ГоловнаКонтакти

Конкурси на Новий рік Півня 2017

Рекламний блок

Не дарма народна мудрість каже: як зустрінеш новий рік, таким він і буде. При відсутності бажання все подальше 12 місяців перебувати в сонному стані і сумувати, новорічні страви слід розбавити цікавим дозвіллям. Відомо, що Півень грайливий і задерикуватий, тому конкурси на новий рік 2017 можуть бути рухомими і пустотливими.новогодняя вечеринка


Ідеї конкурсів для дорослих

Для дітей не проблема придумати гру буквально на ходу, а дорослих здивувати і розвеселити складніше. Універсальні змагання ідеально підійдуть для домашніх посиденьок:

 • «Круті». Учасниками можуть бути чоловіки, жінки навряд чи захочуть взяти участь в подібному змаганні, і зіпсувати макіяж. Охочих може бути до 5 осіб, перед ними на тарілку кладуть 5 яєць (менше за кількістю гравців). Оголошують, що 1 яйце сире, інші зварені круто. Мета розбити об лоб всі яйця і не відступити, оскільки з кожним перевіреним яйцем напруга стрімко зростає. Секрет цього веселого конкурсу на новий рік полягає в тому, що сирого яйця серед запропонованих немає, а шанс вийти з гри є.
 • «Саморобний Дід Мороз». Жінкам пропонується вибрати власного Дідуся Мороза, якого вона повинна цікаво прикрасити за допомогою підручних засобів: ялинкової мішури, гірлянд, іграшок. Представляти творіння необхідно віршами, прислів'ями, приказками, піснею.
 • Веселі привітання внесуть своєрідний колорит в застілля, якщо підготуватися заздалегідь. Береться заготівля тексту з побажаннями, прикметники свідомо ігноруються. Наприклад: «хочемо побажати в цей ... новий рік». Пропущені слова пропонується вставити гостям – привітання вийде забавним і дуже смішним.
 • Висловлювання можна організувати за алфавітом, пропонуючи присутнім виголошувати тост, який починається з певної літери: а, б, в. Виграє в цьому конкурсі на новий рік для дорослих гравець, який придумав найбільш веселе побажання.
 • Гості діляться на команди, яким пропонують знайти вихід з непростої ситуації. Це може бути літак, який раптово втратив пілота. Або учасник опинився в незнайомому місті. Або після краху компанія опинилася на безлюдному острові. Противники задають каверзні питання, на які слід відповідати гумористично.
 • Веселі новорічні забави порадують Півня, тому фантазія повинна бути безмежною. Беруться повітряні кульки, всередину кожного кладеться записка з жартівливим завданням: прокукурікати, зобразити бій курантів, виконати танець, заспівати пісню. Завдання складаються будь-для підняття настрою. Сенс такого конкурсу на новий рік 2017 рік Півня пройшов зі сміхом. Лопати кулі необхідно без допомоги рук, що ускладнює завдання, збільшуючи веселощі.
 • Незайвим буде перевірити ерудицію гостей, запропонувавши назвати фільми, що відносяться до новорічної тематики. Переможцем серед дорослих стане той, хто згадає максимальна кількість художніх картин, присвячених зимовому сімейного свята.
 • Ігри для дорослих необов'язково повинні бути вульгарними, хоча зустрічаються учасники, які вважають це цілком прийнятним після випитого спиртного. Метою змагання повинно стати хороший настрій, а не велика кількість збентежених і краснеющих дам.веселые новогодние шутки

  Для всієї родини

  Навіть у вузькому сімейному колі можна знайти спосіб розважитися на новорічні свята і порадувати Півня:

 • Асоціації. Попросити називати по колу новорічні атрибути: сніг, подарунки, ялинка. Хто не зуміє знайти слово, вибуває з гри. Залишається переможець, який пригадав найбільшу кількість асоціацій. Гра підійде для дітей будь-якого віку, якщо вони вже вміють розмовляти.
 • На початку свята роздати картки з завданнями, які необхідно виконати в певний час. Веселі моменти будуть ще довго згадуватиметься: як несподівано за столом тато закудахтал, а молодший член сім'ї раптом заспівав пісню.
 • Заздалегідь скласти запитання, на які зазвичай є правильні відповіді. Родзинка змагання в тому, щоб спочатку відповідати невірно і з часткою гумору. Грати бажано в прискореному темпі, не даючи часу на роздуми. Чим безглуздіше відповідь, тим більше сміху викликається. Для дітей краще придумати легкі питання, щоб маленькі учасники не засмутилися.
 • В картонному аркуші робляться дві дірки для рук, після чого малюється фігура на вибір. Для дітей і дорослих залишається великим секретом, що вони малюють, виграє автор самого вдалого шедевра.
 • Конкурси на новий рік 2017 обов'язково мають бути рухливими. З паперу вирізати сніжинки по кількості присутніх за столом членів сім'ї. Необхідно дути на сніжинки, але переможцем буде той, чия паперова сніжинка впаде на підлогу останньої.
 • Дається завдання уявити, що всі за столом – ялинки. Ведучий називає слова: широка, низька, висока, а учасники мають зобразити цю ялинку. Хто помиляється, виходить з гри, а перемагає самий уважний серед дітей і дорослих.
 • Конкурси для дружної сім'ї зазвичай призначаються для парного кількості учасників. Пара обіймає партнера однією рукою, а друга залишається «робочої». Завдання вирізати ялинку з кольорового паперу: один тримає папір, другий ножиці.
 • Можна мамі на час доручити роль Снігуроньки, а тато і діти будуть говорити їй по черзі компліменти. Для дітей це буде відмінна можливість сказати мамі теплі слова, а їй буде приємно почути стільки приємних фраз на свою адресу.
 • Деякі конкурси на новий рік 2017 Півня дозволять перевірити у дітей зорову пам'ять. Батьки підводять їх до ялинки, просять запам'ятати кількість і розташування іграшок на гілках. Після цього хлопці залишають кімнату, а мама з татом змінюють іграшки місцями або прибирають. Повернулися дітей просять сказати, що змінилося на лісовій красуні.
 • Новорічні конкурси для дітей і дорослих можна проводити з музичним супроводом. Увімкнути швидку мелодію і по колу передавати невеличкий сувенір. Рух припиняється із зупинкою музики, а переможе той, хто залишиться останнім у грі.
 • В конкурси можна залучати дітей різного віку, підібравши оптимальний варіант. Це дозволить їм цінувати традиції сім'ї і передавати їх наступним поколінням.проведение конкурса на корпоративной вечеринке

  Ненудний корпоратив

  В офісі не завжди вдається дізнатися колег краще з-за напруженого робочого графіка. З цієї причини більшість керівників влаштовують корпоративні посиденьки, щоб колектив здружився і відкрив в інших нові грані і сторони характеру. Просто посидіти за столом, поїсти і вести світські розмови можна і в будь який інший день, а новорічні свята під заступництвом Півня просто зобов'язані стати веселими. Допоможуть в цьому забавні конкурси для дорослих:


 • Запрошені діляться на дві однакові команди. Навпроти кожної з них ставляться підноси з рівною кількістю мандаринів, а біля гравців порожні підноси. Кожен учасник повинен підбігти до таці, покласти фрукт в ложку і донести до порожнього. Важливо утримати мандаринку в ложці, а переможе та команда, яка швидше перенесе всі фрукти.
 • Гості розбиваються на пари (кількість довільна). На чоловіків поверх одягу надівається сорочка, на руки жінкам - чоловічі рукавички. Мета: якомога швидше застебнути всі гудзики.
 • Конкурси на новий рік 2017 повинні розохотити Півня, тому завдання дорослих досягти успіху в цій справі. У велику сумку попередньо кладуть різні речі: бант, косинка, хустка, шарф, памперс, панчохи, прикраса, шапки. Що забавно будуть предмети, тим смішніше вийде конкурс. З різним інтервалом включається музика, після чого гравці передають сумку по колу. На кому зупиняється музика, повинен витягнути з сумки навмання предмет і надіти на себе. До кінця гри новорічні наряди стануть оригінально доповненими.
 • З учасників складається дві команди. Одна придумує слово і називає його лише одному гравцю з числа противників. Він повинен за допомогою міміки і жестів підказати своїй команді, що це за слово. Після виграшу команди міняються ролями. Для дітей ця гра не представляє складності, але дорослим доведеться нелегко через комплексів і скутості.
 • Чоловіки можуть позмагатися, надуваючи на швидкість повітряні кулі. Жінкам при цьому необхідно підготуватися до гучних оплесків, які будуть видавати пробиті кульки.
 • У конкурсі беруть участь парно. Жінки повинні приготувати з продуктів зі столу проста страва, після чого на швидкість годують ним чоловіка-напарника. Перемагає пара, яка швидше за інших впоралася із завданням.
 • В якості реквізитів використовуються маски із зображенням персонажів світу тварин. Учасник закриває очі, йому на обличчя надягають маску – і він за підказками інших гостей повинен відгадати, у кого його перетворили.
 • Гості по черзі називають ті речі, які хотіли б взяти з собою в новий рік Півня. Слова повинні починатися з першої букви в імені учасника. Наприклад, Павло захоче прихопити приголомшливе настрій або пальто. Це може бути певний предмет або почуття, відчуття, емоції. Переможцем стане той, хто назве найбільше предметів.
 • Розділені по парах учасники упаковують подарунок. У чому підступ? Використовується в конкурсі тільки одна рука одного гравця. Загортається сюрприз в обгортку на час і швидкість.

  x
 • Якщо дітей приведуть у захват конкурси на новий 2017 рік Півня, розваги та ігри за столом, що заважає дорослим перетворити новорічні посиденьки в самий справжнє розвага? Досить трохи кмітливості, відмінного настрою і впевненості в собі, щоб зустріч нового року запам'яталася надовго.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...