ГоловнаКонтакти

Новорічні ігри для дітей

Рекламний блок

Веселе свято навколо ялинки з Дідом Морозом і Снігуронькою - що може бути цікавіше для дитини. Зробити новорічний ранок незабутнім допоможуть ігри та конкурси. Добрий чарівник Mister Christmas підібрав найбільш захоплюючі розваги, які перетворять Новий рік у справжню зимову казку.

«Новорічні мішечки»

Вік: від 5 років

Кількість учасників: двоє


Новорічні ігри для дітей
Перед гравцями ставиться коробка, де складені ударостійкі, ялинкові іграшки, фольговані вироби, паперові сніжинки, а також предмети, що не належать до новорічного свята: м'ячики, ручки, цукерки. У кожної дитини в руках ошатний мішечок, куди під веселу музику він повинен скласти вміст коробки. Завдання учасників - зібрати якомога більше новорічних предметів. Складність конкурсу в тому, що у дітей зав'язані очі. Гра допомагає розвинути пам'ять і тактильні відчуття.

«Тільки не смійся!»

Вік: від 7 років

Кількість учасників: необмежено

На листках паперу записані різні новорічні слова, по одному слову на листочку. Наприклад, «сніжинка», «Дід Мороз», «бурулька» і так далі. Листочків повинно бути стільки, скільки дітей бере участь у грі. Кожна дитина дістає з капелюха слово і читає його про себе. Ведучий задає питання, на які відповіддю повинно бути отримане слово. «Як тебе звуть? - Пряник!» «Що росте на ялинці? – Дід Мороз!» Хто не засміється під час гри – той і переможець.

«Обери подарунок»

Вік: від 7 років

Кількість учасників: необмежено


Новорічні ігри для дітей
На натягнутій мотузці підвішені подарунки: іграшки, цукерки, сувеніри з символом року (великий вибір дитячих подарунків ви знайдете в колекції Mister Christmas). Діти із зав'язаними очима зрізають приз, при цьому обмацувати подарунок суворо заборонено. Дія супроводжується веселою музикою.«Ліпимо сніговика»

Вік: від 5 років

Кількість учасників: двоє

Учасники повинні зліпити сніговика з пластиліну. Але все не так просто: зробити це потрібно з пов'язаною рукою так, щоб ліва рука одного гравця і права рука іншого діяли спільно. А тепер спробуйте скачати кульку, приліпити морквину і оченята синхронно з напарником! Гра розвиває координацію рухів і розвиває командний дух.

«Ніс сніговика»

Вік: від 6 років

Кількість учасників: необмежено


Новорічні ігри для дітей
На великих білих аркушах зображені сніговики. У грі бере участь дві дитини. За сигналом діти із зав'язаними очима повинні дійти до сніговиків і приставити їм ніс з пластиліну. Команда направляє свого гравця: ліворуч, праворуч, нижче, вище...
«Злови сніжок!»

Вік: від 5 років

Кількість учасників: 6

Діти діляться на пари і стають один проти одного на відстані близько 4 метрів. У одного гравця пусте відерце, в іншого – мішечок з «сніжками» (можуть бути тенісні кульки або гумові м'ячі). За сигналом дитина кидає «сніжок», а напарник намагається зловити його відром. Виграє та пара, яка першою закінчить гру і набере більшу кількість «сніжків».

«Забери подарунок»

Вік: від 6 років

Кількість учасників: двоє

До двох коробок з призами прив'язані стрічки. До другого кінця їх – олівець. Завдання учасників: дістати подарунок, як можна швидше намотуючи на стрічку олівець. Можна і пожартувати: нехай змагаються дорослий і дитина. В «дитячу» коробку кладемо легкий приз, а у «дорослу» - гантельку. Нехай змагаються!

«Вгадай сюрприз»

Вік: від 7 років

Кількість учасників: не більше 10

Діти сідають у коло. Кожен з гравців придумує, який би подарунок він зробив своєму сусіду. А потім по черзі починають показувати «подарунок» з допомогою міміки і жестів. Як тільки сусід вгадав, він показує свій сюрприз наступному гравцеві. Слова заборонені! В крайньому випадку, допускається підказка, але така, в якій міститься тільки опис (а не назва) предмета.

Діти щиро вірять у казку і завжди чекають радощів і чудес. Змагання, забави та конкурси на новорічній ялинці допоможуть зробити свято незабутнім, а яскраві подарунки від Mister Christmas додадуть радості і щастя!

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...