ГоловнаКонтакти

Ялинкова мода

Рекламний блок

24_jpg.jpg

Новий рік неможливо уявити без ялинки - головного атрибута свята. Їй завжди приділяється особлива увага: сумніви про те, яку ялина вибрати - живу чи штучну, де її поставити згідно з фен-шую і в що вбрати. Саме про ялинкових іграшках мова і піде в цій статті.

Мода на ялинкові прикраси існувала в усі часи і причини, які диктували нові тенденції, бували різні: політичні, економічні, релігійні. Наприклад, у свій час користувалися популярністю іграшки, символізують досягнення країни в науці. Першими ж ялинковими прикрасами були саморобні іграшки з соломи або тканини, фрукти і горіхи.

Ще Р. Х. Андерсен розповідав: «Ах, як тремтіла ялинка! Дівчата та слуги стали прикрашати її. На гілках повисли маленькі сумочки, вирізані з кольорового паперу, і кожна була наповнена ласощами; золочені яблука і волоські горіхи немов самі виросли на ялинці, і більше ста маленьких свічок, червоних, білих і блакитних, встромили їй гілки». В наші дні ялинкову моду визначає передусім східний гороскоп.

109.jpg2014 рік за східним календарем – рік Синьої Дерев'яного Коня, вона любить чистоту і порядок. Якщо ви вирішили нарядити зимову красуню у все, що є в будинку, не забувши при цьому про фольговані вироби, – Коні це навряд чи сподобається. Нехай краще іграшок на ялинці буде небагато, але вони повинні бути в єдиному стилі, а максимальна кількість квітів – не більше трьох. У цьому сезоні актуальні відтінки синього, сріблястого і сірого. Можна пограти з фактурою, поєднуючи на одній ялинці однотонні кулі, фігурки тварин або новорічних персонажів та іграшки з рельєфним декором. Головне, щоб вони гармоніювали один з одним.

А ось класичні іграшки в червоно-золотавій гамі краще заховати до наступного разу – червоний колір може викликати у Коня агресію, і тоді весь період під її знаком буде насичене негативними емоціями.

yr0083_400x400_pc-resize.jpgІснує багато варіацій прикраси ялинки, які діляться на кілька стилів. У ялинкової моди 2014-го переваги віддаються сільському ретростилю, основна тема якого – стилізовані під старовину текстильні іграшки, шоколад, горіхи і фрукти, загорнуті у фольгу. Сучасний європейський стиль оформлення їли завжди актуальне, і цей сезон не виняток. Його особливість – аскетизм і однотонність. Кольори – синій з срібним, іграшок по мінімуму, в якості декору можна використовувати стрічки або банти в тому ж відтінку.

Якщо ваша квартира оформлена в стилі хай-тек, ялинкова мода дозволяє прикрасити в тій же темі і ялина. Штучні ялинки яскравих кольорів, натуральні ялинки, тоновані фарбою або вистрижені в яку-небудь форму – це все хай-тек. Прикраси тут можуть бути самі екстравагантні, головне, щоб вони були об'єднані однією темою.

Як видно, ялинкова мода 2014-го пропонує великий вибір прикраси ялинки. Незалежно від того, який стиль для своєї зеленої красуні ви виберете, підібрати все необхідне вам допоможе Mister Christmas – гід новорічного шопінгу.
В арсеналі Mister Christmas є різні іграшки. Розписані вручну вироби з полистоун від відомої майстерні G. Debrecht, колекційні від-кутюр, скляні кулі з розписом зсередини за стародавньою китайською технологією. В асортименті також представлені колекції, виконані в різних колірних рішеннях, в тому числі і в модних у нинішньому сезоні синьому і сріблястому кольорах.
Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...