ГоловнаКонтакти

Дитячі новорічні костюми

Рекламний блок

0_b7742_94472870_XL.jpg

Для кожної дитини Новий рік - особливе свято і за значимістю зрівнятися тільки з днем народження. Для батьків же з наближенням довгоочікуваної події варто особлива проблема – в що вбрати своє чадо для відвідування різноманітних ялинок, карнавалів та новорічних вистав. В першу чергу виникають ідеї одягнути дитину «по-старому» в костюм зайчика, сніжинки або білочки – так, як самі мами виглядали на шкільних новорічних ранках багато років тому. Але це самий нудний вихід із ситуації – адже кожному з нас хочеться, щоб наша дитина відрізнявся від інших дітей, і тим більше в свято.

Взагалі традиція використання карнавальних костюмів при святкуванні Нового року має глибокі язичницькі корені.

Сенс подібних перевдягань був двоякий: з одного боку, люди зображали можливі зустрічі з міфічними істотами, з іншого, намагалися таким чином зняти напругу і страх – те, що смішно, зовсім не страшно.

0_b7728_766c930b_XL.jpgІ найбільше «ролей» діставалося, звичайно ж, дітям – адже це одне з їхніх улюблених занять, представляти себе кимось іншим. Традиція переодягання дійшла до наших днів: тепер жодна новорічна вистава неможливо уявити без численних «принцес» і «метеликів», «сніжинок» і «зайчиків», «піратів», «мушкетерів» і «янголят». Пальму першості тримають дитячі новорічні костюми з символом року. Але наше завдання як раз змінити загальне уявлення про карнавальному костюмі і вибрати такий, якого не буде більше ні в кого.

Перше і головне правило – довіряйте дитині. Нехай він сам вибере те, що йому подобається. Якщо немає в магазині – нехай намалює. Його фантазія дещо відрізняється від дорослої, тому варіанти можуть бути найнесподіваніші – тим і цікаві.

201015-4283f-63334810-m750x740-u6c7ba.jpgПісля того як ваше чадо визначиться з карнавальним костюмом, тепер ваша черга проявити свої організаторські здібності, тобто знайти костюм мрії. Якщо дитина видав дуже креативну ідею, та у магазині такого наряду точно не знайти – зверніться в ательє. Там вам допоможуть втілити у життя найсміливіші фантазії. Але не забувайте, що новорічний костюм повинен бути для дитини зручним, не спекотним, зшитий з натуральних тканин і, бажано, витримати всі заплановані відвідування ялинок і уявлень.

Буває й таке, що у сім'ї немає можливості купити готовий дитячий новорічний костюм або зшити на замовлення. У цьому випадку згадайте шкільний гурток рукоділля і сміливо беріться за ножиці. Є багато варіантів новорічних нарядів, які можна зробити своїми руками, при цьому з мінімальними витратами. Наприклад, костюм звіздаря легко робиться з відрізу тканини за допомогою двостороннього скотчу (якщо під рукою немає швейної машинки), ковпак – з картону. Наклеюєте зірки з фольги, обмотує дощиком будь-яку паличку, яка знайдеться – і вуаля, костюм готовий! Дуже простий у виконанні костюм «Веселка». З флізеліну зшийте спідницю на гумці «сонце» і дармовіс, після прикрасьте все це пишність фарбами в кольори веселки. Щоб перетворити дитину в мухомор, надягніть на нього червоні вельветові бриджі з аплікацією і зробіть червону шапочку з картону з наклеєними білими чашками. Аналогічно виготовляється і костюм гнома, з додаванням до образу бороди з вати, жовтої жилетки і ліхтарик у руці.

Якою б новорічний костюм ви не вибрали, найголовніше, що ваша дитина відчувала себе в ньому єдиним і незвичайним, адже Новий рік – свято, який покликаний дарувати людям віру в чудо!

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...