ГоловнаКонтакти

Весільний макіяж для карих очей у 2017 році

Рекламний блок

Весільний макіяж для карих очей у 2017 році

Почнемо з того, що будь-який макіяж наноситься на обличчя тільки після якісного очищення шкіри. Для цього слід скористатися м'яким скрабом, але не перестаратися. Від надто інтенсивного використання можуть з'явитися червоні плями, які замаскувати буде досить важко.

Після чищення, для створення весільного макіяжу необхідно нанести на шкіру тоніком, після нього - крем-флюїд. При його допомозі шкіра стає сяючою, молодшою. Така процедура особливо актуальна для дівчат з карими очима, так як шкіра у них, як правило, смаглява. Далі, хвилин через 10, можна наносити тональний крем, а потім приступати безпосередньо до оформлення очей.

Весільний макіяж для брюнеток карооких

Якщо ти брюнетка з карими очима - то про весільному макіяжі особливо турбуватися не варто. Вже твоя помітна зовнішність говорить сама за себе. Природно, необхідно привести себе в порядок, адже на весіллі ніхто не може бути красивіше тебе. Але мучити себе експериментами, переживаннями не варто, достатньо просто підкреслити те, що з надлишком дала тобі природа - природну красу.
Свадебный макияж для кареглазых брюнеток
Весільний макіяж для карих очей у твоєму випадку означає використання коричневих, горіхових тіней. Можна вдатися і до золотистої забарвлення, але дуже обережно, так як при надлишку, він виглядає жовтим і надає особі хворобливий вигляд.

Весільний макіяж для карооких блондинок


Блондинок можна характеризувати 3 словами: «ніжність», «беззахисність», «жіночність». Чоловіки біля них відчувають себе сильними і надійними, тими, хто здатний захищати слабкі. Погодься, в наш эмансипированное час у них не завжди є така можливість. Та й бажання теж.
Свадебный макияж для кареглазых блондинок
Тому, не змінюйся в найголовніший день свого життя, а акцентуй увагу на своїй невимовної ніжності і жіночності. Весільний макіяж для карооких блондинок повинен складатися з ніжних, пастельних відтінків: бузкового, рожевого, блакитного.

Весільний макіяж для рудоволосої дівчини з карими очима

Що приходить на думку при вигляді дівчини з рудим волоссям? Правильно: яке молоде і завзяте сонечко! Вже сама їх поява на вулицях міста підсвідомо покращує настрій, змушує посміхатися. Або заздрити тому неймовірному оптимізму, який від них виходить.
Свадебный макияж для рыжеволосой девушки
Добре, якщо весільний макіяж для кароокої рудоволосої дівчини підкреслює обраний образ за допомогою блискучих тіней пастельних відтінків. Ідеально, якщо вони будуть посилюватися від внутрішнього до зовнішнього куточка ока.

Незалежно від твого кольору волосся, не забудь обережно накласти стрілки, туш, непомітний помаду. А за два тижні до весілля пофарбуй брови. Тоді весільним макіяжем для твоїх карих очей можна буде тільки пишатися. Відчуй себе королевою!

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...