Прем'єра 2017 року - «Тихоокеанський рубіж 2»

В недалекому 2013 році вийшов фільм про гігантських роботів, які борються зі злісними прибульцями, вторгнувшимися в світ людей з пучини морських глибин. Багато хто скептично поставилися до виходу фільму, вважаючи, що це буде черговий клон «Годзілли». Але як би не так! Картина Гільєрмо Дель Торо вразив як глядачів, так і критиків своєю атмосферою, видатними спецефектами, а найголовніше — міцним сценарієм, який був дбайливо переніс на великий екран, взявши за ідею сюжет аніме «Євангеліон». Фільм «Тихоокеанський рубіж 2» зібрав у прокаті 410 млн. доларів, окупивши бюджет (190 млн. доларів) більш ніж у 2 рази.


гигантский робот

Довідка: Гільєрмо Дель Торо — іспанський режисер, продюсер і сценарист. На його рахунку такі картини, як: «Лабіринт фавна», «Хеллбой», «Блейд 2».

Довгобуд

На дворі 2016 рік, і «не за горами» продовження успішного блокбастера. Але був час, коли здавалося, що перша частина «Тихоокеанського кордону» так і залишиться єдиною. Восени того року «Тихоокеанський рубіж 2» зняли з графіка виходу прем'єр, пояснюючи це необхідністю дати знімальній команді більше часу для роботи над фільмом. Боси компанії хотіли, щоб сіквел перевершив за якістю оригінал, а в заявлену дату з такою метою не виходило вкластися. Так і в режисера, крім роботи над блокбастером, були ще проекти. (Один з них — «Багряний пік», вже пройшов у кінотеатрах). Тому процес створення сиквела міг затягнутися надовго. Хоча все це час кипіла робота над сценарієм картини.

Потім власникам кінокомпанії не сподобався сценарій, написаний іспанським режисером (не вписувався в обмежений бюджет).

Новий режисер і знімальна група

І ось, 26 лютого, надійшла шокуюча для багатьох інформація. Гільєрмо пішов з посади режисера сиквела, але залишився у продюсерів. Іспанець у січні цього року взявся за режисуру ремейка класичної картини «Фантастична подорож», тому на два проекту йому не вистачало часу. Довелося чимось жертвувати.

битва чудовищ

Новим режисером став Стівен С. Денайт. Цей американець є творцем серіалів «Спартак: Кров і пісок» і «Спартак: Боги арени». Також, він писав сценарій для декількох серій культового епіка «Баффі — винищувачка вампірів».


Сценарій для картини, спільно з Дель Торо, написав Джон Спэйтс. Саме цей хлопець був автором оригінального «Прометея» (фільм, що вийшов в кінотеатрах, сильно відрізнявся від задуманої версії, але деякі ідеї Джона в ньому збереглися). Спэйтс нещодавно закінчив роботу над історією про «Доктора Стрэндже» — фільмі від Марвел, який вийде восени цього року. Тепер сценарист приступає до роботи над картиною «Мумія» — перезапуску відомого фільму 1999 року — у головних ролях в якій знімається Том Круз!

Головні ролі зіграють відомі нам з першої частини актори — Рон Перлман і Чарлі Хэннэм. А це означає, що Ганнібал Чоу і Райлі Беккет знову повернуться! Про інших ролях і акторів поки нічого не відомо.

Стрічка знову вийде в 3D. Це радує, адже об'ємна зйомка тільки надавала першій стрічці епічності. Напевно, багато хто ще пам'ятають вылезшую з екрану руку гігантського робота. Будемо чекати, що в трейлері «Тихоокеанського кордону 2» творці знову налякають глядача чим-небудь подібним.

кадр из киноленты

Що ми побачимо у новій частині?

Про сюжет нового фільму поки мало що відомо. Але ідея того, щоб зняти продовження «Кордону» озвучувалася сценаристами ще до виходу першого фільму на екрани. Дель Торо був двома руками «за». За його словами, багато задумів не вдалося перенести в першу картину. Режисер придумав більше 40 варіантів кайдзю. Але втілити на екрані вдалося лише 9 з них. Тому в продовження блокбастера було вирішено хотів присвятити більшу частину фільму саме расі кайдзю.

Прослизнув слух про те, що в другій частині буде показана демонстрація злиття кайдзю і роботів Єгерів. Правда це чи ні, ми дізнаємося лише в 2017 році — саме на цей час запланований вихід сиквела. Але поки що не можна впевнено відповісти на питання про те, коли саме вийде друга частина «Кордону», адже дата виходу «Pacific Rim 2» переносилася тричі. Але тепер, з приходом нового режисера, і хоч якоїсь стабільності, будемо сподіватися, що великих потрясінь під час виробництва, та подальших переносів не відбудеться.

Порада: при перегляді другого фільму, не порівнюйте його з першою частиною. За словами Дель Торо це буде зовсім інша історія, хоч і з тим же головним героєм. Акцент картини зміниться в іншу сторону, більш цікаву, за словами режисера.

Трейлер картини «Тихоокеанський рубіж 2» як російською, так і англійською мовою поки що не вийшов. Знімати його будуть після закінчення зйомок, які ще не почалися. Тому орієнтовна дата виходу першого трейлера: весна 2017 року.x


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: