в нових починаннях всім знакам, тому сміливо ризикуйте, пробуйте щось нове і незвичайне. Що ж стосується конкретного прогнозу стрижок, місячний календар на січень 2017 року рекомендує наступні:

Стрижка для залучення удачі та здійснення мрій

5 січня - це саме той день, коли сміливо можна обстригати волосся, не боячись зіпсувати зовнішній вигляд і структуру. Примітно, що стрижку в цей день краще зробити пишної - такий варіант буде сприяти залученню грошей у вашу кишеню.
7 січня благоволить удачі, після стрижки чоловічу увагу до твоєї персони буде забезпечено!
10, 11 січня - зміна іміджу зробить життя яскравіше і цікавіше!
13 січня - відмінний день для стрижки. Саме сьогодні під досвідченими руками майстра волосся стануть не тільки акуратними, а й здоровим.
14 січня - віддавши частину волосся Всесвіту можна отримати удачу у всіх починаннях, вирішення всіх самих складних проблем.
19 січня за місячним календарем стрижку робити можна, але якщо час терпить, то краще вибрати інший день.
20, 22 січня - відвідування перукарні допоможе поліпшити якість життя, досягти своїх цілей.
27, 28, 29 січня - маленький крок у бік зміни іміджу сприятиме удачі у всьому. Стрижка в цей день вийде шикарною і буде залучати протилежну стать.

Сприятливі дні для фарбування волосся

1, 2, 3 січня - якщо ж оновити колір волосся ну дуже треба, то вибери мус і пінки, які додадуть відтінку, але не змінять основний колір кардинально або згадай про бабусині рецепти - фарбування хною.
8 січня - у тебе є всі шанси отримати самий модний колір волосся, а результат буде триматися довго і виглядати чудово.
10, 11, 12 січня за місячним календарем підійдуть для зміни кольору волосся, а в перші два дні можна зробити ще й стрижку. Якщо хочеш підвищити імунітет, привернути удачу, то скористайся натуральними барвниками.
15, 16, 17 січня - руді, брюнетки і блондинки, або ж ті, хто тільки хоче ними стати! Це саме той день, коли потрібно відвідати перукаря. А зміна кольору допоможе вирішити складні завдання і підніме настрій.
19, 20 січня за місячним календарем фарбування волосся краще провести натуральними барвниками, отримавши в кінці відмінний результат!
28 січня благоволить будь-якого кольору волосся і новій стрижці. Тому можеш вибирати навіть найрадикальніші і яскраві!


Що ж стосується несприятливих днів, то повністю виключіть будь-які кардинальні зміни 4, 6, 9, 21, 24, 25, 26, 30, 31 січня. Якщо в один день за місячним календарем 2017 року рекомендується робити стрижку, а в іншій фарбування, то краще прислухайся до рекомендацій і проведи процедури в різні дні.

Дивитися повністю Місячний календар стрижок волосся на 2017 рік


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: