ГоловнаКонтакти

Господарям новорічного вечора

Рекламний блок

38808_1_34371_5_OriginalImage(1).jpg

Запрошуючи гостей разом зустріти Новий рік, господарям потрібно знати кілька простих правил, щоб свято відбулося. І не тільки для запрошених знайомих, але насамперед для самих запрошують.

Правило №1

Новорічна ніч як вечір знайомств

Коли ви запрошуєте друзів і родичів зустріти свято разом, є велика ймовірність, що на ньому з'являться малознайомі для вас люди: хтось прийде зі своєю половиною або іншому. Щоб не виникало незручних ситуацій і збереглася святкова атмосфера, постарайтеся в перші хвилини приділити новим гостям максимум уваги.

З появою нежданих гостей неминучі клопоти по підготовці місця за столом. Попросіть нових знайомих допомогти вам, у процесі постарайтеся їх розговорити, створити невимушену і комфортну атмосферу.

Правило №2

Зустріч гостей

113151--47566745-m750x740-udbf10.jpgУ новорічну ніч гостей прийнято запрошувати до 10-11 години, щоб за традицією проводити «старий рік і зустріти новий. Нерідкі випадки, коли прийшли вчасно гості неприкаяно ходять навколо накритого столу або дивляться телевізор, поки господиня закінчує останні приготування. Подібної помилки допускати не можна, інакше ваша репутація «хорошої господині» постраждає. Заздалегідь підготуйте і окремі рушники у ванній кімнаті, а якщо гості залишаться ночувати - свіжа постільна білизна.

Правило №3

Святковий стіл

Білосніжна скатертина, красива подача вишуканих страв, акуратно розставлені столові прилади... Все це триває рівно до того моменту, поки гості не сядуть за трапезу. Щоб стіл залишався охайним весь вечір, про це треба подбати заздалегідь. Замість білої скатертини візьміть строкату і полотняні серветки – не так помітні будуть плями. А ще краще приготувати ще одну скатертину для аварійних випадків. Якщо ви ставите свічки на стіл, вибирайте низькі, щоб гості могли легко взяти вподобане блюдо. У колекції Mister Christmas представлений великий вибір новорічних свічок різної конфігурації і висоти.

Правило №4

Розвага

201015-2e2d6-74497782-m750x740-u67599.jpgЗаздалегідь подбайте про святковій програмі. Тут важливо врахувати таланти та хобі ваших гостей. Хто вміє грати на гітарі, хтось майстер юмористичного жанру або ваша компанія воліє настільні ігри в новорічну ніч можна придумати масу розваг. Оголосіть конкурс на краще знання реплік з популярних фільмів, заспівайте в караоке, пограйте в асоціації. Господарям можна «попрацювати» кіно - або фотокореспондентом, знявши потайки привітання друзів, і показати їх потім на великому екрані. Головне - не перестаратися і не перетворити свято в низку обов'язкових вправ.

Правило №5

Подарунки

Новий рік завжди асоціюється з подарунками під ялинкою, і змінювати традиціям не можна. Підготуйте для кожного гостя невеликий сувенір, гарно його оформивши. Mister Christmas пропонує великий вибір новорічних подарунків на будь-який смак. Ялинкові іграшки ручної роботи, свічки, вишукані фігурки з символом нового року – для жінок, м'які іграшки, музичні композиції – для дітей, святково оформлені фоторамки, USB-флешки– для представників сильної статі. Можна пофантазувати в. наприклад, покласти кожному гостю на тарілку листівку з привітанням. Таким чином, ви ще й визначте розсадку. Подарунки можна розвісити на мотузочці, а друзям запропонувати з закритими очима зрізати один з них.

Новий рік – час виконання заповітних бажань, і якщо вам відомі захоплення і мрії ваших друзів, можна постаратися подарувати їм хоча б частинку мрії. Головне, щоб це було зроблено від щирого серця і без іронічного підтексту.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...