ГоловнаКонтакти

Новий Рік і фен-шуй

Рекламний блок

4686f03054ed385fafd4af9444d3e8fd.jpg

Традиційно ми зустрічаємо Новий рік за європейським стилем - 31 грудня, але з кожним роком все популярнішим стає східний календар, а значить, до численних зимових свят додається ще один китайський Новий рік. Однак, як відомо, схід - справа тонка, і зустрічати головне свято зими потрібно за всіма правилами, головним з яких є фен-шуй.

У дослівному перекладі з китайського слово фен-шуй означає " вітер і вода. Це давня даоська практика символічного освоєння простору. Мета фен-шуй - пошук сприятливих потоків енергії ци і їх використання на благо людини. При грамотному застосуванні практик фен-шую можна поліпшити своє життя, привнести в неї благополуччя, успіх, любов. Так як же зустріти Новий 2015 рік по фен-шуй?

2015 рік - рік Вівці (Кози). Починається він 31 січня і триватиме до 19 лютого 2016. Стихія - дерево, тому в будинку повинно бути багато дерев'яні речей, різних статуеток. Кольори - синій, зелений, червоний.

new-year-fenshui.jpgВони можуть переважати як в оздобленні житла, так і в святкових вбраннях. Взагалі по фен-шуй червоний колір - колір енергії, тепла, сили, він необхідний для підтримки енергії у повсякденному житті. Синій стимулює творчу енергію, пригнічує агресивні думки, позбавляє від безсоння. Зелений колір символізує природу і саме життя, надаючи на людину заспокійливу дію і сприяючи відновленню його психічного і фізичного балансу.

Для того, щоб наступний рік був дійсно новим, необхідно очистити будинок від негативної енергії, яка накопичилась за рік, що минає, причому як фізично, так і духовно. У багатьох сім'ях прийнято напередодні новорічного свята позбавлятися від старих речей, проводити генеральне прибирання, підводити підсумки. Багато хто, роблячи це за традицією, і не припускають, що цей обряд є частиною східної філософії. Після того, як будинок засяє від чистоти, можна запалити пахощі і окур приміщення приємними ароматами. Все це необхідно зробити за день до настання свята, а протягом трьох днів після новорічного фен-шуй мити і підмітати не рекомендується. Саме в цей період в будинку з'являється енергія удачі і благополуччя, і разом з прибиранням ви можете просто її вимити.

magic7.jpgВажливе значення у фен-шуй приділяється місцю розташування ялинки. Будь-який простір має кілька секторів. Захід, наприклад, це сектор Металу, який відповідає за творчість та ідеї. Ялинка, як символ вогню по новорічному фен-шуй, тут не бажана, але якщо прикрасити її білими, золотими або сірими кульками, то творче начало в будинку посилиться.

Північно-західний сектор відповідає за підтримку друзів і знайомих. Якщо ваша ялинка знайшла місце тут, прикрасьте її ангелами і дзвіночками.

Ялина у східній зоні допоможе зміцнити сімейні відносини. Але не варто прикрашати її гострим шпилем та іграшками, візьміть краще гірлянду фольговані вироби.

Південно-західний сектор зберігає енергію любові і взаємин, тому новорічний фен-шуй рекомендує поставити тут парні іграшки: Діда Мороза та Снігуроньку, наприклад.

Найбільш сприятливе місце для розташування їли - південна зона. Вогонь - головний елемент цього сектору буде подпитан блискучою святковими вогнями ялинкою, яка посилить енергію слави і визнання у вашому домі.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...