ГоловнаКонтакти

Престижні професії для дівчат в 2017 році

Рекламний блок

Престижні професії для дівчат в 2017 році

Навіть те, що ти дівчина, може бути серйозним бар'єром на шляху до престижної роботи. Ну хто з нас не чув фрази: «Ви заміжня, дітей немає? Так ви скоро підете в декрет», «У вас маленька дитина? Тоді будите брати лікарняний часто» і т. д. Тому важливо вибрати якусь універсальну спеціальність, яка актуальна на сьогодні. Ми запропонуємо кілька дійсно престижних і затребуваних професій, з якими знайти постійне місце роботи не складе праці.

Завжди актуальні і престижні професії

Юрист, аудитор, бухгалтер. Як не парадоксально, але ці професії все також високооплачувані та затребувані, як і 10, і 20 років тому. Приватні фірми, державні підприємства - їм завжди потрібні такі фахівці, в тому числі дівчата і іноді навіть без досвіду.

Медпредставник. Поєднати цю спеціальність без освіти лікаря також вийде, але все ж активніше беруть саме з нею. Натомість у лікарів є можливість додаткової, хорошою підробітку.

Дизайнер інтер'єру, ландшафтний дизайнер. Зараз дуже популярно скористатися послугами професійних дизайнерів, а ринок ще не переповнений представниками цієї професії.

Арт-ведучий, тамада, диктор телебачення. Дівчата з легкістю освоюють дані спеціальності, оскільки від природу більш комунікабельні і товариські. Хоча сьогодні чоловіки становлять солідну конкуренцію в даному напрямку.


Престижні професії для дівчат - це бізнес-тренер, менеджер по підбору кадрів, інспектор з екології, менеджер туризма. Такі ось різноманітні напрямки спеціальностей будуть затребувані ще як мінімум років 10. Якщо ж і потрібно перенавчання, то зробити це буде нескладно, оскільки підібрати суміжну професію цілком реально.

Стюардеса. Отримати посаду і влаштуватися на постійне місце роботи не просто, але якщо пощастить, то хороша заробітна плата і маса вражень тобі забезпечена.

Агент зі страхування, ріелтор, кредитор. Різні напрями, але принцип роботи у правильному підході до клієнтів, з урахуванням їх психології, що дівчатам зазвичай вдається набагато краще, ніж чоловікам.

Легке божевілля сучасних людей на здоровому способі життя і зовнішності призвели до того, що престижними стали професії дієтолога, тренера-інструктора (шейпінг, йога, фітнес, степ-аеробіка, стриппластика і навіть стриптиз). Але добре заробляють в цій галузі лише ті, хто зумів відразу зарекомендувати себе, стати особистим тренером. Робота в звичайному спортзалі навряд чи принесе дійсно хороший дохід.

Що б ти не вибрала, пам'ятай: крім диплома бажано мати права на водіння автомобілем, а також знання двох мовою. Це збільшить шанси отримати престижну професію для будь-якої дівчини, стати фінансово незалежною і успішною.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...