Як в Новий рік притягнути удачу

201015-917a4-74497769-m750x740-u439bc.jpg

Новорічна ніч завжди вважалася чарівною. Недарма навіть найзапекліші скептики, які виступають проти фен-шуй, ворожінь і різних прикмет, з боєм курантів крадькома загадують заповітне бажання, сподіваючись, що воно збудеться. І правильно, тому що ця ніч відрізняється від інших 365 днів в році. Весь світ не спить, в повітрі витає загальне наснагу, радість, очікування неймовірних чудес. А оскільки думка матеріальна, то такий глобальний позитивний настрій не може не впливати на енергетику земної кулі. Іншими словами, тільки в цей час у всіх нас є шанс долучитися до всесвіту і зловити удачу за хвіст в надії, що вона залишиться з нами до наступної чарівної ночі!

Однак, як відомо, нічого не дається даром і потрібно прикласти деякі зусилля, щоб удача обрала саме вас. Перше, і найголовніше, з чого треба почати - повірити в свої сили. Налаштуватися на везіння. Дозволити життя дарувати вам подарунки і вдячно приймати. Як тільки ви змогли себе переконати, що наступаючий рік принесе багато радісних моментів і буде для вас незвичайним у всіх відносини, вважайте, перший крок до успіху зроблений.

33576785_Goff_Kathy__xmas20pals.jpgУ старовину на Русі народився звичай напередодні Нового року прибирати свої житла, позбавляючись від усього непотрібного і старого. Таким чином, ви звільняєте місце для нових речей, подій, емоцій. Фен-шуй рекомендує поставити в будинку грошове дерево на південно-східній стороні, причому зробити це потрібно напередодні Нового року. Тільки в цьому випадку воно принесе удачу в грошових справах.

Взагалі в різних країнах світу існують свої прикмети щодо залучення удачі в майбутньому році. Японці, наприклад, прикрашають будинок бамбуком і орігамі у вигляді раку - символу довголіття та процвітання. Угорці їдять в новорічну ніч свинячий хвостик, свято вірячи, що саме він і є провідником до пані удачі, італійці викидають старі речі і меблі з вікон! А жителі країн Скандинавії переконані, що рік буде вдалим, якщо напередодні новорічної ночі розбити тарілки і чашки на ганку будинку. Причому не на своєму, а на сусідському. І обов'язково зберегти осколки - адже саме в них ховається та сама удача.

201015-fdfc5-51165258--u85f42.jpgЄ цікаві звичаї і в нашій країні, згідно з якими успіх у новому році ні на мить не відвернеться. Згідно одному з них, зустрічати зимовий свято потрібно виключно в новому одязі. Всім відома прикмета: «Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш», тому рекомендується зустрічати свято гучно, радісно і з добрими думками.

Звичайно, всіх прикмет, звичаїв і древніх сказань не перерахувати, і дотримати їх все, щоб привернути удачу, неможливо. Але є один достовірний факт, який дає 100%-ву гарантію, що все загадане у новорічну ніч обов'язково збудеться.

Виконуючи який-небудь новорічний ритуал, повірте в нього щиро і всією душею, і тоді у вашому домі обов'язково оселиться Пані Удача.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: