ГоловнаКонтакти

Штучна ялинка у вашому домі

Рекламний блок

0c01eb9648e939f1fe30bdfa8991ee66.jpg

Красуня ялинка є символом Нового року вже багато століть поспіль. Саме вона створює атмосферу свята практично в кожному будинку, саме під нею ми знаходимо самі довгоочікувані новорічні подарунки, і саме поруч з нею виходять душевні новорічні фотографії. Тому вибір новорічної ялинки – це один з найбільш відповідальних моментів напередодні улюбленого свята під назвою «Новий Рік».

У наш час купити ялинку – не проблема. Існує величезний вибір, як свежесрубленных живих ялинок, так і пухнастих красунь штучних ялинок. Проте, суперечки про те, яка ялинка, все-таки краще, ведуться до цього дня. Ми пропонуємо детально розглянути переваги та недоліки штучної і живої новорічної ялинки та дізнатися, хто ж стане фавориткою в цьому нелегкому порівняльному бою!

Почнемо з важливого аспекту – до порядку в будинку. Штучна ялинка ніколи не обсипається, на відміну від живої ялинки, яка раз втрачає свої голочки. Як не старайся, які умови не створюй для натуральної ялинки, вона залишить після себе чимало клопоту. Так що, вибираючи живу ялинку в якості новорічного прикраси, потрібно бути готовими до генерального прибирання.

Якісна штучна ялинка коштує недешево. Тим не менш, вона прослужить багато років, перш ніж ви вирішите її змінити, а жива ялинка простоїть, в кращому разі, до 8 березня. З точки зору економічного вкладення коштів на придбання новорічної ялинки, потрібно враховувати і той факт, що гарна і пухнаста жива ялинка стоїть теж чималих грошей. При цьому, купуючи штучну ялинку, ви вирішите проблему пошуку підходящого новорічного дерева на багато років вперед. Живу, нехай навіть найкрасивішу ялинку, доведеться викинути вже незабаром після закінчення свята.

merry-heart.jpgБезумовно, у живої свіжозрубаної їли прекрасний аромат, який створює святкову атмосферу в домі. Але це абсолютна катастрофа для алергіків. Якщо ви не хочете зіпсувати свято комусь із родичів або друзів, які страждають алергією, то штучна ялинка вам в допомогу! До того ж, ви зможете повноцінно насолодитися процедурою прикраси ненатуральної ялинки, не забруднивши руки і одяг в смолі, не кажучи вже про те, що вона практично не колеться, на відміну від своєї хвойної опонентки.

Не варто забувати і про те, що жива ялинка потребує дбайливого доставці. Часто трапляється, що по дорозі додому зламається сама пухнаста гілочка або обсипаються голки в машині, яку доводиться потім вичищати. Штучна ялинка благополучно добирається в затишній коробці до пункту призначення, не розгубивши при цьому своєї краси. Натуральна ялинка, звичайно ж, не потребує збірці, але навряд чи це може засмутити людину, дбайливо ставиться до природи. Адже купуючи штучну новорічну ялинку, людина сприяє збереженню лісових ресурсів. Хвойні дерева ростуть роками, перш ніж потрапити до нас на свято всього на кілька тижнів. А скільки ялинок так і викидаються на смітник, не будучи купленими!

snowmanfamilychristmas72.jpgДо всього іншого, зараз існує колосальний вибір штучних новорічних ялинок. Можна підібрати не тільки підходящу вам по висоті, пишноти і ціною, але і за кольором. Серед них можна знайти навіть дизайнерські ялинки «від-кутюр»! Mister Christmas, у свою чергу, запрошує вас ознайомитися з своїм широким асортиментом класичних, кольорових, і сучасних дизайнерських ялинок. Можливо, серед них ви знайдете саме «вашу» ялинку.

Ось, власне, і всі найбільш очевидні переваги та недоліки як штучних ялинок, так і свежесрубленных лісових красунь. Хто переміг, якщо так можна висловитися, – вирішувати вам! Одне можна сказати зі стовідсотковою впевненістю: якою б не була ялинка, штучної чи живий, вона буде головною прикрасою чудового свята «Новий Рік».
Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...