ГоловнаКонтакти

Подарунок на Новий рік батькам

Рекламний блок

wrapping-with-grandparents.jpg

Всі ми пам'ятаємо, як в дитинстві нам казали батьки, що головне не подарунок, а увага. Тому кожен Новий рік ми раділи чергового заповітного подарунку від батьків, а їм дарували або малюнок, або вірші власного твору. Навряд чи хтось із нас може похвалитися тим, що зберіг абсолютно всі новорічні подарунки від батьків. Вони ж, навпаки, бережуть всі наші малюнки, листівки, вірші та вироби. Але ми виросли, і тепер так хочеться радувати батьків кожен рік чимось особливим і важливим – новорічним подарунком, який буде уособленням нашої любові, турботи і вдячності!

Подарунок, який говорить «я вам сумую»

Подаруйте батькам час! Час, проведений разом, як в дитинстві. Це можуть бути квитки в кіно, в театр, цирк, путівка в санаторій, в якому ви раніше відпочивали всією сім'єю, чи просто записка в конверті «у вихідні запрошую вас в ресторан».

Головне, щоб ви обов'язково змогли приєднатися до батьків, тому важливо заздалегідь спланувати свій час і переконатися в тому, що батьки будуть вільні у день спільного заходу.

Якщо ви з батьками, волею долі, живете в різних містах або країнах, то цифрова фоторамка – незамінний подарунок. Завантажте туди якомога більше спільних знімків і, кожну зустріч, додавайте свіжих кадрів, якими батьки зможуть милуватися після вашого від'їзду. До речі, якщо раптом у якийсь із свят ви не зможете приїхати і особисто привітати батьків, замовте новорічну міні-фотосесію і надішліть спеціально виготовлені листівки з вашим на них зображенням. Це буде дуже несподівано і зворушливо.

Подарунок, який говорить «я дбаю про вас»

2.jpgЯкщо ваші батьки - зайняті люди, які багато працюють і мало часу проводять не тільки з вами, але і один з одним, то можна подарувати щось таке, що буде можливістю побути ним наодинці і, в той же час, гарненько відпочити. Зараз так багато SPA-центрів, що пропонують спільні процедури. Подарункова карта в одне з таких місць – відмінна можливість проявити свою турботу про батьків і, одночасно, доставити їм величезне задоволення. Два квитки в театр, на концерт або в кіно – теж відмінний подарунок! Іншими словами, подаруйте батькам довгоочікуваний відпочинок, який дасть їм відпочити душею.

Подарунок, який говорить «я вас люблю»

Зазвичай, розкриваючи такі подарунки люди вигукують «як ти здогадався», «ти все пам'ятаєш», «ти все завжди помічаєш»... Іншими словами, щоб подарувати довгоочікуване або несподіваний, але дуже потрібний подарунок батькам – потрібно цікавитися їх життям, знати про їхні захоплення, хобі, проблеми та радощі, про придбання і втрати.

family-christmas-fun_1440x900_75475.jpgНаприклад, ваш тато ходить в басейн, забув там своє улюблене рушник і дуже засмутився – подаруйте йому саме м'яке, гарне, пухнастий рушник, який тільки знайдете! Ваша мама вишиває хрестиком, в'яже або шиє – подаруйте їй скриню для зберігання її робіт. Тато любить читати - дізнайтеся про книгу, яку він коли-то не зміг знайти, або знайдіть новинку його улюбленого автора, яку він точно ще не прочитав. Ваша мама дуже любить готувати і робить це віртуозно – замовте для неї іменну книгу рецептів, щоб вона могла туди записувати всі свої ноу-хау. Батьки ходять у походи – подаруйте їм комфортабельну намет замість тієї, що давно продірявилася. Ваша мама працює – подаруйте щось з аксесуарів, який точно помітять колеги. Похвалитися подарунком від дітей – завжди приємно!

Насправді, батькам дійсно все одно, що ви подаруйте їм. Їм важливо, як ви до них ставитесь. Тому любіть батьків, піклуйтеся про них! А хороший подарунок, як додаткове прояв своїх щирих почуттів - ніколи не буде зайвим. Адже подарунки на Новий рік люблять отримувати не тільки діти, але і дорослі!

А Mister Christmas, в свою чергу, пропонує великий вибір подарунків, які можуть стати приємним сюрпризом в новорічну ніч.
Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...