ГоловнаКонтакти

10 популярних рольових ігор для дорослих в 2017 році

Рекламний блок

10 популярних рольових ігор для дорослих в 2017 році

Багато хто вважає, що рольові ігри – це надмірність. Тільки от фахівці схиляються до зворотного думку, стверджуючи, що саме таким способом можна міцніше прив'язати до себе партнера, дивитися один на одного закоханим поглядом кожен раз по-новому, а особисто тобі – регулярно втілювати свої мрії в життя.

Чому рольові ігри допомагають нам

От згадай, ким ти хотіла бути? Лікарем, стюардесою, актрисою, світською левицею або ще ким-небудь. Тільки ось в реальності працюєш в звичайному офісі з щільним графіком і злими колегами, продавцем або менеджером з занудами-клієнтами. З цим нічого не поробиш – це життя. Зате ти можеш втілити свої мрії за допомогою рольових ігор.

По-перше, це безсумнівно внесе різноманітність у ваше інтимне життя, а особисто тобі допоможе зняти негатив після важкого дня, полюбити себе будь-яку, проявити фантазію та креатив. По-друге, регулярно зустрічаючись з тобою нової, відчуваючи гострі відчуття, навряд чи партнер захоче шукати собі когось ще. Навіщо напружуватися, якщо різноманітності у нього і так достатньо?

З чого почати підготовку до рольових ігор

Все починається зі сценарію, способу для нього і реквізитів. Часто для закоханих достатньо звичайного переодягання в красиві спокусливі костюми, які можна або змайструвати самим (наприклад, гра в лікаря потребує лише короткого білого халатика на голе тіло, будь-якого інструменту або ліки) або ж придбати в спеціалізованому магазині.

Тепер потрібно придумати невеликий сценарій. Можна це зробити удвох або самостійно, просто обумовивши з партнером основні напрямки сюжету. Вибрати спокійне, затишне місце для проведення зустрічі, адже рольові ігри не терплять поспіху, нервозності та занепокоєння.

Сценарії рольових ігор для дорослої пари

Тепер поговоримо про найцікавіше – які ролі у різних сценаріях ігор віддають перевагу чоловіки і чому.


Ролевые игры в доктора
1

Гра в доктора

Одна з бурхливих фантазій чоловічої статі – секс з медсестрою. Сценарій розвивається наступним чином. Роль партнера – чоловіка полягає лише в тому, що йому потрібно сісти в крісло або лягти в ліжко (якщо пацієнт дуже хворий) і виконувати все, що йому скаже спокуслива медсестра, якої будеш ти. Твоя роль – повністю оглянути пацієнта.


Не соромся, сміливо кажи: «Роздягніться, припустіть штани, нагніться...» Говори впевнено, це дуже збуджує. Оглядаючи, торкайся ненароком грудьми, а якщо стане жарко, розстебни халатик, продовжуючи огляд. Проведи огляд всіх ерогенних зон. Після такого пристрасть у ліжку забезпечена.


Ролевые игры секс с незнакомкой
2

Секс з незнайомкою

Коли секс з коханою изо дня в день проходить за одним сценарієм, спробуйте хоча б один вечір/день пограти в незнайомку. Суть цієї рольової гри полягає в тому, що ви повинні не тільки змінитися зовні – зробити нову зачіску, одягтися не як зазвичай, але і вести себе по-іншому. Потім ви окремо йдете в кафе чи клуб, знаходите один одного і починаєте знайомитися. Можна представитися новими іменами.


Потім гра плавно переходить у вашу квартиру. Не поспішайте відразу бігти в ліжко, потягніть з цим моментом. Поговоріть з незнайомцем на теми, на які ви раніше не наважувались говорити. Прийміть разом душ і лише потім біжіть в ліжко. Хоча навряд чи ви дотягніть цей момент до ліжка.

Роздягаючись, пристрасно цілуйтеся і допомагайте один одному зняти одяг.


Ролевые игры в босса и секретаршу
3

Гра в боса і секретарку

Дурні жарти про відносини секретарок і їх начальників часто реалістичні. Який чоловік встоїть перед молоденькою підлеглою, яка готова виконати все що завгодно за хорошу премію. Але не у кожного боса є така можливість. Є пристойні дівчата, які ні за яку нагороду не підуть на таке. Але фантазії в голові на цю тему є у кожного чоловіка при відповідній посаді. Так що рольові ігри на тему «Бос і секретарка» – одні з найбільш збудливих.


Босові може прийти в голову абсолютно все. Наприклад, зробити йому масаж, адже він так втомився. Чи йому захочеться тебе прямо на робочому столі. Будь готова, що він буде видавати тобі найбільш незвичайні доручення, а тобі лише доведеться їх виконувати за обіцяне підвищення або премію.


Ролевые игры вызов спантехника
4

Виклик сантехніка

Суть цієї рольової гри полягає в тому, що твій чоловік пішов на роботу, а ти – домогосподарка, залишилася вдома одна. У вас потік кран і сьогодні ти чекаєш працівника ЖЭСа. Коли він приходить, ти відкриваєш двері і бачиш сильного брутального чоловіка.


