ГоловнаКонтакти

Збуджуючі запахи і аромати в 2017 році

Рекламний блок

Збуджуючі запахи і аромати в 2017 році

Забудемо на сьогодні про смердючих ароматах. Поговоримо про запах, сводящем з розуму, викликає пристрасть, ніжність, трепет, збудження. Що може стати причиною виникнення таких сильних і приємних почуттів? Мова йде не просто про симпатії, але про щось більше, про найтоншої матерії, здатної вивести все з-під контролю: перетворити порядок в хаос, викликати бажання, яке неможливо подолати...

«Я не знаю, що сталося? Я був переконаним холостяком, вів далеко не праведний спосіб життя. Пам'ятаю тільки, як з'явився цей приємний, збудливий, ні на що не схожий запах, я обернувся. Спиною до мене стояла дівчина, це була вона. Я не бачив, нічого не бачив, просто йшов на запах. Через місяць ми одружилися». Ця дама була зовсім звичайною, навіть нічим не примітною працівницею громадського харчування, але в день корпоративу вона змогла привернути увагу відомого на все підприємство ловеласа і серцеїда. Що ж насправді сталося?

Запахи, що збуджують чоловіків

По-перше, у запах, який спокусив чоловіка і став виною одруження фігаро, могли бути присутніми афродизіаки - збуджуючі аромати, загострюючі бажання і почуття протилежної статі. Ними можуть бути такі натуральні масла, як, наприклад, троянда, жасмин, герань, неролі. Але не варто розраховувати, що чудове ароматне масло сподобається всім навколишнім чоловікам. Навпаки, афродизіаки - це як гра в лотерею: пощастить - не пощастить.
Запахи, возбуждающие мужчин
Більш втішні прогнози можна сказати з приводу парфумів з збудливими речовинами, які називаються феромонами. Хто знає, може, саме ними надушилась в той фатальний для себе день наша героїня? Це такий унікальний і індивідуальний запах, який виробляється у всіх без винятку людей, а також тварин. Природа подбала про те, щоб різні особини під час шлюбного сезону могли вдало знаходити один одного, не втрачаючи запалу, розмножуватися.


Справа в тому, що бідні люди, на жаль, втратили первісну зв'язок з природою. Жертви цивілізації, ми щодня приймаємо душ, а значить, нещадно змиваємо весь запас своїх найцінніших феромонів. Але вихід все ж таки є, наприклад, придбати парфуми з додаванням цих приворотних речовин, зрозуміло, якщо вдасться дістати такі. Нині багато відомих у всьому світі парфумери, створюючи свої шедеври, використовують феромони, проте у нашу країну ввозити настільки збуджують запахи поки що заборонено законом.
Возбуждающие ароматы
Всі ми знаємо, що чоловіки страшні прівереди. Того вони не їдять, цього не дивляться, а ось це, фу, що так погано пахне? Достовірно відомо одне, якщо партнера приманил виключно натуральний запах тіла, без будь-яких домішок і добавок, це може стати приводом міцних довірчих стосунків у шлюбі, звичайно, якщо така симпатія буде взаємною.

Запахи, що збуджують жінок

Все, що було сказано про запахи, які приваблюють чоловіків, відноситься і до жінок. Ми також, а може, навіть більше любимо вдихати аромати афродизіаків. Нас абсолютно так само, як і чоловіків, збуджують, зводять з розуму запахи відповідних феромонів. А оскільки жінки - істоти набагато більш чутливі, то носимося потім місяцями з невипрану сорочкою пішов у далекі плавання милого. Але це вже зовсім інша історія. Збудливі, заспокійливі, будь-які інші запахи і аромати супроводжують нас вже з першого дня народження.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...