ГоловнаКонтакти

«Меч короля Артура» – новий фільм Гая Річі

Рекламний блок

Герої потрібні завжди. Вони необхідні, щоб було на кого рівнятися. Герої надають впевненість у завтрашньому дні – люди знають, що їх завжди можуть захистити. В історії людства було чимало великих героїв – міфічних і справжніх. Майбутня картина «Меч короля Артура» 2017 року розповідає про один з них – про видатного правителя Британії.постер к фильму Меч Короля Артура


Красива легенда про міфічну ватажка бриттів багато століття змушує мріяти хлопчиків про ратні подвиги. Історія про короля, який об'єднав країну перед загрозою іноземного завоювання, була неодноразово екранізована. На цей раз за відтворення на екрані історії великого вождя бриттів взявся один з найуспішніших британських режисерів Гай Річі.

Трейлер фільму «Меч короля Артура» дає загальне уявлення про майбутній картині, анонсованої на 23 березня 2017 року. Робота, виконана знімальною командою, дуже вражає. Якщо і весь фільм буде витриманий в тій же динаміці, він може стати справжньою подією світу кінематографа 2017 року і нової бездоганною роботою Гая Річі.

Початок зйомок, команда майбутньої картини і кастинг виконавців

У 2014 році студія Warner Bros. вирішила зняти фільм «Меч короля Артура». У планах кінокомпанії створення не однієї картини про легендарного правителя бриттів, а цілої серії кінострічок, об'єднаних загальною ідеєю.актер ленты об Артуре

Для роботи над багатообіцяючим проектом була залучена сильна команда. До неї увійшли:

 • Сценарист Джобі Харольд. Він відомий як режисер трилера «Наркоз» і виконавчий продюсер блокбастера «Грань майбутнього» і серіалу «Підземка». Харольду студія Warner Bros. довірила роботу над сценарієм майбутньої картини.
 • Сценарист і продюсер Лайонел Уигрэм. У його арсеналі безліч успішних кінострічок, таких, як «Гаррі Поттер і Орден Фенікса», «Август Раш», «Агенти А. Н.До.Л.», дилогія про Шерлока Холмса та інші.
 • Режисер Гай Річі. Він яскраво заявив про себе в дебютній стрічці «Карти, гроші, два стволи» і закріпив репутацію майстра видовищного кіно двома фільмами про Шерлока Холмса і шпигунським бойовиком «Агенти А. Н.До.Л.».
 • Продюсер Аківа Голдсман. «Глибоке синє море», «Мисливці за розумом», «Я – легенда» – це лише мала частина картин, у створенні яких він брав участь.
 • Навесні 2014 року дата виходу картини була запланована на літо 2016 року, і розпочався кастинг акторів. На роль правителя бриттів Артура претендували Джай Кортні, який зіграв капітана Бумеранга в «Загоні самогубців» і Генрі Кавілл, відомий по ролі Супермена в блокбастерах «Людина зі сталі» та «Бетмен проти Супермена». Влітку 2014 року на роль Артура був затверджений Чарлі Ханнем. Останні його успішні картини – готичний фільм жахів «Багряний пік» і фантастична стрічка «Тихоокеанський рубіж».шествие короля

  Актор Ідріс Ельба, зараз знімається в екранізації «Темної вежі» Стівена Кінга, виявляв бажання зіграти роль наставника молодого Артура і правої руки короля Утера, лицаря Бедивера. Але коли Ельба так і не підписав контракт на участь у зйомках, роль Бедивера дісталася Джимону Хонсу. Глядачі знають його за фільмами «Тарзан. Легенда», «Сьомий син», «Вартові Галактики» і «Форсаж 7».


  Томас Мелорі та його роман «Смерть Артура»

  Легендарному правителю бриттів ще в ранньому середньовіччі було присвячено понад 30 романів. Більшість з них було створено французькими письменниками. В основу фільму «Меч короля Артура», дата виходу якого призначено на 23 березня 2017 року, лягло одне з творів британського лицаря Томаса Мелорі.

  главный герой с мечом в руке

  Автор роману був визначною особистістю. Збереглося вкрай мало відомостей про його життя, але відомо, що Мелорі належав до дворянського роду і брав участь у знаменитій війні Червоної та Білої троянди. За розбій і насильство був засуджений до довічного ув'язнення і присвятив свої останні роки створення циклу романів про короля Артура, що складається з 8 книг. Томас Мелор провів колосальну роботу, зібравши всі відомі кельтські перекази, легенди і численні романи про Артура в єдиний звід життєпису великого правителя.

  Сюжет нового творіння Гая Річі

  Екранізація фільму лише частково заснована на середньовічному романі Томаса Мелорі. Сценаристи внесли в сюжет деякі зміни, але загальної ідеї переказів про легендарному британському правителя вони не порушують.

  Днями був анонсований перший трейлер картини, дає початкові уявлення про сюжет майбутнього фільму.

  кадр из трейлера 1011

  Артур керує бандою, промишляє на вулицях Лондиниума. Він абсолютно не цікавиться своїм минулим і не підозрює, що скоро від його вирішення залежатиме доля всієї країни. З'ясовується, що він – син короля бриттів Утера Пендрагона. Батьки Артура були вбиті кельтським правителем Вортигерном. Герою фільму належить зробити доленосне рішення – взявши в руки легендарний меч Екскалібур, об'єднати народ у боротьбі проти узурпатора і повернути належить йому по праву трон, або залишитися ватажком дрібної міської банди.

  Актори фільму

  Астрід Берже-Фрісбі зіграє в картині роль королеви Ґвіневри, коханої головного героя.


  Джуд Лоу (фото)
  Джуд Лоу
  Чарли Ханнэм
  Чарлі Ханнем
  Астрид Берже-Фрисби (фото)
  Астрід Берже-Фрісбі
  Эрик Бана
  Ерік Бана
  Дэвид Бэкхем
  Девід Бекхем
  Джимон Хонсу
  Джимон Хонсу
  Порадує своїх фанатів і Девід Бекхем – йому дісталася роль лідера міських шахраїв.
  Джуд Лоу зіграє головного антагоніста фільму і ворога Артура – короля Вортигерна, віроломно узурпував трон. Але якщо слідувати історичними даними, Вортигерн помер ще до народження легендарного ватажка бриттів. Втім, історична неточність нітрохи не робить історію протистояння двох сильних противників гірше харизматичного Джуда Лоу вийшов не менш привабливий негативний герой.

  Ейдан Гіллен, що став знаменитим після зіграної ним в серіалі «Гра престолів» ролі Петира Бейлиша, у фільмі про знаменитого вождя бриттів втілить на екрані персонажа на прізвисько «Гусячий жир» Білл. Згідно анонсованому трейлера картини, герой Ейдана Гиллена буде лучником, але чию сторону він прийме, поки неясно.


  Ватажка бриттів Утера Пендрагона зіграє Ерік Бана. Одна з останніх його робіт – фільм-катастрофа «І грянув шторм».


  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...