ГоловнаКонтакти

Новий рік в Ісландії

Рекламний блок

Встречаем Новый Год в Исландии

Побувати в країні льодів, мінеральних джерел і вулканів, помилуватися північним сяйвом і яскравим видовищем в долині гейзерів Хаукадалур, поплавати в геотермальному озері Блакитна лагуна - новорічні дні саме час, щоб ознайомитися з визначними пам'ятками дивовижною Ісландії, її історією і традиціями. А саме святкування у володіннях «вікінгів, тролів, ельфів і гномів» Нового року, без сумніву, вразить будь-якого своїм розмахом і фантазією.

Побувавши в зимові святкові дні в Ісландії, ви обов'язково повинні побачити візитну картку півострова - Золотий водоспад і незвичайної краси каньйони, печери в «долині парламенту» Тінгвеллір. Потрібно зауважити, що це дивовижний край, різноманітний за рельєфах і пейзажам. Перебуваючи тут, розумієш, чому деякі території порівнюють з поверхнею Місяця. Таким чином, прогулянка на снігоходах до величезного льодовика, по чорному піску пляжу села Вік, екскурсія до бальзатовым природним стовпів, які згідно з легендою були тролями, - наче подорож у інший світ, такий таємничий, загадковий і в той же час притягальний.

До речі, тролі та ельфи - популярні в Ісландії казкові персонажі. Вважається, що саме на Різдво та на Новий рік ці чарівні істоти спілкуються з зовнішнім світом. Існує повір'я, що за кілька днів до свят будинки місцевих жителів відвідують ельфи, а той, хто побачить їх у новорічну ніч, дізнається від незвичайного гостя про місце, де захований скарб. 13 Йоуласвейннов (13 тролів-Дідів Морозів) можуть прийти до дитини в будь-який день після 13-го грудня, тому всі ірландські діти намагаються вести себе в ці дні ідеально, боячись отримати в шкарпетці замість подарунка, картоплину.

Встречаем Новый Год в ИсландииСаме в новорічну ніч в Ісландії можна побачити чимало місць, де горять яскраві багаття й смолоскипи, особливо це стосується центру міст, так як вважається, що це свято повинно бути максимум освітлення. Прийнято не тільки добре освітлювати вулиці, але і голосно шуміти. Тому, якщо ви будете зустрічати Новий рік у місцевому ресторані або барі, то не варто дивуватися веселого гамору, піднятого гостями закладу - є повір'я, що чим більше шумиш в Новорічну ніч, тим більш вдалим буде майбутній рік. Після святкового застілля варто обов'язково подивитися парад феєрверків, який осяє зоряне небо яскравими спалахами, а також маскарад, влаштований самими місцевими жителями. Перевдягання в костюми казкових персонажів - одна з найпопулярніших традицій тут.

Зустрічаємо Новий Рік в Ісландії


Прикрашають ісландці свої будинки і вулиці яскраво і красиво, на ялинках можна побачити багато яскравих гірлянд та іграшок, на ялинкові прикраси тут не скупляться. Проте святкове застілля досить просте - на столах страви з картоплі і моху, біла куріпка, риба, а також картопляна горілка, настояна на кмин. Сама зустріч Нового року проходить у вузькому сімейному колі, потім жителі міст висипають на вулиці, і починається святковий карнавал, у якому можуть брати участь всі бажаючі. Якщо хтось не запасся костюмом рядженого, то веселиться в традиційному светрі - лопапейсе.

Встречаем Новый Год в ИсландииПотрапляючи в новорічну Ісландію, ви потрапите в справжню казку - наповнений чудесами, дивними подіями і історіями. А вражень від побаченого, вам вистачить на довго, повірте, це буде найкраще у вашому житті пригода. Якщо, звичайно, ви самі налаштовані на хвилю веселощів, північної екзотики і містики.
Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...