ГоловнаКонтакти

Робимо новорічну листівку своїми руками

Рекламний блок

По-новорічному ошатна сяюча ялинка, сніжинки, всілякої форми іграшки, веселий Сніговик, веселі мультяшні звірята, інші атрибути і герої Нового року цілком можуть стати центром композиції святкової листівки, створеної своїми руками - hand-made. Головне у вашій творчій роботі – фантазія, виявлена у виборі форми вітального послання, матеріалів і видів оформлення.

Колаж


Робимо новорічну листівку своїми руками
Цікавим рішенням дизайнерського оформлення вітальної листівки може бути декоративний колаж, виконаний зі шматочків фотографій, ілюстрацій глянцевих журналів, кольорового паперу, фольги, повсті і всіляких предметів галантереї. Маленьке свято прийде через складовою малюнок, який буде складатись як з пазлів – окремих деталей. Але тут важливо грамотно підібрати декоративні елементи за фактурою і кольором. Так як в цілому повинен скластися цілком читається малюнок – ялина, сніговик, ялинкова іграшка і т. д. Оформити вашу листівку допоможуть кольорові намистини, стеклярус, гудзики, мережива, тасьми. Не бійтеся зробити щось безглузде і смішне, на це і hand-made, щоб радувати своєю оригінальністю і грайливістю – Новий рік все-таки!

Аплікація


Робимо новорічну листівку своїми руками
Основа композиції буде складатися з достатньо великих деталей, які разом будуть виглядати досить гармонійно. Це може бути гілку ялини, прикрашена новорічними іграшками, або зоряне небо, усипане подарунками, святковий стіл з шампанським і мандаринами, милий плюшевий ведмедик в ковпачку Санти. Все залежить від теми, обраної для свого адресата. Важливо правильно підібрати основу під листівку – так як аплікація є акцентом на вітальній листівці, то фон повинен бути спокійним, не кричущим. Це може бути декоративний картон, товстий ватман або однотонна гофрований папір. Щоб підкреслити композиційний центр краще помістити аплікацію у символічну рамочку. Тоді ваш святковий сюжет заграє новими фарбами, заживе своїм життям.

Орігамі


Робимо новорічну листівку своїми руками
Досить улюблений багатьма спосіб оформлення вітальної листівки за рахунок своєї об'ємності, можливості допомогою певних геометричних фігур створювати впізнавані силуети і форми. Знаючи буквально кілька простих прийомів орігамі, ви можете сконструювати ялинку, куля, сніжинку, зайчика, або пінгвіна. Завдяки тому, що орігамі тяжіє до гри світла і тіні, то для подібних робіт папір вибирається не дуже яскрава. Частіше біла або пастельних відтінків. Допоможуть додати листівці ошатний вигляд – яскраві стрічки, нитки, намистини, стрази. Для передачі глибини та фактури в цілому застосовується два колірних фону, що обіграють вертикальну та горизонтальну площині. Обов'язкове правило – вони не повинні перебивати за кольором основу композиції. Акцент листівки на фігурки-орігамі.

В'язання/Вишивка


Робимо новорічну листівку своїми руками
Ажурна, легка по малюнку сніжинка, пов'язана гачком, - справжній витвір мистецтва. На його виготовлення піде більше часу, ніж на інші доступні кожному способи виготовлення святкової листівки. Закріплена на основу-картон у вигляді паспарту, вона стане прекрасним оформленням будь-якого новорічного столу або інтер'єру. А сусідство з нею запаленої свічки додасть казковому послання особливу родзинку і загадку. Таємниче мерехтливе світло буде вигідно підкреслювати фактуру ручної роботи. Не менш цікаво може вийти листівка, вишиті на тканині. Красивий малюнок може бути розміщено також в паспарту, який стане гідним обрамленням вашого новорічного сюжету. Такі листівки навряд чи залишаться без уваги гостей і, звичайно ж, надовго запам'ятаються вашому адресату.

Створюючи новорічну листівку своїми руками, можна бути впевненим, що ваша робота принесе чимало приємних емоцій близькій людині і, швидше за все, вона поповнить колекцію речей пам'ятних і дорогих йому. Що не дивно, авторська листівка – неповторне ексклюзивне послання, зберігає тепло ваших рук і вашу позитивну енергетику!

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...