ГоловнаКонтакти

Дитячі подарунки на Новий рік

Рекламний блок

[img].jpg]http://www.christmas.ru/upload/medialibrary/e3c/e3ce75eb07799e10df3631fd3d0417fd.jpg[/img]

Вибрати подарунок дитині - завдання непросте. На відміну від дорослих, які завжди знають, чого хочуть, у дітей бажання змінюються досить швидко. Вони мріють про іграшці, то про велосипеді, то про комп'ютері. Так який же новорічний подарунок зможе принести вашій дитині радість і задоволення? Спробуємо розібратися в цьому питанні.

Діти бувають різні. Кому-то обов'язково потрібно увагу з боку однолітків або дорослих, а хтось, навпаки, вважає за краще проводити час зі своїми улюбленими іграшками. Виходячи з темпераменту і захоплень вашої дитини, можна припустити, який подарунок до Нового року йому сподобається.

Творча особистість

Дитина весь час щось створює: майструє, ліпить, малює. У нього багата фантазія і досить багато інтересів. Любить читати, а от галасливі компанії не для неї - вона вибирає собі двох-трьох друзів і дружить з ними довгий час.

Що подарувати:

3-6 років

Набори для ліплення з гіпсу або тіста, всілякі конструктори, набори новорічних скляних кульок для розпису від Mister Christmas.

7-10 років

Гончарний круг, набори з вирізання по дереву для хлопчиків і по вишиванню або створення власних парфумів для дівчаток, книги про Пітера Пена, Пеппі Довгапанчоха, Алісу і т. д., «чарівні» набори фокусників, квитки на яскраве дитяче шоу, фотоапарат.

Вундеркінд

family-christmas-fun_1920x1440_75436.jpgСпокійний і розважливий дитина. Часто задає «недитячі» питання, цікавиться фільмами про тварин і космос. В класі займає позицію тіхоні, сторониться лідерів, вважає за краще мати одного друга.

Що подарувати:

3-6 років

Головоломки, настільні ігри типу «Вгадай хто?» або дитячий варіант «Монополії», барвисті книги з логічними завданнями.

7-10 років

Пізнавальні книги та енциклопедії, набори «Юний хімік» і «Юний фізик», міні-телескоп або мікроскоп, планшет, відеооткритку з функцією запису або ялинкова куля у вигляді цифрової фоторамки від Mister Christmas.

Непосида

Рухлива дитина, любить бути в центрі уваги, легко сходиться з новими людьми. Завжди знаходиться в русі, воліючи замість спокійних занять активні ігри на свіжому повітрі.

Що подарувати:

3-6 років

-----2.jpgСамокат, ролики, залізницю, заводних звіряток, взагалі будь-які іграшки, які можуть виконувати які-небудь дії. У колекції Mister Christmas великий вибір механічних іграшок: музичні композиції «Паровоз Діда Мороза», «Театр Лускунчика», «Американські гірки», «Карусель» та багато іншого.

7-10 років

Кросівки з роликами, гру Twister, день в аквапарку або парку атракціонів, настільний футбол, дартс.

Спортсмен

Для такої дитини головне в житті – спорт. Він відвідує якусь секцію, не пропускає спортивних трансляцій по телевізору і в компанії є лідером.

Що подарувати:

3-6 років

Велосипед, футбольний або баскетбольний м'яч, гойдалки для дому, санки.

7-10 років

Форму улюбленої команди, хокейну ключку, ковзани або ролики, снігокат, скейт, рукавички та боксерську грушу.

Який би подарунок для дитини ви не вибрали, пам'ятайте, що він повинен бути барвисто упакований. Адже це ж ціла подія: розгортати шарудливі блискучу папір передчуття знайти заповітний сюрприз. Якщо дитячих подарунків кілька, покладіть їх у різні місця, а не тільки традиційно під ялинку. Для дитини пошук подарунків перетворитися на справжню пригоду.

І, нарешті, який же Новий рік без Діда Мороза та Снігуроньки, тому, якщо є можливість, запросіть їх до себе додому – такі гості запам'ятовуються на все життя – не правда?

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...