ГоловнаКонтакти

Смішні та веселі сценки на Новий рік Півня 2017

Рекламний блок

Зима - це не тільки мороз і ожеледь, але і улюблене свято – Новий рік. А сани потрібно готувати влітку. Тому зараз саме час придумати смішні сценки на Новий рік 2017, щоб потім згадувати свято.участник смешной новогодней сценки 2017


Врахуйте, що символом вечора є Півень. Він повинен бути присутнім у всьому – починаючи від частувань до столу і прикрас, закінчуючи костюмами і реквізитом до свята.

Пропонуємо на вибір кілька сценок, які підійдуть для кооперативів, сімейних застіль, дружній молодіжної вечірки.

Рада! Для перших сценок необхідно обзавестися реквізитом.

Список:

 • яскравий одяг, бажано різнобарвна;
 • фішки з зображенням Півня;
 • круглі таблички з цифрами на кожній з них від 1 до 10;
 • великий мішок.
 • Крім необхідного реквізиту слід подумати про заохочувальні призи, щоб конкурси стали цікавіше.

  Всі міні-конкурси необхідно зв'язати однією сюжетною лінією, яка ідеально підходить до випадку. З цими нелетающими птахами асоціюються півнячі бої. Ми не пропонуємо вам влаштувати бійцівський клуб. Змагатися можна, не тільки застосовуючи кулаки. Бої будуть імпровізовані, а учасники будуть змагатися між собою, демонструючи свої «півнячі таланти».

  Вступ

  На початку вчора пропонуємо до ведучого в компанію надати мавпу - символ минає 2017 року. В останніх сценках додаємо Півня.


  Мавпа, не бажаючи втрачати верховенство, демонструє непростий характер, влаштовуючи «капості» гостям вечора. Вона може принишкнути на час, а потім несподівано витворити чергову витівку. Наприклад, непомітно «вкраде» келих у дами, стягне тарілку з солодощами...

  Мавпа буде піддавати випробуванням гостей, не даючи їм спокійно поїсти.

  Ведучому необхідно сказати кілька слів про символ свята, який так близький співвітчизникам за духом. Можна виділити дам, які прийшли в червоних нарядах – адже це самий улюблений колір півня, а також і символ Марса (планета також вступає в свої права в 2017-му). Ведучий відзначає войовничий характер птиці, що є підставою для проведення боїв.

  Міні-сценки на новий рік 2017 здадуться більш смішними, якщо в них будуть задіяні самі гості.

  Міні-сценка за участю Мавпи

  В зал застрибує Мавпа, починаючи обурюватися:

  Стривайте-но, друзі,
  Я поки що не пішла,
  І ще не збираюся
  Поступатися свої права!

  На що ведучий вечора їй відповідає:

  Ти служила круглий рік,
  Півневі тепер черга.

  Пустотлива Мавпа відповідає йому, посміхаючись:

  Чекати вам варто до ранку,
  Щоб привітати Півня,
  Він в курнику сьогодні
  Дрихнути буде як завжди.

  Гості будуть підготовлені до міні-конкурсів. Ведучий пропонує їм взяти участь у жартівливих сценках.

  Хто сказав «Ку-ка-ре-ку»

  Імпровізовані конкурси можна використовувати як жартівливі сценки на новий рік 2017. Перший конкурс по своїй безпосередності повинен сподобатися дітям. Гостей вибираються найвеселіші (можна вибрати більш серйозних товаришів – якщо погодяться, за зміною їх амплуа буде цікаво спостерігати).

  Гості шикуються і їм пропонується продемонструвати свої вокальні дані. Любителі караоке нехай не поспішають радіти їм не вдасться похвалитися своїми талантами. Настає час Півня, виконати пісню потрібно відповідно.

  Рада! Нехай кожен гість прокукурікає будь-популярний хіт, а глядачі повинні спробувати його вгадати. Заохочується Призами той вокаліст, який сподобався більшої частини аудиторії. Також наголошується глядач, хто вгадав найбільшу кількість «пісень».

  Проект «подіум»

  Півень – справжній франт, який не проти покрасуватися перед зібралася публікою. Такого випадку він не упустить.

  Мавпа витягує сподобалися їй учасників з-за столу і пропонує їм засунути руку в мішок з «реквізитом». Там знаходяться найрізноманітніші і безглузді вбрання. Заздалегідь покладіть чепчики, жабо, боа, святкову мішуру, барвисті шаровари, бабусині хустки і шалі, перуки. Кожен учасник «наосліп» вибирає собі вбрання.

  Але мавпі цього мало. Вона вимагає, щоб всі учасники продефілювали з важливим видом по імпровізованому подіуму, демонструючи свій наряд. Глядачам завчасно вручаються таблички з номерами від 1 до 10, якими вони оцінюють конкурсантів.веселый гость праздника

  Жартівлива сценка для колег

  Перед міні-конкурсами, колег треба «розігріти». Можна, наприклад, продумати короткі сценки на новий рік 2017, які здадуться їм смішними.

  Вибираються троє ведучих-чоловіків.

  Ведучий №1 (далі - В1):

  - Директор вирішив зіграти з нами злий жарт. Вибір презентів для дам – завдання не для слабкодухих.

  Ведучий №2 (далі - В2):його підхоплює:

  - Це точно! Сам сидить і танки грає!

  Ведучий №3 (далі - В3):

  -Не грає. В контакті сидить, а паралельно «твіти» розсилає з привітаннями. Сам бачив!

  В1:

  - Так, нічого даремно базікати. Краще вирішимо, що подарувати панночкам

  В2:

  - Навіщо винаходити велосипед! У магазинах гуртки з мавпочками стоять, а можна ще картоплечистки подарувати.

  В3:

  - Не прокотить. Вони щось запідозрять. Ми так на минуле свято робили,... так і на позаминулий, власне, теж. А я все думаю, чому після кожного корпоративу у нас з жіночим колективом псуються стосунки?!

  В1:

  - А я взагалі ненавиджу Новий рік! Бо ще ні разу не бачив 1 січня!

  В2:

  -Це взагалі дуже дивний свято. Хто з нас 31 грудня не грав у Бріджет Джонс, обіцяючи почати життя з чистого аркуша? А коли приходить свято, ми навіть не в змозі стару продовжити життя!

  В3:

  - Я завжди у Діда мороза презент замовляв. Він мені його не надсилав. Писав йому, мовляв, дідусь, мені не можна цукор, подаруй мені контейнер не солодкого, а напівсолодкого! У звіт - тиша!

  В1

  - Зате бос це торжество любить. Він кожен раз перед святом задоволений ходить, всі загадки та конкурси вигадує. До мене підходить перед минулим святом і заявляє: «Здорово, Діма! Розгадай-ка задачку – не курить і не п'є, і новий рік в офісі проведе?» Міг би як-небудь і делікатніше натякнути, що я знову чергую 31-го числа!

  В2:

  - Бос той ще гуморист. Ось днями питає мене: «Хочеш, в тебе в 2017-від все у шоколаді буде?» Киваю. Так начальник відповідає: «шоколадку Поклади під подушку. А я довірливий, поклав. 31 грудня. Прав він виявився – все у мене 1-го числа в шоколаді було, особливо ніс.

  В3:

  - Часу вже багато! Треба поспішати в магазин за традиційними гуртками.

  Провідні йдуть зі сцени, а повертаються вже з подарунками.

  Такі сценки на новий рік 2017 сподобаються всім, а свято запам'ятається надовго.

  Імпровізація

  Гостям та колегам можна запропонувати пограти в імпровізацію. Нехай самі придумують веселі сценки. Просто дайте їм смішне завдання. Наприклад, одного з гостей або директора компанії, якщо ви на роботі, помістіть в почесне крісло і запропонуйте йому (їй) подивитися на себе з боку. Хтось інший буде зображувати нашого героя. Інші будуть вступати з ним у діалог, провокуючи сказати що-небудь дурне. Вони повинні задавати йому питання, що стосуються цього торжества. Наприклад: «А в наступному році Ви нам зарплату підвищите?» А почесний гість буде дзвеніти у дзвіночок, коли вважатиме, що так ніколи не надходить.


  Підійдіть до святкового вечора творчо, і вам точно не буде нудно.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...