ГоловнаКонтакти

Знаки зодіакального календаря

Рекламний блок

Знаки зодіакального календаря

Одними із самих древніх сузір'їв вважаються зодіакальні. Передбачається, що першими їх виділили мешканці Месопотамії, Фінікії та інших областей Східного Середземномор'я. Поява цих сузір'їв обумовлюється тим, що в перерахованих районах Землі, що були витоками стародавніх цивілізацій, не існувало чіткої межі між різними сезонами року. Тому головним визначником їх зміни було зоряне небо. Створивши у своїй уяві на небі сузір'я-картинки, стародавні люди звернули увагу на те, що вид їх змінюється залежно від пори року. Причиною цього був процес руху Землі навколо Сонця.


 aries_preview.jpg
leo_preview.jpg
sagittarius_preview.jpg
Овен Лев Стрілець

taurus_preview.jpg

virgo_preview.jpg

capricornus_preview.jpg
ТелецьДіваКозеріг
 
gemini_preview.jpg

libra_preview.jpg

aquarius_preview.jpg
БлизнюкиВагиВодолій

cancer_preview.jpg

scorpio_preview.jpg

pisces_preview.jpg
РакСкорпіонРиби

Річний шлях Сонця проходить через тринадцять сузір'їв, починаючи від точки весняного рівнодення: Овен, Телець, Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Змієносець, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби. Дванадцять з них називаються зодіакальними. Слово «зодіак» походить від грецького «zoon», що означає - тварина. Змієносець не увійшов в їх ряди, так як зодіакальні сузір'я завжди прив'язували до 12 місяців року. Коло зодіаку, що складається з 360 градусів, було дуже зручно ділити на 12. У цьому випадку кожному знаку дістається за 30 градусів на небосхилі. Крім того, вплив сузір'я Змієносця на долю людини не однозначно. Тобто людина, що народилася в ті дати, коли Сонце знаходиться в Змееносце, в більшості випадків є по знаку зодіаку або Скорпіоном, або Стрільцем.

Тому знаки зодіаку - це дванадцять тридцатиградусных секторів, на які розділена екліптика у всіх основних астрологічних традиціях. Кожен знак відноситься до однієї з чотирьох стихій: Вогонь (Овен, Лев, Стрілець), Вода (Рак, Скорпіон, Риби), Земля (Телець, Діва, Козеріг), Повітря (Близнюки, Терези, Водолій).

Овен (21 березня – 20 квітня)

Знаки зодіакального календаря Ватажком у зодіакальному календарі виступає Овен – початок стихії Вогонь. Овен відповідає періоду після весняного рівнодення, в цей час з кожним днем стає все тепліше і тепліше, і життя розквітає. Тому в астрології Овен трактується як період початку нового в максимально сприятливих умовах повної свободи. Він несе в собі волю до прояву, в ньому спускаються ідеї. Яскрава енергія почала Овна дуже могутня, вона кличе у майбутнє і дає зрозуміти про те, що наступає пробудження природи. Овен – це початок народження божественних ідей. Людина, народжена під знаком Овна, є ініціатором активності. Він здатний ініціювати процес, що веде до прогресу.

Лев ( 23 липня – 22 серпня)

Знаки зодіакального календаря Знак Лева сприяє народженню самосвідомості. Він несе енергію волі – просветлять, енергію волі – керувати і домінувати. Люди, народжені під знаком зодіаку Лева, люблять експериментувати і здобувати знання. Завжди відчувають себе центром уваги, навіть якщо насправді це не так. Володіють незвичайною рішучістю, винахідливістю, царственностью, організаторським талантом і волелюбністю.


Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Знаки зодіакального календаря Стрілець вважається занепадом стихії Вогонь. Його знак дає енергію устремління. Стрільці сповнені почуття відповідальності за суспільство і за себе. Люблять проникати в нові сфери знань, подорожувати, володіють абстрактним мисленням. Здатні знайти спільну мову з будь-якою людиною. У Стрільців завжди є мета, яку вони переслідують з честолюбством і це їм чудово вдається.Рак (21 червня – 22 липня)

Знаки зодіакального календаря Водяний знак Рак – це один з найбільш чутливих знаків Зодіаку. Він пробуджує прояв почуттів у всіх сферах – від фізичних до емоційних відчуттів. З-за необхідності руху вперед, але при цьому небажання розлучитися з випробуваними традиціями, шлях Раку – один крок вперед, два назад. Їх суть спрямована всередину себе, – спочатку необхідно, щоб усередині все вляглося і упорядочилось, а потім лише вони виходять назовні. Людина під знаком Раку розкривається, тільки близько дізнавшись іншої людини і будучи в ньому впевненими.


