ГоловнаКонтакти

Прикраса новорічного столу

Рекламний блок

113733345.jpg

З давніх пір за традицією кожна значуща подія зазначалося хорошим застіллям з численними закусками, гарячими стравами, пирогами та солодощами. Особливо з розмахом гуляли на новорічні свята, вважалося, як їх зустрінеш, таким і буде весь рік. Не дивно, що до наших днів дійшло сталий вираз «новорічний стіл». Якими традиційними, а також екзотичними стравами порадувати близьких і друзів, як красиво сервірувати, який вибрати стиль для оформлення - про це хазяєчки замислюються задовго до настання Нового року.

Перш, ніж планувати оформлення новорічного столу, слід визначитися з тим – якої форми він буде. Для круглого столу краще всього вибрати симетричний дизайн з головним акцентом на центрі. Це може бути мініатюрна, прикрашена намистом і мішурою ялинка новорічна композиція зі сніговичками, ельфами, феєю, Дідом Морозом чи Санта Клаусом, паровозик з казковими героями (все це можна знайти у Mister Christmas), ялинові гілочки з закріпленими на них кулями в колір вибраної колірної гами, а також символ року – в цьому році це дерев'яний кінь.

Між сувенірами та фігурками казкових персонажів можна покласти кілька контрастних за кольором сніжинок, поставити 2-3 маленькі прозорі вази з кольорового карамеллю або лісовими горішками і обов'язково декоративні свічки. Щоб не переживати з приводу заміни згорілої свічки і спокійно відпочивати весь вечір, краще використовувати світлодіодні свічки (в асортименті Mister Christmas представлений великий вибір свічок, в тому числі світлодіодних). Вони чудово вписуються в загальний декор, мають функцію перемикання на різні колірні режими і, що найголовніше, безпечні.

christmas-stockings-30-500x500.jpg

На тарілках, розставлених симетрично центру столу, можна покласти по великій ялинковій іграшці, з зав'язаною стрічкою, на якій написані побажання. А можна покласти упакований в маленький декоративний мішечок або коробочку подарунок або поставити в вигляді ялинки глазуроване печиво. Будь-які варіанти з новорічною тематикою хороші. Головне, щоб елементи декору підходили за кольором і стилем до загального оформлення. Настільна композиція може підтримуватися прикрасою люстри, якщо вона знаходиться над столом. Для декорування необхідно кілька разків намиста і ялинкових куль (можна поєднувати матові і глянсові 1-2 кольорів) колір загальної гами декору, або кілька гілочок з ефектом снігу.

68282063_1293202253_23812_or.jpgЯкщо ж стіл має прямокутну або овальну форму, то краще за основу оформлення взяти горизонтальну композицію. Для цього цілком вдало підійде ялинова гілка, декорована ялинковими іграшками (не більше двох кольорів), мішурою, шишками, або композиція може бути вибудувана навколо сувеніра-будиночка з підсвічуванням, мініатюрного ковзанки, прикрашених невеликими ялиновими гілочками і матеріалом, що імітують сніг. Не забудьте про вибір скатертини і серветок – це важливий атрибут новорічного столу, який є основою декору. В цьому році краще зупинити свій вибір на наборі скатертини з серветками білого, сріблястого або синього кольору – ця гама найактуальніша для наступаючого року коні.

Не соромтеся виявляти свою фантазію, так як найцінніше в подібному оформленні – авторська ідея. Не важливо, в якому стилі буде прикрашений стіл – сучасному, або в стилі бароко, головне, щоб робилося на позитивній хвилі, і все було продумано до дрібниць. Так як довгий святковий вечір, плавно переходить в ранок - час не лише для спілкування, приємної трапези, але і знайомства з запропонованої вами історією, де ви виступаєте в якості головного дизайнера-чарівника!
Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...