ГоловнаКонтакти

Як зіграти Діда Мороза

Рекламний блок

Как сыграть Деда Мороза

Кожна дитина мріє напередодні Нового року зустрітися з Дідусем Морозом, який прийде до нього в гості, привітає і подарує бажану іграшку. Створити для дітей казкову атмосферу можна власними силами, попросивши дідуся, тата або друга сім'ї приміряти на себе роль Діда Мороза.

Готуємося заздалегідь

Перш за все треба самому повірити, що ви - Дід Мороз. Як говоритися, вжитися в роль. Діти - народ уважний і дуже вразливий, тому навіть найменшу фальш або нещирість швидко розкусять. І в першу чергу вас можуть видати очі. Звичний погляд рідної людини ні з яким іншим не сплутаєш. Тому якщо вам необхідно зіграти Діда Мороза для дітей чотирьох років і старше, краще добре замаскуватися. Для цього використовуйте бороду і густі брови, а ще краще надіньте окуляри - адже дідусь старий і вже погано бачить.

Також зверніть увагу на свої руки: обручку, годинник, браслети - все потрібно зняти. Якщо є татуювання або помітні шрами - знайдіть рукавиці. Зверніть увагу і на взуття. Дід Мороз не може прийти в гості до батькових черевиках або домашніх капцях. Якщо підходящих валенков немає, спорудити чохли для своєї взуття з вати або якої-небудь тканини.

У колекції Mister Christmas можна знайти не тільки необхідний реквізит для ролі Діда Мороза, такий як ковпак і мішок для подарунків, але й самі подарунки: символ року, механічні та м'які іграшки, залізниця, музичні скриньки і багато іншого. І, звичайно, заздалегідь продумайте, що ви будете говорити своєму чаду. А ще краще - проведіть репетицію, щоб дитина не зміг розпізнати рідні інтонації суворого тата або дідуся.

Слідуємо сценарієм

Найскладніше в ролі Діда Мороза - сценарій. Його потрібно спочатку придумати, а потім відрепетирувати. Не потрібно заучувати роль аж до кожного слова або використовувати шпаргалку, відчувайте себе спокійно і впевнено. Добре б почати своє вітання з якогось вірша.

Как сыграть Деда МорозаЯ - справжній Дід Мороз,
Я вам звістку приніс,
Що Новий рік вже у дорозі

І скоро буде на порозі!
Ви дива чекаєте? Чудо буде!

Адже Дід Мороз не забуде:
Подарунок кожному покладено,

Дбайливо в мішок покладений,
Зав'язаний, упакований яскраво,

Адже кожен чекає зараз подарунка,
Чудес і казок до січня.
І це все я вам дарую!

Обов'язково підготуйте кілька конкурсів, ігрових моментів, в які можна для загального веселощів залучити не тільки дітей, але і дорослих. Розрядити обстановку допоможуть загадки про зиму, Діда Мороза, лісових тварин, які діти дуже люблять. За кожну правильну відповідь можна роздавати маленькі презенти або мандарини, цукерки. Ну, і, звичайно ж, символічний хоровод навколо ялинки, або по центру кімнати, якщо зелена красуня стоїть біля стіни.

Після того як всі будуть проспівані пісні, вірші розказані, а подарунки роздані, саме час Діду Морозу віддалитися, а татові (або дідусеві) повернутися. Для переконливості голосно розпрощайтеся з дитиною, взявши з нього обіцянку вести себе добре весь наступний рік. Спустіться на перший поверх і вийдіть з під'їзду - цілком ймовірно, що ваше чадо буде проводжати вас поглядом з вікна. Повертатися в ролі тата теж потрібно грамотно. Краще - з якимось предметом у руках: хлопавкою, феєрверками або батоном хліба - неважливо. Важливо інше, щоб дитина бачив, що тато був зайнятий якраз в момент, коли до його дитині в гості приходив сам Дідусь Мороз!

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...