ГоловнаКонтакти

Подарунки дітям у різних країнах світу

Рекламний блок

Подарки детям в разных странах мира

Найбільш відданими шанувальниками Нового року завжди залишаються діти. Тисячі і мільйони дітей в усьому світі з нетерпінням чекають святкових днів і, звичайно, приготованих для них подарунків.

У нашій країні малюки найчастіше змушені чекати раннього ранку нового року, щоб з вереском пірнути під наряженную ялинку в пошуках заповітних упакованих коробок. Але далеко не у всьому світі юні нащадки надходять точно також. У Європі, наприклад, у Франції, Німеччині, Греції та Голландії, перед Різдвом діти найчастіше виставляють або вивішують свої черевички і туфлі в надії, що в святкову ніч вони наповняться подарунками. У ряді інших країн замість взуття в ролі «новорічної тари» виступають шкарпетки і панчохи.

Подарки детям в разных странах мираУ Фінляндії Дід Мороз (Joulupukki) залишає свої дари у великій корзині, а його іспанський колега (Olentzero) взагалі не доносить презенти далі балкона. На Півдні Індії вранці після новорічної ночі дітям зав'язують очі і підводять до спеціально приготованим подносам, де їх чекають подарунки. Складніше, але разом з тим і цікавіше всього, маленьким жителям Данії: в пошуках захованих сюрпризів їм доводиться обшукувати всю квартиру або будинок.


Що ж отримують хороші слухняні діти?

Напередодні Різдва і Нового року батьки старанно нагадують дітям про те, що тільки слухняні малюки будуть винагороджені, а пустунам ніколи не пізно виправитися. В Італії фея Бефана в покарання за провини в минулому році може підкласти в підготовлені дитячі черевики золу або шматочки вугілля. В Ісландії шибеникам загрожує побачити замість подарунків лише картоплину. У багатьох країнах, наприклад у Фінляндії і Німеччини, «неслухняним» від Діда Мороза можуть дістатися навіть різки. У Франції для відлову і такого покарання хуліганів існує якесь дзеркальне відображення Діда Мороза (Pere Noel) - злий Pere Fouettard.

Подарки детям в разных странах мираЩо ж отримують хороші слухняні діти? Звичайно ж, всі найбажаніше, що підготували для них люблячі і завбачливі батьки...і вклали в руки вигаданих персонажів. В першу чергу це різноманітні солодощі – необхідна складова новорічного подарунку для дітей з будь-яких країн і будь-яких національностей. Наприклад, у Голландії це можуть бути марципанові фрукти, пиріжки та льодяники у формі квітів. Серед невеликих подаруночків у данців – плюшеві або дерев'яні ялинки, під якими ховається маленький троль, втілення духу дерева. В Ірландії дітям дарують янголят і дерев'яні фігурки Марії та Ісуса, в Гренландії – крихітних моржів і котиків, зроблених з цього льоду, а з лабрадором, за аналогією з традицією Хеллоуїна, – прикрашений свічками ріпку.

Крім таких традиційних сувенірів дітвора, звичайно ж, чекає більш вагомих подарунків. В Англії дітям часто підносять дерев'яних конячок, їх аналог у Фінляндії та Норвегії – олені з упряжі Санти. Юні в'єтнамці будь-якого віку приходять в захват від велосипеда, а жителі країн латинської Америки – від наручних годин. У будь-якому випадку і діти, і батьки знають, що є справжнім даром – відчуття самого свята! Побувати у чарівній країні чудес і небувалих перетворень, там, де збуваються мрії і виконуються заповітні бажання – незабутні миті, які навряд чи щось зможе по-справжньому замінити.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...