ГоловнаКонтакти

Вічні цінностіпідсумки року минулого і зміни життя в Новому році

Рекламний блок

10(3).jpg

Саме у новорічну ніч ми традиційно підбиваємо підсумки року, що минає, і будуємо плани на майбутній. Як переконують фахівці, цей час найбільш сприятливий для планування і реалізації задуманого, одна з найяскравіших того причин - те, що ми самі щиро віримо в те, що загадуємо і складаємо чітку комплексну візуалізацію, налаштовуючи, перш за все, себе думати і діяти по-іншому, більш рішуче і концентруючись на певних завданнях.

Проводжаючи рік, що минає, насамперед варто проаналізувати, чого ви досягли за рік, які здійснили свої плани, якою ціною вам це вдалося зробити. Це необхідно, щоб зрозуміти, що було зроблено не так, щоб в майбутньому не повторювати помилок.

Якщо якісь пункти із задуманого не були реалізовані, то не варто впадати у відчай – швидше за все, саме в найближчі місяці ви зможете це зробити. Головне мати позитивний настрій, тоді ваші бажання точно матеріалізується. І складаючи план дій на новий рік, обов'язково включіть в список ті пункти, які вам не вдалося здійснити, причому одними з перших. Список повинен складатися з сфери бажаних змін у вашому житті, наприклад:

· Особисті відносини

· Придбання в новому році

· Здоров'я

· Відпустку

· Робота або навчання

· Творча реалізація

· Облаштування побуту

201015-7dac7-26809916-m750x740-u758d0.jpgОбов'язково включіть в список ранкову зарядку, прогулянки на свіжому повітрі, поїздки на природу, по можливості заняття у фітнес-клубі або басейні. Поступово нововведення, корисні для вашого здоров'я, увійдуть в щоденну звичку. Давайте собі можливість відпочити, переключитися від проблем шляхом хоча б невеликих перепочинку. Навіть тижневу відпустку на море дозволить вам відволіктися від складних питань, робочих моментів і чудово відпочити. Збережена енергія стане вам у пригоді для здійснення своїх планів.

Задумане краще де-небудь записати, наприклад, на новорічній листівці – для підсвідомості легше сприймаються зорові образи і візуальна інформація. Відповідно, швидше вдасться здійснити те, що було чітко сформульовано на візуальному рівні. Отже, запишіть все, про що мрієте в наступному році, розпишіть докладно кожний з перерахованих пунктів, по можливості також результати від бажаних досягнень і надбань. Врахуйте, що все, що робите, має бути в позитивній формі і краще записувати свої побажання в теперішньому часі, як ніби, ви ці події вже відчуваєте. Наприклад, якщо ви описуєте процеси, які мають відбутися в сфері вашого бізнесу, то краще це зробити більш докладно і послідовно: придбання товару прекрасної якості за невисокою ціною; чудову роботу колективу; актуальну продукцію для покупця, затребувану на ринку; багато продажу і задоволених клієнтів; поповнення рахунку підприємства,..Не варто випускати з уваги «задоволення працівників від своєї праці», «ефективність», «успішну роботу відділу продажів» і «дієвість реклами».

6584_4.jpgЯкщо ваші бажання стосуються відносин з іншими людьми, то краще їх сформулювати з позиції відчуттів іншої людини: «тобі комфортно зі мною», «ти хочеш продовжувати зі мною спілкування»,.. Власні думки про необхідність змінити своє життя на краще зміцнюють образи, створені оточуючими.

Ще ефективніше спрацьовує образ, що містить ваше відчуття впливу на вас, який буде будувати інформаційний простір варіантів реалізації бажаного. Наприклад: «мені комфортно з тобою», «я хочу продовжувати з тобою спілкування».

Все, що ви асоціюєте з собою, визначать поле варіантів, що є продовженням вас і підкоряється вам. Але не включайте в образ елементи, спрямовані на використання людини у своїх цілях, не вторгатися в простір інтересів і бажань іншої особистості.

У новому році намагайтеся частіше переглядати свій список, переконуючись і відзначаючи для себе, що вдалося реалізувати. Так, найголовніше, перед боєм курантів не забудьте в своєму списку відзначити комплексну візуалізацію виконання бажань, про те, що до кінця нового року всі ваші пункти реалізуються. Спробуйте, це обов'язково повинно спрацювати!!! У будь-якому випадку – будьте щасливі!!!

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  



-
загрузка...