ГоловнаКонтакти

Резиденції Діда Мороза

Рекламний блок

rРезиденции Деда Мороза

Батькам часто доводиться відповідати на питання своїх чад, а де, власне, живе Дідусь Мороз у вільний від роботи час? У нашій країні останні два десятиліття закріпився загальновідомий відповідь - у Великому Устюзі!

У грудні 1999 року був створений державний туристичний проект «Великий Устюг - батьківщина Діда Мороза», згідно з яким офіційним будинком Діда Мороза стало мальовниче місце в Вологодської області в п'ятнадцяти кілометрах від Великого Устюга. Країна, а точніше її маленькі жителі, з радістю підхопили цю ідею, і по російських просторах понеслися туристичні потяги з Москви, Санкт-Петербурга та інших міст, сповнені радісного очікування зустрічі з чарами. На території садиби розташований казковий Будинок Діда Мороза, в якому унікальна кожна з дванадцяти (за кількістю місяців у році) кімнат: приймальна, кабінет, опочивальня, бібліотека, кімнати подарунків, ялинок, проектів, тронний зал, дитяча та інші. У самому місті розташовується міська резиденція і Пошта Діда Мороза. Щорічно у гості до Діда Мороза у Великий Устюг приїжджає близько ста тисяч чоловік.

У радянські роки батьківщиною Діда Мороза вважався Архангельська, де і зараз для відвідувачів відкрита його архангельська резиденція. У 1995-му його володіннями були оголошені землі в Лапландському Заповіднику на Кольському півострові. Чунозерская садиба, розташована там, по сей день є ще одним будинком чарівника. Але варто пам'ятати, що якщо на листі Діду Морозу не поставити точну адресу, він відправиться в його вологодську вотчину.

Чарівне Представництво Діда Мороза з Великого Устюга.

Резиденции Деда МорозаУ двотисячних резиденції Діда Мороза починають плодитися як гриби - і це не дивно, адже доброго і практично всемогутньому дідусеві необхідно охопити всю країну і обдарувати своєю увагою кожної дитини. Так у 2005 році в Москві, в парку «Кузьминки», була відкрита Московська садиба Діда Мороза. Першою будівлею в ній стала Пошта Діда Мороза, через рік були відкриті терем Снігуроньки, терем Творчості, льодовий каток, ігровий спортивний містечко і Стежка казок.

Резиденции Деда МорозаСьогодні хати Діда Мороза можна знайти у багатьох північних містах Росії: Єкатеринбурзі, Тулі, Красноярську, Тобольську та інших. У Костромі, батьківщині Снігуроньки, є Терем Снігуроньки. У 2014-му була відкрита навіть Олімпійська резиденція в Сочі - терем Діда Мороза розташовувався біля головної спортивної арени. Незабаром після проведення Ігор його перенесли до Вологди, де у Парку Миру було відкрито Чарівне Представництво Діда Мороза з Великого Устюга.

Приїхавши в гості до кожного з численних Будинків Діда Мороза, діти обов'язково зустрінуть там і його самого, і його знамениту онуку. Відповідь на питання, як же дідусь може одночасно перебувати в стількох різних місцях, дуже простий - чари! Куди саме йти на зустріч з Дідом Морозом ви можете зі своєю дитиною вирішити самі, але збираючись у дорогу, не забудьте подивитися детальну інформацію на сайті, щоб ваша подорож не було пройшло гладко, тільки на позитиві. І краще це зробити заздалегідь, коли відвідуваність Резиденції головного чарівника не надто висока.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...