Вибираємо сприятливу дату для проведення весілля в 2017 році

Існують дати, які надають гармонійне і позитивний вплив на взаємини в майбутній сім'ї. Які сприятливі дні для весілля в 2017 році можна використовувати?svadba1


Ідеальний день

День весілля – знакова подія для будь-якої людини. Скріплюючи себе шлюбними узами, молодята вірять, що сімейну ідилію і любов вони пронесуть через усе життя. Хтось вважає, що для цього достатньо поваги, терпіння і теплоти, а інші вважають, що важливе значення має день і число, коли укладався шлюб.

Пари, які бажають зіграти весілля в 2017 році, повинні знати, що це буде рік Червоного Вогняного Півня. Він чудово підходить для одружень і є символом міцних, надійних, чистих відносин, побудованих на повазі і любові. Згідно з астрологічними прогнозами, подружжя, які уклали шлюб в цьому періоді, чекає спокійна, гармонійна і розмірене життя.

Для того щоб визначити сприятливі дні для весілля, яке відбудеться в 2017 році, треба визначити, прогноз якого календаря найбільш важливий для молодят - церковний, астрологічний або місячне. Також багато пар вибирають для весільного дня красиву дату, тобто число, яке нумерологічно поєднується, запам'ятовується і виглядає незвично.

Православний церковний календар

Згідно з рекомендаціями Церкви, самим підходящим для укладення шлюбу часом є періоди з 20 січня по 7 березня, 8 травня, з 1 вересня до 30 листопада. Всі дні посту є винятком. Також категорично не рекомендується одружуватися і вінчатися в дні поминання покійних (18 лютого, 11,18, 25 березня, 25 квітня, 9 травня, 3 червня, 4 листопада), у Вербну неділю (9 квітня), Великдень (16 квітня), в Святу Трійцю (4 червня).

Астрологічний календар

Більшість астрологів вважає, що існує ряд вдалих днів для проведення весілля в 2017 році:

 • Зима. В цілому зимовий період не вважається щасливим для укладення шлюбу. Винятком є деякі дати: 1, 7, 29 січня, 13, 22, 23 лютого. У грудні 2017 року одружитися краще 20, 22 та 27 числа.
 • Весна. Згідно з астрологічним календарем, укладати шлюби краще в перші два весняні місяці. У травні грати весілля не рекомендується, оскільки подружжя чекають складні, нестабільні відносини. Найбільш підходящими вважаються наступні числа: в березні місяці - 1, 2, 7, 8, 9, у квітні це - 12, 13, 19, 26 число, 8 травня.
 • Літо. Річний аналогічний період весняного. За астрологічним календарем в останній місяць літа сприятливих дат для весілля в 2017 році немає. Серед підходящих днів зазначають: 5, 9, 30 червня, 3, 17, 28 липня.
 • Осінь. Найбільш вдалими місяцями будуть жовтень і листопад. Серед найбільш підходящих днів для весілля відзначають: 1, 3, 25 вересня, на початку жовтня -1 і 2 число, в кінці місяця - 26, 28, 30, в листопаді підійдуть - 22, 24, 25, 29 і 30.
 • svadba2

  Місячний календар

  Давно доведено, що місяць і її положення впливає на організм, самопочуття і настрій людини. Від тієї фази, в якій вона знаходиться в той чи інший період часу залежить не тільки загальний стан людей, але і те, яким чином вона вплине на взаємини і подальше життя в цілому. За місячним календарем саме підходяще для укладення шлюбу час, коли спостерігається молодик, повний місяць і 4 – я зміна місяця.


  Серед підходящих днів за місячним календарем відзначають:благоприятные числа по месяцам

  Є люди, що бажають одружитися лише сприятливі дні певного календаря, Церковного, астрологічного або місячного і вірять, що число урочистої події відіграє величезну роль у визначенні майбутнього їх сім'ї. Інші пари хочуть одружитися в день, який вважається вдалими за всіма календарями. Оскільки часто виходить так, що рекомендовані астрологами дати не сприятливі в Православ'ї і абсолютно нейтральні станом місяця і навпаки, можна знайти числа, які будуть вважатися вдалими у всіх відносинах.

  Найкращими днями в 2017 році для проведення весіль є:

  числа по лунному календарю
  Дані дати вважаються найбільш придатними згідно з Православним, земний і місячним календарем і не любите ні одному з них.

  Красиві числа для одруження

  Багато пар, вибираючи день одруження, роблять акцент на числах. Хочеться, щоб вони поєднувалися, були запам'ятовуються і красивими. Оскільки число складається з складових цифр 20 і 17, добре виглядають дати, які мають поєднання цих цифр.

  Вибираючи красиву дату для проведення весілля в 2017 році, рекомендуємо зазначити:

 • 07. 2017, п'ятниця. Найкрасивіша дата, підходить для весілля;
 • 02. 2017, п'ятниця. Одна з найкрасивіших дат, де всі цифри поєднуються між собою.
 • 04. 2017, субота. У числі поєднуються 0 і 7, а оскільки 4 кратно 2, цифра легко сприймається на слух;
 • 10. 2017, субота. Так як 10 добре виглядає в будь-якій даті, вона підходить і для поєднання 7 і 0.
 • Крім того, ефектно виглядатимуть і всі варіанти, які будуть містити в собі цифри 7, 17 і 20, не залежно від місяця.

  Нумерологія

  Оскільки нумерологія надає величезний вплив на характер людей, їх життя і відносини, багато молодят прагнуть одружитися в день, який є сприятливим згідно цієї науки. Правильно вирахувавши дату, можна підібрати день, який стане знаковим і принесе удачу майбутньої сім'ї.

  Порада: Для того щоб правильно використовувати нумерологію у визначенні відповідного дня для з'єднання доль, необхідно скласти всі цифри передбачуваної дати, наприклад, 07. 07. 2017 – 7 7 2 1 7=24, потім 2 4=6. Потім необхідно подивитися, яке тлумачення несе отримана цифра щодо весілля, і який вплив вона може зробити на подальшу спільне життя.


  Згідно нумерології, самими сприятливими для проведення весілля днями є ті, дата яких складається з чисел, сума яких дорівнює 1, 5, 7, 8, менш підходять 3, 6, 9, не рекомендуються – 2 і 4.


  Таким чином, підібрати найкращий день для вступу в шлюб у 2017 можна, орієнтуючись на християнську Церкву, астрологію, місячну фазу, нумерологію або просто вибравши гарне число. У що вірити і на що орієнтуватися кожна пара здатна вибирати самостійно. При цьому головне пам'ятати – що ні один подружній союз не стане щасливим без любові, розуміння і поваги один до одного.

  x


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: