ГоловнаКонтакти

Конкурси для новорічного корпоративу

Рекламний блок

Творчі, активні та інтелектуальні ігри для офісної вечірки
У ресторані або робочому кабінеті, широко або скромно, своїми силами або за рахунок компанії, але це станеться - в кожному офісі скоро відсвяткують Новий рік. А самі яскраві та запам'ятовуються корпоративні заходи – ті, де задіяні конкурси і сценки, в яких будь-який працівник зможе показати себе у всій красі. Mister Christmas пропонує свою підбірку новорічних корпоративних ігор.


«Летящей походкой»


Кількість гравців: Будь-яке.
Реквізити: Пластикові або скляні пляшки.
Суть: Перед добровольцем в ряд на однаковій відстані ставлять пляшки. Йому зав'язують очі і просять пройти через перешкоду, не зачепивши ні одній ємності. Поки жертва обурюється складності завдання, пляшки прибирають. У підсумку ви отримуєте горду пташку фламінго, старанно вышагивающую по кабінету.


«Яйця»


Кількість гравців: 6
Реквізити: 6 варених яєць.
Конкурси для новорічного корпоративу
Суть: Ведучий говорить, що у нього є шість курячих яєць. При цьому, одне з них - сире, а всі інші варені. Учасники по черзі дістають яйце з кошика і розбивають об голову, знаючи, що комусь «не пощастить». Залишається в підсумку один учасник і одне яйце, так як попередні п'ять, як стає ясно: варені...

«Споемте, друзі!»


Кількість гравців: Будь-яке.
Заздалегідь приготувати: Власні голосові зв'язки.
Суть: Учасники діляться на 2 команди. По черзі один «хор» повинен задати питання, згадавши рядок з пісні. Наприклад: «Що тобі подарувати, чоловік мій любий?» Противники швидко знаходять відповідь - рядок з іншого музичного твору, наприклад: «Мільйон, мільйон, мільйон яскраво-червоних троянд...» Перемагає остання відповіла команда. Можна ускладнити завдання, вибравши тільки новорічні питання.


«Комедія положень!»


Кількість гравців: Будь-яке, але тільки чоловічої статі.
Реквізити: Повітряні кульки, скотч, сірники.
Конкурси для новорічного корпоративу
Суть: У колективі є чоловіки, які все ще не проти отримати мільйон доларів і яким все ще цікаво, як це – бути вагітним? Добре, ця гра як раз для них! До животи учасників скотчем примотуються повітряні кулі. Перед кожним «вагітним» розсипається коробок сірників. Завдання – зібрати сірники як можна швидше і не дати «живота» лопнути.
«Як мене звуть?»


Кількість гравців: Будь-яке.
Реквізити: Картки з паперу з кумедними, не самими простими словами на них (лемур, хліборізка, бульдозер, милашка і т. д.).
Суть: Кожен отримує на вечір нове ім'я – на спину кріпиться відповідна табличка. Завдання гравців – з'ясувати своє прізвисько у інших. На питання можна відповідати тільки «так» і «ні». Перемагає той, хто першим вгадає напис на своїй табличці.


«Танець з кулькою»


Кількість гравців: 5-6
Реквізити: Повітряна кулька.
Конкурси для новорічного корпоративу
Суть: На лівій нозі учасників прив'язують повітряна кулька. Під музику учасники повинні танцювати і спробувати лопнути правою ногою кульку суперника. Гра продовжується до тих пір, поки не залишиться один учасник.


«Що робити, якщо...»


Кількість гравців: Будь-яке.
Реквізити: Список хитромудрих питань.
Суть: Учасникам пропонуються скрутні ситуації, пов'язані з їх роботою, з яких їм необхідно знайти оригінальний вихід. Той учасник, який, на думку глядачів, дасть найбільш спритний відповідь, отримує призове очко.
Приклади питань:
Що робити, якщо ви програли зарплату своїх підлеглих або громадські гроші в казино?
Що робити, якщо вас випадково замкнули в офісі пізно ввечері?
Що робити, якщо ваша собака з'їла важливу звітність, яку ви повинні вранці уявити директору?
Що робити, якщо ви застрягли в ліфті з генеральним директором вашої фірми?


«Та ніколи!»


Кількість гравців: Від 7 до 15.
Реквізити: Фішки кожному учаснику, хоча б по три штуки.
Суть: Гра на чесність. Перший гравець говорить: «Я ніколи не...» і називає те, чого не робив ніколи в житті. Всі, хто, навпаки, мав зазначений досвід, віддають герою по одній фішці. Завдання кожного – придумати щось таке, що він не робив на відміну від більшості присутніх. Перемагає той, хто після певного числа кіл набирає найбільше фішок.


«Пробний шарж»


Кількість гравців: Від 5 до 20.
Реквізити: Олівці, папір і ластики.
Конкурси для новорічного корпоративу
Суть: Кожен гравець малює дружній шарж на когось із присутніх. Портрети передаються по колу, і кожен на звороті пише, хто зображений на малюнку. Коли мистецтво пройде коло і повернеться до автора, підрахуйте кількість балів (тобто вірних відповідей). Перемагає автор самого пізнаваного портрета.

«Ноїв ковчег»


Кількість гравців: Будь-яке.
Реквізити: Аркуш паперу, ручка, капелюх
Суть: Ведучий заздалегідь пише на листочках назви тварин («кожної тварі – по парі»: два зайця, два жирафа, два слона), згортає папірці і кладе в капелюх. Кожен учасник витягує «свою тварину», а ведучий оголошує, що тепер потрібно знайти свою пару, але не можна видавати звуки і говорити. Потрібно з допомогою міміки і жестів зображати своє тварина і шукати «собі подібного». Перемагає та пара, яка возз'єднається першої. Можна загадувати характерних тварин зразок зайця (показав вуха – готово), але цікавіше придумати когось менш впізнаваного, наприклад, бегемота або рись.
Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...