ГоловнаКонтакти

Куди поїхати на Новий рік

Рекламний блок

17_santa_claus_rtr1b1es.jpg

Сьогодні туристичні фірми пропонують величезну кількість пропозицій, куди можна відправитися відпочивати на Новий рік. Напрямки популярні і екзотичні, дорогі і бюджетні, в межах країни чи за кордоном... Спробуємо розібратися у всьому цьому різноманітті.

Карелія

Краса північного краю, тайговий ліс і безліч річок і озер навряд чи когось залишать байдужим. Карелія завжди приваблювала туристів своїм свіжим повітрям, екологічно чистою природою та лікувальними підземними джерелами. Адже недарма її називають «легенями Європи». А відзначити Новий рік тут - це не тільки насолодитися унікальними природними явищами, але і відчути всі радощі зимових розваг: покататися на собачих упряжках, відвідати заповідники, де можна побачити ведмедів і рисей в умовах дикої природи, відправитися на зимову риболовлю на Онезьке або Ладозьке озеро. Для кожного тут знайдеться розвагу до душі.

Великою перевагою зимового відпочинку в Карелії є те, що при в'їзді в республіку, крім російського паспорта, додаткових документів не вимагається.

Золоте кільце

Суздаль, Володимир, Переславль-Залеський, Ярославль, Великий Новгород - кожен з цих міст багатий своєю історією і традиціями. Новий рік відзначається тут з дійсно широким розмахом: веселими гуляннями з давньоруськими звичаями, катанням на кінних трійках, традиційної російської їжею.

garmish5.jpg

Пирогами і чаєм з самовара вас будуть пригощати всюди. Для тих, хто хоче відчути дух старовини, дізнатися про традиції свого краю і насолодитися споконвічно російськими розвагами, подорож по Золотому кільцю ідеальне рішення. Під час різдвяних канікул можна відвідати відразу кілька міст або зупинитися в одному для того, щоб глибше познайомитися з його історією.

Гірськолижні курорти

Багато воліють у новорічні свята вирушати за кордон у пошуках екстремальних відчуттів і нових емоцій. І перше місце за популярністю займають гірськолижні курорти Австрії, Швейцарії, Франції, залучаючи туристів активними розвагами і красою природи. Це відмінний варіант для сімейного відпочинку і для тих, хто хоче поєднати улюблене захоплення з святковим веселощами на тлі красивих гірських пейзажів.

3_47.jpg

Екзотичні країни

Але не для всіх Новий рік - це обов'язково сніг та мороз. Для когось зимовий свято - ще одна можливість відпочити і бажано там, де є море і сонце. Тому останнім часом все частіше російські туристи, вирішуючи, куди поїхати на Новий рік, вибирають Індію, Кубу, Мальдіви або Балі - популярні напрямки, хоча і досить дорогі. Бюджетні варіанти - Єгипет або Тайланд, який останнім часом привертає все більше наших співвітчизників екзотичністю і давніми традиціями.

Тим же, хто не готовий до тривалих перельотів, можна відправитися в Єгипет, де в цей час настає «оксамитовий сезон». Крім того, вирішивши зустрічати Новий рік в Єгипті, потрібно бути готовим, що це свято ви відзначите в колі співвітчизників і, швидше за все, за російським традиціям. Тільки без снігу та морозу. Проте з невеликою ялинкою або декоративної композиції з новорічних іграшок та ялинових гілок від Mister Christmas, якщо заздалегідь продумаєте сценарій новорічної програми.

Передсвяткова суєта починається задовго до Нового року, і головним пунктом у цих клопотах значиться питання «куди поїхати на Новий рік». Нюансів багато: відзначити свято традиційно або зламати стереотипи і замінити ялинку на пальму, виїхати за кордон або відвідати прекрасні куточки своєї країни. Залишається визначитися у своїх уподобаннях, благо, безліч пропозицій задовольнить будь-яке, навіть саме екзотичне бажання.
Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...