ГоловнаКонтакти

Новорічні мультфільми

Рекламний блок

FunintheSnow72.jpg

Історія мультиплікації почалася в нашій країні на початку минулого століття, а в Європі - трохи раніше. Насилу представляється то кількість анімаційних фільмів, яке було створено за цей час. І чи не сама улюблена тема мультиплікаторів всього світу (читай – дітей), – звичайно ж, Новий рік і Різдво. Mister Christmas з щирим задоволенням і дитячим захопленням зібрав для вас добірку анімаційних фільмів про Новий рік, створених в нашій країні, вважаючи, що саме ці мультики в обов'язковому порядку повинні побачити всі сучасні малюки. І тоді, можливо, вони зможуть подивитися на цей найбажаніше свято року не тільки як діти третього тисячоліття, але хоч трошки очима їхніх тат і мам, а може і бабусь і дідусів. Mister Christmas бажає всім щасливого Нового року та добрих теплих зимових вечорів, проведених у компанії улюблених казкових історій.

З Новим роком!

«Новорічна ніч» – анімаційний фільм 1948 року, режисери Ольга Ходатаева і Петро Носов.

1.jpg

«Ніч перед Різдвом» - радянський анімаційний фільм 1951 року сестер Брумберг, знятий за мотивами однойменної повісті Миколи Гоголя. Використана музика Миколи Римського-Корсакова.

2.jpg

«Дванадцять місяців» – новорічна анімаційна екранізація казки С. Я. Маршака, створена режисером-мультиплікатором Ольгою Ходатаевой, 1956 рік.

3.jpg

«Снігова королева» – вітчизняний анімаційний фільм 1957 року, режисер Лев Атаманов.

4.jpg

«Умка шукає друга» – анімаційний фільм, знятий в СРСР у 1970 році, режисери Володимир Попов та Володимир Пекар.

5.jpg

«Щілинку?нчик» — радянський анімаційний фільм за мотивами казки Т. Е. А. Гофмана та балету П. І. Чайковського, 1973 р.

6.jpg

«Ну, Постривай!» (8 випуск) – видатна робота студії «Союзмультфільм» 1974, режисери – В'ячеслав Котьоночкін, Юрій Бутирін, Володимир Тарасов.

7.jpg

«Падав торішній сніг» — радянський анімаційний фільм, знятий в 1983 році радянським кінорежисером Олександром Татарським за сценарієм Сергія Іванова. Виконаний за допомогою техніки пластилінової анімації.

8.jpg

«Зима в Простоквашино» – анімаційний фільм, третій з трилогії про життя та пригоди кота Матроскіна, пса Шарика і хлопчика - дядька Федора в селі Простоквашино, знятий в 1984 р. Режисер – Володимир Попов.

9.jpg

«Лускунчик» – всіма улюблена історія, переказана вже в третьому тисячолітті, режисери – Валерій Угаров, Тетяна Ільїна, Олексій Шелманов, Наталія Мальгіна, 2003 рік.

10.jpg

«Маша і Ведмідь. Раз, два, три, ялинка гори!» – одна з серій популярного російського мультиплікаційного фільму, режисери – Олег Вечерь, Денис Червяцов, Марина Нефедова, Олег Кузовков, 2009 рік.

11.jpg

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...