Скорпіон (24 жовтня – 21 листопада)

Знаки зодіакального календаря Скорпіон несе випробування, спокуса і тріумф. Ці якості можна позначити, як боротьбу. Завжди справляє враження, притягує до себе, хоча часто вселяє страх. Все життя суворо бореться зі своїми пристрастями. Зневажає свої і чужі слабкості, але може бути великодушним і співчувати. Скорпіони здатні швидко і глибоко образити. З ворогами жорстокі, безжальні, і самі не чекають від ворога пощади. Їм потрібна робота, що вимагає всіх сил, а не половини.


Риби (19 лютого – 20 березня)

Знаки зодіакального календаря Знак Риби, замикає водну стихію, несе в собі надію, прощення і смиренність. Це надчутливий знак. Він дуже сильно реагує на думки інших людей. Завжди знаходиться на межі реального. Риби – це вічні мрійники, вони готові загубитися і скоритися долі. Люди, які народилися під знаком Риби, дуже милостиві, вміють допомагати і вселяють в інших мужність.Телець (21 квітня – 21 травня)

Знаки зодіакального календаря На відміну від Овна, який бачить лише те, що лежить в полі зору і живе сьогоднішнім днем, сузір'я Тельця допомагає планувати своє життя на рік вперед. В цьому знаку прихований секрет божественного цілевизначення та планування. Його девіз: володіння і практичність. Телець прагне до духовної істини, але при цьому бажає заволодіти матеріальними цінностями. Він дуже цінує задоволення, комфорт, емоційну і матеріальну надійність.


Діва (23 серпня – 23 вересня)

Знаки зодіакального календаря У знаку Діви усвідомлюється та завдання, заради якої ми живемо – перетворюється бажання особистого задоволення і бажання розпізнати свою внутрішню духовність. Цей знак символізує період визрівання духовної життя. Для людини, яка народилася під знаком Діви, життєвий принцип – це порядок і розум. Діви завжди шукають знання. На них можна покластися. Їх внутрішня сила дає спокій і надійність. Всі планують заздалегідь, не вдаються до нестримної веселості.


Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Знаки зодіакального календаря Замикаючою ланкою Земної стихії є Козеріг, який символізує ріг боротьби і достатку. Він ніколи не задовольняється сьогоднішнім днем і завжди вірить, що його чекає щось особливе попереду, можливо, велике майбутнє. Козероги готові знищити перед собою всі перешкоди, вони дуже наполегливі у досягненні своєї мети. Дуже люблять гроші, так як народилися під знаком довгожителів і бояться незабезпеченої старості.


Близнюки (21 травня – 20 червня)

Знаки зодіакального календаря І, нарешті, Близнюки відкривають стихію Повітря. Характер у них невловимий, вміють швидко пристосовуватися до різних ситуацій. Близнюки дуже люблять говорити, але не вміють слухати. У суспільстві, де вони з'являються, приходить кінець спокою. Коли у Близнюків з'являються справжні проблеми, вони стають дуже роз'єднані.Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Знаки зодіакального календаря Ваги відрізняє ретельна оцінка цінностей. Вони дуже дипломатичні і елегантні. Їх поведінка підкреслено розумом та інтелектом. Володіють хорошою інтуїцією. Їх призначення – вести переговори, врівноважувати. Від природи невпевнені в собі, так як в усьому бачать відразу дві сторони і коливаються, намагаючись зберегти рівновагу.Водолій (20 січня – 18 лютого)

Знаки зодіакального календаря Замикаючою ланкою в цій групі виступає Водолій. Він відрізняється рішучістю і впертістю. Щоб якнайкраще продемонструвати щось, можуть піти на некоректні дії, в результаті бажане не досягається. У Водоліїв дійсно багато ідей, але не вистачає серйозності і сил боротися за них продумано і послідовно. Люди, народжені під знаком Водолія, духовно розвинені, дуже вразливі й активні.Сьогодні, як і кілька тисяч років тому людей як і раніше цікавлять знаки зодіаку. Хтось заглиблюється в процеси астрології і присвячує цій науковій роботі все життя, а хтось захоплюється зодіакальним календарем для того, щоб розпізнати себе, свій характер і вчинки. З настанням нового року кожен з нас бажає дізнатися, що його чекає у майбутньому році: що зірки обіцяють в роботі, в особистому житті, наприклад, коли можна буде зустріти свою другу половину.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...