Скучивши за пристрасним відносин (адже чоловік багато працює і дуже втомлюється, а в ліжку все відбувається по-швидкому), ти починаєш з ним активно загравати. Проводиш на кухню і, ненароком нагнувшись в коротенькому халатику, показуєш йому, в чому проблема. Пропонуєш перевірити, чи витримає пральна машина вас обох.


Для сценарію рольової гри «Виклик сантехніка» від нього буде потрібно робоча одяг і відповідні інструменти, а від тебе – красивий напівпрозорий пеньюар або коротенький халатик.


Ролевые игры в постояльца отеля и горничную
5

Гра у постояльця готелю і покоївку

Щоб повністю зануритися в атмосферу, краще зняти номер в готелі. Сценарій цієї рольової гри можна організувати і вдома. Але відчуття будуть вже не ті. Для втілення образу покоївки цілком достатньо чорного спокусливої білизни, білого фартучка, ледь прикриває трусики і щітки для прибирання пилу.


Тобі не доведеться сексуально пилососити і мити підлоги, досить постукати «в номер», принести напої і поцікавитися, чи потрібна прибирання і зміна постільної білизни. Потім постоялець готелю вішає табличку на двері «Не турбувати», а ти віддаєшся йому прямо біля входу в двері.


Ролевые игры учительница и старшеклассник
6

Сувора вчителька і старшокласник

Практично кожен старшокласник мріяв про молодий вчитель у вузькій спідниці і облягає блузки з глибоким декольте. Тепер ваш чоловік вже дорослий, але це не означає, що він відмовиться побути в ролі бездарного старшокласника, якому викладає «справжній урок» сувора, але при цьому молода і дуже сексуальна вчителька.


Як проходить такий сценарій рольової гри? Нахилися до його зошити, щоб він зміг зазирнути в розріз твоєї блузки. Поцікався, чи виконав він домашнє завдання. Відповідь – зрозумілий. За це погрози йому двійкою або нехай він виконає все, що ти йому скажеш. Можливо, у нього проблеми з біологією, і ти вирішила влаштувати практичне заняття.

Звертайся до нього по прізвищу, а він нехай тебе називає тільки по імені та по батькові.


Ролевые игры госпожа и раб
7

Рольова гра «Пані і раб»

Сценарій дуже схожий з грою в секретарку і боса або покоївки і постояльця готелю. Тільки якщо в попередніх випадках ти за бажанням виконувала всі його вимоги, то в грі «Пані і раб» це робити доведеться твоєму партнерові, побудь його «господинею».


В якості додаткових атрибутів вам знадобляться ланцюга, хутряні наручники, нашийники, кляпи, батоги... Все це ти можеш купити в спеціалізованому магазині.


Ролевые игры любовница
8

Дружина і коханець або навпаки

Рольова гра, яка зміцнює відносини в родині і в якійсь мірі дозволяє запобігти зраду. Банальний сценарій – він на роботі або у відрядженні, у ваш дім приходить коханець. У цій грі важливо постійно підтримувати інтригу, ніби ось-ось чоловік повернеться додому і вас застукає.


Як варіант, можна влаштувати гру в сусіда і нову сусідку. Вона нібито забула ключі і постукала до нього, щоб познайомитися. Далі і так все зрозуміло.


Ролевые игры насильник и жертва
9

Гра в ґвалтівника і жертву

Цей варіант для самих екстремальних. Сценаріїв розвитку цієї гри кілька. Наприклад, ти йдеш по темній безлюдній вулиці і раптом на тебе нападає ґвалтівник. Він силою тебе бере прямо на вулиці. Або ти виявилася випадковою попутницею водія-маніяка, який відвіз тебе в ліс, щоб зґвалтувати. Легка доза адреналіну від того, що вас хтось побачить, сильно підвищить інтерес і бажання.


У будь-якому випадку, гра в «Насильника і жертви» повинна проходити поза стін вашої квартири, інакше вся атмосфера буде втрачена. Тільки переконайтеся, що поблизу нікого немає.


Ролевые игры в бутылочку
10

Гра в пляшечку або дарця

Тут нікому не доведеться перевтілюватися в той чи інший образ або купувати спеціальні костюми. Суть гри в пляшечку або дарця однакова – на яку позу вкаже стрілка або шийку пляшки, в такій позі закохані продовжують любовні ігри. Крутять пляшечку або кидають дротики партнери по черзі. Дарця з картинками можна придбати в спеціалізованому магазині, а для гри в пляшечку можна на аркушах паперу написати пози і розкласти їх по колу.


Саме головне, пам'ятай, що рольові ігри для дорослої люблячої пари – це не примус одного з партнерів, все повинно бути по обопільному бажанню. І навіть якщо в перший раз ти будеш здаватися собі смішний і незграбною, то з часом ти можеш відкрити в собі такі сторони, про яких раніше не підозрювала. Обіцяємо, нудно не буде!

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...